ŽAIDIMŲ KAMBARIAI VAIKAMS VILNIUJE

Žaidimų kambariai vaikams yra puikus būdas leisti laiką su draugais ar šeima. Tai erdvė ne tik žaisti, bet taip pat ugdyti vaiko kūrybiškumą, mąstymą ir socialinius įgūdžius. Žaidimų kambariai vaikams yra puikus pasirinkimas, jei norite praleisti laiką su savo vaikais arba sukurti įsimintiną gimtadienio šventę. Šiame straipsnyje pateikiame Vilniaus mieste esančius žaidimų kambarius vaikams.

Mokymasis skaityti – tarsi žaidimas su YES FOR SKILLS skaitymo kortelėmis

Išmokti skaityti labai svarbu. Tai ne tik praturtina vaiko kalbos žodyną, keičia jo suvokimą apie supantį pasaulį ir kitus žmones, tai ugdo vaizduotę ir kūrybiškumą - labai svarbias savybes sėkmingai asmenybei.

YES FOR SKILLS skaitymo kortelės – pamirškite nuobodų mokymąsi skaityti

Išmokti skaityti – nelengva, tačiau labai įdomi ir svarbi patirtis. Mes ne tik pradedame skaityti – taip mes laviname pirmuosius gebėjimo mokytis įgūdžius ir turtiname savo žodyną. Skaitydamas vaikas susipažįsta su įvairiais procesais ir sąvokomis, ugdomas jį supančio pasaulio suvokimas. Skaitymas taip pat padeda lavinti vaizduotę.

YES FOR SKILLS skaitymo kortelės – kodėl verta rinktis jas?

Šiais laikais ankstyvasis mokymasis skaityti, pavyzdžiui, nuo 3 metų vaikui ugdo daug gebėjimų, kurie labai reikalingi tolimesniuose gyvenimo etapuose. YES FOR SKILLS skaitymo kortelės – bene geriausia mokymosi skaityti priemonė visiems vaikams, kurie nori išmokti tai daryti nuo pat mažų dienų.

YES FOR SKILLS skaitymo kortelės – kokie jų privalumai ir panaudojimo būdai?

Mokymasis skaityti vaikams nuo pat mažų dienų ugdo begalę gebėjimų, suteikia daug galimybių ateityje. YES FOR SKILLS skaitymo kortelės – bene geriausia bei moderniausia ir, be jokios abejonės,  visiems mažyliams labiausiai patinkanti  priemonė, kuri yra skirta būtent mokytis skaityti.

YES FOR SKILLS skaitymo kortelės – kaip jos padeda išmokti vaikui skaityti?

Mokymasis skaityti vaikui atveria labai daug žinių ir beribės vaizduotės pasaulį, visada vaikams lavina kūrybiškumą ir kalbos įgūdžius, moko juos kritiškai mąstyti ir spręsti visas problemas, kurios nutinka kasdienybėje ar netikėtai atsidūrus tam tikrose situacijose. YES FOR SKILLS skaitymo kortelės - visada puiki priemonė kiekvienam vaikui mokytis skaityti, pažinti raides ir jų garsus.

YES FOR SKILLS skaitymo kortelės – kokios jos ir kaip naudoti jas?

Dažnausiai kiekvienas vaikas pradeda skaityti nuo 5 – 7 metų, tačiau šį gebėjimą galima lavinti jau nuo 3 metų. Bene geriausia mokymosi skaityti priemonė – YES FOR SKILLS skaitymo kortelės. Jos yra ne tik puiki interaktyvi priemonė, bet ir spalvingos, ir žaismingos, labai sudominančios net ir patį judriausią vaiką. Skaitymui skirtos kortelės sudarytos mokytis skaityti dviskiemenius ir triskiemenius žodžius. Šiame straipsnyje įvardinsime kokie šiuo metu populiariausi skaitymo kortelių rinkiniai, kas juos sudaro ir kaip naudoti šias skaitymo korteles.

YES FOR SKILLS magnetinės lentos prie sienos – jų išskirtinumas ir privalumai

YES FOR SKILLS magnetinės lentos prie sienos – ne tik nuostabi vaikų kambario interjero detalė, bet ir interaktyvi mokymosi priemonė, ant kurios mažieji gali, pavyzdžiui, dėlioti raides – tokiu būdu „rašyti“ įvairius žodžius ir mokytis juos perskaityti. Taip pat ant jos galima piešti kreidiniu arba sauso trynimo žymekliu – taip mažieji lavina savo kūrybiškumą ir vaizduotę.

Yesforskills skaitymo kortelės „Sudėk žodį“ - mokomoji priemonė, leidžianti vaikui pasinerti į skaitymo pasaulį

Skaitymas – vienas svarbiausių gebėjimų ugdant asmenybę, lavinant šiandieniniame pasaulyje aktualius ir būtinus gebėjimus kritiškai mąstyti, veiksmingai bendrauti.

Yesforskills skaitymo kortelės "Sudėk žodį" padeda vaikui lengviau išmokti skaityti

Kiekvienas vaikas yra individualus, todėl labai svarbu pastebėti kuomet jam pasidaro įdomu mokytis skaityti.

Yesforskills skaitymo kortelės „Sudėk žodį“ – kaip išmokyti vaiką skaityti naudojant jas?

Įprastai vaikai pradeda skaityti sulaukę 5 – 7 metų. Yesforskills skaitymo kortelės  „Sudėk žodį“ – puikus pasirinkimas, nes šios kortelės ne tik be galo naudingos, bet ir žaismingos, kadangi kiekvienas žodis, kurį reikia sudėti Jūsų vaikui, yra su paveikslėliu.

Yesforskills lavinamosios knygos su daugkartinio naudojimo lipdukais – kokia jų nauda ikimokyklinio amžiaus vaikams?

Pirmieji gyvenimo metai yra patys svarbiausi ir mažylio raidai, ir jo asmenybės formavimuisi. Yesforskills lavinamosios knygos su daugkartinio naudojimo lipdukais – itin puikus sprendimas, norint vaiką tinkamai išugdyti ir supažindinti jį su įvairiaspalviu pasauliu nuo pat mažų dienų.