Montessori lavinamieji žaislai, žaidimai 1 metų vaikams

 • Pirmieji gyvenimo metai – unikalus laikotarpis, kuomet vaikas intensyviai vystosi ir auga. Kūdikių ir mažamečių vaikų smegenys yra labai plastiškos, todėl jie naujų įgūdžių mokosi ypač efektyviai ir greitai. Šiuo laiku smegenys sparčiai keičiasi, bręsta, formuojasi pagrindai, reikalingi viso gyvenimo mokymuisi. Kokybiškai lavinti vaikus tikslinga pradėti jau nuo kūdikystės. Kruopščiai parinkti ir vaiko iki 1 metų poreikius atitinkantys lavinamieji žaislai, žaidimai ir kitos edukacinės priemonės padės skatinti Jūsų mažylio raidą ir puoselėti emocinį Jūsų tarpusavio ryšį. Yes For Skills asortimente rasite Montessori filosofijos įkvėptas lavinamąsias priemones vaikams nuo pat kūdikystės.
   

  Prekių nėra.
 • Lavinamųjų priemonių nauda vaikų iki 1 metų motorikai

  Stambiosios motorikos įgūdžiai apima didelių raumenų grupių valdymą ir koordinavimą, atliekant tokius veiksmus kaip apsivertimas ant pilvo, sėdėjimas, šliaužimas, atsistojimas ar ėjimas. Šiuos veiksmus galima paskatinti, parinkus spalvingus, vaikui įdomius žaislus ir daiktus. Smulkiosios motorikos įgūdžiai apima tikslų mažesnių raumenų valdymą, o tai leidžia sugriebti daiktus, atlikti kitus pirštų judesius. Šiuos motorinius įgūdžius galima lavinti, skatinant vaiko padėties ant pilvo išlaikymą, sudarant saugią erdvę tyrinėjimui (skirtingos tekstūros ir kontrastingos spalvos) ir, žinoma, parenkant amžiui tinkamas edukacines priemones ir žaislus. Yes For Skills varstymo žaidimas ,,Alkanas vikšrelis“ – puikiai tiks smulkiajai motorikai lavinti ir sudominti Jūsų mažylį.

  Mažylio iki 1 metų pažinimo funkcijų lavinimas, naudojant lavinamąsias priemones

  Pažinimo funkcijų vystymasis - kūdikio gebėjimas mąstyti ir suprasti jį supantį pasaulį. Pirmaisiais gyvenimo metais vaikai iki 1 metų pamažu suvokia savo aplinką ir ugdo objekto pastovumą – supratimą, kad objektas vis dar egzistuoja net tada, kai jo negali matyti. Parinkus amžių atitinkančius žaislus, žaidimus ir tinkamas mokymo priemones, skatinančias pirmųjų problemų sprendimo ir erdvinio suvokimo įgūdžių lavinimą, galima dar labiau paskatinti pažinimo funkcijų vystymąsi. Yes For Skills medžiaginė lavinamoji veiklos knyga – Montessori filosofijos įkvėpta edukacinė priemonė. Leiskite mažyliui versti knygutės lapus, pažinti spalvas ir tekstūras.

  Vaiko iki 1 metų sensorikos lavinimas, naudojant lavinamuosius žaislus

  Nuo gimimo kūdikiai yra labai jautrūs aplinkai. Sėkminga sensorinių pojūčių raida yra labai svarbi tam, kad formuotųsi tinkamas atsakas į dirgiklius. Įvairių jutiminių potyrių suteikimas, pavyzdžiui, kūdikių supažindinimas su skirtingomis tekstūromis, garsais ir spalvomis, gali padėti lavinti jų sensorines funkcijas ir pagerinti bendrą pažinimo raidą. Yes For Skills sensoriniai kilimėliai – puiki ir saugi priemonė, skirta supažindinti Jūsų mažylį su skirtingomis tekstūromis. Išskirtiniai minimalistinio dizaino lavinamieji kilimėliai puikiai tiks tiek namuose, tiek ugdymo įstaigose, juos patogu pasiimti su savimi, transportuoti.

  Lavinamųjų priemonių nauda 1 metų vaiko socialiniams įgūdžiams ir emocinio ryšio kūrimui

  Kūdikiai gimsta, turėdami įgimtą norą bendrauti su kitais. Jau pirmaisiais gyvenimo metais vystosi esminiai socialiniai ir emociniai įgūdžiai. Mažyliai pradeda atpažinti pažįstamus veidus, reaguoti į šypseną ir gestus, prisiriša prie juos nuolat supančių asmenų. Vaikų iki 1 metų įtraukimas į žaidimus, stimuliuojančios aplinkos bei nuoseklios rutinos kūrimas gali padėti skatinti sveiką jų socialinį ir emocinį vystymąsi. Žaiskite su savo mažyliu, kalbinkite jį, kartu vartykite spalvingas, skirtingų tekstūrų, muzikines knygutes, kurkite ryšį, kuris labai svarbus formuojantis sėkmingai asmenybei. Kiekvienas vaikas vystosi skirtingai, todėl vaikų iki 1 metų gebėjimai gali skirtis. Svarbu sukurti aplinką, skatinančią raidos procesus šiuo kritiniu vystymosi etapu. Džiaukimės, turėdami galimybę stebėti neįtikėtiną mūsų mažylių transformaciją, kaip jie įgyja ir tobulina gyvybiškai svarbius įgūdžius, reikšmingus ir tolimesnio gyvenimo sėkmei.

  Žaislai iki 1 metų

  Yesforskills.lt el.parduotuvėje rasite įvairių lavinamųjų žaislų iki 1 metų vaikams gera kaina. El.parduotuvėje dažnai taikomos akcijos - dėl šios priežasties įvairių Yesforskills žaislų galite įsigyti itin žema kaina (net 50% mažesnėmis kainomis). Yesforskills.lt elektroninės parduotuvės asortimentas nuolat atnaujinimas - kviečiame apsilankyti dažniau. Lavinamieji žaidimai ir žaislai iki vienerių metų vaikams būna skirtingi, prie kiekvienos prekės aprašymo rasite svarbiausią informaciją apie juos, pavyzdžiui, kokio amžiaus tarpe vaikams šie žaidimai tinka, kas įeina į prekės komplektą, iš ko jis pagamintas, matmenys ir kt. Visi ši informacija padės jums išsirinkti tinkamiausią pasirinkimą. Lavinamųjų žaislų ir žaidimų iki 1 metų pristatymo laikas visoje Lietuvoje yra per 2-5 darbo dienas. Prekės pristatomos į DPD terminalą, LP Express ar Omniva paštomatą. Kilus klausimams, susisiekite pasinaudojus užklausos forma kontaktų puslapyje ir mes jums atsakysime į visus iškilusius klausimus, padėsime išsirinkti jums tinkamiausius lavinamuosiuos žaidimus.

  D.U.K.