Lavinamieji kortų žaidimai vaikams

 • Montessori lavinamieji kortų žaidimai – įdomūs ir originalūs kortų rinkiniai vaikams, sukurti Lietuvoje. Žaisdami minimalistinio ir išskirtinio dizaino Yes For Skills lavinamosiomis kortomis vaikai ne tik praleis laiką turiningiau ir linksmiau, bet ir mokysis skaičiuoti, sutelkti dėmesį, pasakoti istoriją, lavins kūrybiškumo įgūdžius, atmintį, efektyviau mokysis.
   

  Kaina
  12  Sutaupykite
  Kaina
  12  Sutaupykite
  Kaina
  12  Sutaupykite
  Kaina
  12  Sutaupykite
  Jau greitai. Susisiekite
  Kaina
  12  Sutaupykite
  Jau greitai. Susisiekite
 • Montessori lavinamieji kortų žaidimai – bendravimo įgūdžiams lavinti

  Žaisti lavinamųjų kortų žaidimus smagiausia draugų ar artimųjų būryje. Žaidžiant užmegzti kontaktą, inicijuoti pokalbį, pažinti kitą žmogų gali būti kur kas paprasčiau ir drąsiau. Montessori kortų rinkinius be vargo pritaikysite šeimos laisvalaikio veiklų ir pertraukų mokykloje metu. Žaidimą ,,Kvailys“ gali žaisti net iki 6 žaidėjų. Tai greitas žaidimas, pralinksminantis kiekvieną! Kortos ,,Pašėlę aštuonetai“ ne tik padės vaikams greičiau išmokti skaičiuoti, bet ir suartins, garantuos gerą visų žaidėjų nuotaiką! Vidutinio sudėtingumo lavinamųjų kortų žaidimas ,,Melagis“ labai intriguojantis ir azartiškas, priverčiantis sutelkti dėmesį ir priimti gudrius sprendimus. Lavinamosios kortos vaikams Yes For Skills patiks ir suaugusiems.

  Yesforskills.lt el.parduotuvėje rasite daugiau nei 10 skirtingų, unikalių kortų žaidimų vaikams ir visai šeimai gera kaina. Pigiausių kortų žaidimų kainos prasideda nuo 6EUR akcijos metu. Brangiausių kortų žaidimų kainos yra 12EUR. El.parduotuvėje dažnai taikomos akcijos - dėl šios priežasties įvairių kortų žaidimų galite įsigyti itin žema kaina. Prie kiekvieno kortų žaidimo aprašymo rasite svarbiausią informaciją, pavyzdžiu, kas įeina į rinkinį, išsamią žaidimo instrukciją, kiek žaidėjų gali žaisti šiuo kortu rinkiniu. Visa ši informacija padės lengviau išsirinkti jums labiausiai tinkančius kortų žaidimus. Kortų žaidimų pristatymo laikas visoje Lietuvoje yra per 2-5 darbo dienas. Prekės pristatomos į DPD terminalą, LP Express ar Omniva paštomatą. Kilus klausimams, susisiekite pasinaudojus užklausos forma kontaktų puslapyje ir mes jums atsakysime į visus iškilusius klausimus, padėsime išsirinkti tinkamiausius kortų žaidimus.

  Lavinamieji kortų žaidimai – kalbėjimo įgūdžiams ir atminčiai lavinti

  Iš pirmo žvilgsnio, lavinamieji kortų žaidimai – tiesiog linksmos laisvalaikio praleidimo priemonės. Siekiame, kad į Montessori kortų rinkinius būtų žvelgiama ir kaip į naudingas ugdymo priemones. Žaisdami kortų žaidimus vaikai gali gausinti savo kalbos žodyną, pagerinti kalbėjimo įgūdžius, minčių dėstymą, mokytis sutelkti dėmesį. Informacijos įsiminimo ir atgaminimo procesus, svarbius sėkmingam mokymuisi, lavinkite nepastebimai - žaisdami kortų žaidimą ,,Atsimink“. Yes For Skills žaidimai padės vienu metu lavinti daug skirtingų įgūdžių!

  Montessori kortų žaidimai – kiekvienam vaikui!

  Montessori idėjų įkvėptų lavinamųjų kortų žaidimų asortimentą nuolat pildome, siekdami, kad kiekvienas vaikas rastų jam įdomų žaidimą. Galbūt Jūsų vaikai mėgsta gyvūnus? Yes For Skills kortų rinkinys ,,Ūkyje” – tai 4 skirtingi žaidimai su ūkio gyvūnų iliustracijomis. Jei Jūsų vaikui įdomus vandens pasaulis, rinkitės lavinamųjų kortų rinkinį ,,Eik žvejoti”. Nuostabios iliustracijos ir Jūsų vaiko interesus atitinkantys kortų žaidimai! Yes For Skills Montessori lavinamieji kortų žaidimai – originalios, saugios, aplinkai draugiškos ugdymo ir žaidimo priemonės. Žaiskite ir stiprinkite ryšį su šeimos nariais ir draugais!

  D.U.K.