Apie mus

 • Ar gali vaiko mokymosi kelionė būti įdomi ir pilna įspūdžių, smagi ne tik vaikams, bet ir maloni bei nekelianti jokio nuovargio tėvams? Tikrai gali! Ir tai puikiai įrodo mūsų kartu su šeima sukurtos Montessori lavinamosios kortelės vaikams. Kurios yra sukurtos ne tik remiantis unikaliu ugdymo metu, tačiau ir paverčiančios vaiko mokymosi, pažinimo kelionę išskirtine ir įdomia.

  Montessori lavinamųjų kortelių pradžia

  Kortelių idėja prasidėjo dar dar prieš gimstant mūsų sūnui Žakui. Norėjosi sukurti ką nors unikalaus, išskirtinio ir svarbiausia – įdomaus. Kad vaiko ugdymas tėveliams būtų ne varginanti – tačiau įdomi ir įtraukianti veikla. Taip ir gimė idėja. Nors pirminė mintis buvo korteles kurti sūnui, dabar kortelės ir net kitos įvairios priemonės gali džiuginti visus vaikus.

  Dabar galime pasidžiaugti, kad nuo šių kortelių pradžios nuolatos gimsta idėjos kurti ir kitas įdomias, nuotaikingas ir įtraukiančias priemones vaikams.

  Mediniai gaminiai – žaislai, taupyklės, skaičiai, figūros, įdomių faktų kortelės, mėnesių bei pozityvių minčių kortelės ir dar daugelis kitų gaminių kurie yra arba jau netrukus pasirodys mūsų asortimente! Džiugu, kad asortimentas plečiasi, nuolatos generuojame naujas idėjas, kuriame ir tobuliname naujus gaminius, kuriuos galime pasiūlyti visiems Lietuvos vaikams!

  Išskirtinė Montessori metodika

  Montessori metodas lavinamosioms kortelėms kurti buvo pasirinktas ne atsitiktinai. Montessori pedagogikos metodas yra plačiai taikomas visame pasaulyje – ne tik namuose, tačiau ir ugdymo įstaigose. Montessori metodą pirmoji įdiegė ir apie jį pradėjo kalbėti daktarė, pedagogė ir profesorė Italė Marija Montessori. Pasitelkusi savo medicinos, psichologijos žinias bei patirtį dirbant su vaikais ji sukūrė unikalią ugdymo sistemą.

  Būtent šis metodas mus ir sužavėjo – jis ypatingai pabrėžia pagarbą vaikui, jo saviraiškai, laisvei. Šio metodo dėka yra ugdomas vaiko savarankiškumas, juk vaikas yra savo individualios asmenybės kūrėjas ir pats save kuria per tikslingai nukreiptą veiklą ir priemones. Kitaip sakant, kiekvienas vaikas yra unikalus, todėl jam turi būti suteikiamos visos sąlygos ir būtent tokia veikla, kur jis gali išreikšti savo individualumą, savarankiškumą bei laisvę, kuri yra svarbi vystymuisi, pažinimui bei ugdymui, todėl kortelėms ir buvo pasirinktas būtent šis Montessori metodas.

  Tai mokymasis, kuriame nėra jokių griežtų taisyklių

  Montessori metodu remiantis sukurtos kortelės ne tik moko vaikus pažinti naujus objektus, pavadinimus, tačiau moko ir savarankiškumo, laisvės, išlaisvina vaizduotę, suteikia individualumo. Kortelės yra universalios, todėl jas galima naudoti įvairaus amžiaus vaikams, juk vystymasis prasideda nuo pat gimimo, ir toliau seka tam tikrais naujo pažinimo etapais.

  O viena iš kortelių savybių – čia nėra jokių griežtų, apibrėžtų taisyklių. Visuose mūsų kuriamuose gaminiuose, priemonėse vaikams nėra jokių griežtų taisyklių. Naudojantis kortelėmis, figūrėlėmis ar kitomis priemonėmis atliekant užduotis, žaidžiant, viską galite keisti, bandyti kitas variacijas, tai laisvas ir neįpareigojantis mokymosi ir nuotaikingo laisvalaikio praleidimo procesas.