Priedai lavinamosioms priemonėms

 • Siekiame, kad Yes For Skills ugdymo priemones galėtumėte panaudoti kuo efektyviau. Priedai lavinamosioms priemonėms dar patogesniam ir įdomesniam ugdymo procesui.

 • Velcro lipdukai lavinamosioms priemonėms

  Velcro lipdukai yra labai patogūs, gaminant daugkartines lavinimo priemones. Įsigykite Yes For Skills lavinamąsias knygas su daugkartiniais lipdukais ar lavinamąsias užduotis PDF formatu, jas atsispausdinkite, ir sudarykite originalius užduočių rinkinius. Montessori filosofijos įkvėptos užduotys ir užduočių knygos PDF formatu padės išmokti skaičiuoti, pažinti vandenyno ar ūkio gyvūnus, emocijas, geometrines formas, žmogaus kūną, profesijas, kirpti, klijuoti... Siekiame, kad kiekvienas vaikas rastų jam įdomių užduočių, todėl PDF priemonių asortimentą nuolat pildome.

  Nutrinami žymekliai

  Yes For Skills nutrinamų žymeklių rinkinys leis atlikti užduotis lavinamosiose priemonėse, tuomet juos nutrinti, ir tas pačias priemones panaudoti iš naujo. Rašykite daugkartinėse lavinamosiose knygose, kortelėse ar magnetinėse lentose. Žymeklių rinkinį sudaro 5 skirtingų spalvų rašikliai su trintukais. Patogu, kad rašikliai nusitrina sausai, todėl vaikai neišteps baldų, drabužių ar savo odos. Žymekliai yra saugūs ir nekenkia sveikatai, jų kvapas nėra intensyvus.

  Lavinamųjų priemonių vaikams priedai

  Montessori filosofijos įkvėptų Yes For Skills lavinamųjų priemonių panaudojimo galimybės yra neribotos. Pasitelkite fantaziją! Priedai priemonėms leis mokymosi procesą paversti dar įdomesnį, individualesnį ir lavinti vaiko smulkiąją motoriką (klijuojant lipdukus, pirštais laikant rašiklius, rašant, nutrinant, piešiant).

  D.U.K.