Magnetukai Yes For Skills

 • Žaismingi, spalvingi magnetukai – įkvepiančiam ir smagiam vaiko ugdymui(si), formuojant pozityvų požiūrį į mokymąsi ir ugdant vaiko vidinę motyvaciją. Įtemptą mokymosi kasdienybę paįvairinkite žaidimais su Yes For Skills vaikiškais magnetukais, sukurtais tam, kad sėkmingai asmenybei svarbios savybės būtų ugdomos tarsi nepastebimai, atsipalaidavus, išlaisvinus kūrybiškumą ir vaizduotę.

 • Magnetukų nauda ugdymo procese

  Magnetukai - žaisminga ir netipiška priemonė, kuri gali būti daug naudingesnė ugdymo procese, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

  Smulkiosios motorikos ir akies-rankos koordinacijos lavinimas

  Vaikas, naudodamas magnetukus, pirmiausia, pirštais juos sugriebia, tuomet manipuliuoja jais rankose. Magnetuką prideda prie jį traukiančio paviršiaus, stumdo po lentą, dėlioja įvairias kompozijas. Taip, tiesiog žaidžiant, lavinami išties svarbūs gebėjimai.

  Kūrybiškumo ir vaizduotės lavinimas

  Leiskite vaikams atskleisti savo kūrybiškumą! Vaikai, jungdami magnetukus į unikalias kompozicijas, pasakodami apie savo sukurtus paveikslus, gali atskleisti savo gabumus, mintis ir išlaisvinti vaizduotę.

  Problemų sprendimo įgūdžių lavinimas

  Žaidžiant su magnetukais lavinamos vaikų pažinimo funkcijos. Rūšiuodami ir klasifikuodami magnetus jie mokosi atpažinti formas, spalvas, raštus, grupuoti. Toks žaidimas taip pat skatina erdvinį suvokimą, kadangi vaikai eksperimentuoja, sujungdami ir ardydami pastatytas struktūras.

  Magnetukai – kiekvieno pomėgiams

  Mūsų asortimente rasite daug skirtingų magnetukų rinkinių – pasakų gerbėjams, į tolimiausius kraštus nukeliauti svajojantiems, gamtą ir gyvūnus mylintiems vaikams... Savo asortimentą nuolat pildome, siekdami, kad kiekvienas vaikas atrastų būtent jam įdomios tematikos magnetukus.

  Magnetukai – ne tik magnetinėms lentoms

  Magnetukai vaikams gali būti dėliojami magnetinėse lentose. Yes For Skills siūlo gausų, skirtingų spalvų ir formų, pastatomų ir priklijuojamų magnetinių lentų asortimentą. Kiekviena šeima ras būtent jos namų interjerui labiausiai tinkančią lentą. Yes For Skills priklijuojamos magnetinės lentos yra pritvirtinamos be didelių pastangų, saugiai nuimamos ir gali būti pritvirtintos iš naujo. Mūsų siūlomas magnetines lentas patogu naudoti ne tik namuose, bet ir ugdymo įstaigų klasėse. Magnetukai puikiai tiks Yes For Skills magnetinėms dienotvarkėms, tvarkaraščiams, elgesio ugdymo sistemoms. Šių lentų komplektacijoje rasite įvairių magnetukų, o juos galėsite papildyti mūsų siūlomais papildomais rinkiniais. Magnetukai gali būti dėliojami ir ant buities prietaisų, traukiančių magnetus. Tėveliams leidus, dėliokite kompozicijas ant šaldytuvo, skalbyklės ar kito paviršiaus. Galbūt magnetukais prie šaldytuvo galima pritvirtinti maisto produktų sąrašą, nuotrauką ar gimtadienio proga mamai nupieštą atvirutę?

  D.U.K.