Muzikos grotuvai vaikams

 • Garsų įtakos vaiko raidai iki galo tinkamai įvertinti neįmanoma. Nuo subtilių raminančių lopšinių, iki žaismingų melodijų, lydinčių pirmuosius mažylio žingsnius, kiekvienas garsas ir melodija yra svarbi sudėtingam vaiko pažintiniam, emociniam ir socialiniam vystymuisi. Garsai yra vieni iš esminių elementų, padedančių vaikui suvokti pasaulį, įgyti kalbos, problemų sprendimo įgūdžių, padėti formuotis jo atminčiai. Girdimos melodijos, pasakos, eilėraščiai ir įvairiausi garsai skatina vaiko kūrybiškumą, vaizduotę ir visapusį vystymąsi.

  Pristatome Yes For Skills belaidžių muzikos grotuvų vaikams su įrašytomis lietuviškomis dainomis ir pasakomis kolekciją. Įsivaizduokite saugią erdvę, kurioje dera mokymasis ir smagūs žaidimai, kur sekamos pasakos nukelia mažylį į svajonių kraštus, o džiaugsmingos dainos tampa kasdienių nuotykių garso takeliu! Yes For Skills muzikos grotuvai vaikams – neribotiems žaidimams, mokymuisi ir atradimams!

 • Garsų reikšmė vaiko vystymuisi

  Garsų poveikis vaikams – kur kas reikšmingesnis, nei tik vaiko patiriamas malonumas klausantis gražių melodijų ar pasakų. Garsai labai svarbūs vaiko pažintiniams gebėjimams formuotis, emocinei gerovei, socialinei sąveikai, visapusiam vaiko lavinimui:

  Kalbos įgūdžiai:

  Dainų, pasakų, įvairių garso įrašų klausymas labai naudingas vaiko kalbos raidai. Melodijos ir ritminės struktūros stimuliuoja smegenų kalbos centrus, padeda turtinti vaiko žodyną ir skatinti kalbos supratimą.

  Atminties gerinimas:

  Dainų ritmas ir pasikartojantys dainų elementai labai naudingi vaiko atminčiai formuotis. Vaikai paprastai nesunkiai įsimena girdimas dainas.

  Problemų sprendimo įgūdžiai:

  Skirtingos garsų kombinacijos skatina vaiko kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžių formavimąsi. Vaikai mokosi atpažinti modelius, numatyti sekas ir užmegzti ryšius. Klausydamiesi pamokančių pasakų vaikai susiduria su įvairiomis dilemomis ir saugioje aplinkoje mokosi spręsti skirtingas problemas.

  Emocinė sveikata:

  Nuotaikos reguliavimas: muzika ypatinga tuo, kad veikia mūsų emocijas. Linksma melodija gali pagerinti vaiko nuotaiką, o raminančios - suteikti komforto ir padėti atsipalaiduoti. Naudodami belaidžius muzikos grotuvus vaikai gali kurti jų emocinę būklę atitinkančius grojaraščius, jų klausytis ir dalintis emocijomis su draugais bei artimaisiais, mažyliai gali klausytis raminančių lopšinių prieš miegą.

  Emocijų raiška: daugeliui vaikų, bent retkarčiais, gali būti sudėtinga išreikšti save žodžiais. Muzika – alternatyvi emocijų išraiškos priemonė, leidžianti atskleisti savo emocijas, svajones, tikslus ir rūpesčius.

  Socialinių įgūdžių lavinimas:

  Bendra veikla: muzikos ar kitų tipų garso įrašų klausymasis kartu su tėvais, globėjais, artimaisiais ar draugais tampa bendra patirtimi, kuriančia ir stiprinančia tarpusavio ryšį.

  Skirtingų kultūrų pažinimas:

  Supažindindami vaikus su skirtingais muzikos ir pasakojimo žanrais, pasakojame vaikams apie skirtingas kultūras ir tradicijas. Kultūrinis pažinimas ne tik praplečia vaiko pasaulėžiūrą, bet ir skatina priimti ir geriau suprasti kitus žmones.

  Motoriniai įgūdžiai:

  Judėjimas klausantis muzikos pagerina judesių koordinaciją, pusiausvyrą.

  Kūrybiškumas ir vaizduotė:

  Garsas yra galingas vaizduotės katalizatorius. Naudodamiesi belaidžiais muzikos grotuvais ir klausydamiesi muzikos, elektroninių knygų, pasakų, melodijų, įvairių garso įrašų vaikai nukeliauja į įsivaizduojamus pasaulius, išgirsta įdomių minčių ir išsireiškimų, tai skatina vaikų kūrybiškumą.

  Kodėl Yes For Skills muzikos grotuvai?

  Dainų ir pasakų lietuvių kalba klausymas:

  Bendradarbiaudami su LATGA ir KOŠĖ MALOŠĖ vaikiškuose muzikos grotuvuose integravome po 30 lietuviškų dainų ir 30 lietuviškų pasakų. Priklausomai nuo grotuvo modelio, dainų ir pasakų galima klausytis tiesiog paspaudus grotuvo mygtuką arba į grotuvą įstačius diską. Įjungę grotuvą vaikai galės klausytis mėgstamų pasakų ir dainų, mokytis, panaudoti juos pramogaudami ir žaisdami su draugais. Esame pirmieji rinkoje, siūlantys grotuvus su kruopščiai atrinktomis lietuviškomis dainomis ir pasakomis.

  Bluetooth funkcija individualiems poreikiams:

  Naudodamiesi Bluetooth funkcija bet kurį grotuvą galite prijungti prie kito išmaniojo įrenginio, pvz. mobiliojo telefono. Taip vaikai mėgstamų dainų, mokomosios medžiagos, elektroninių knygų, įvairių garso įrašų galės klausytis paprasčiau. Turinio klausydamiesi tokiu būdu, vaikai mažiau laiko praleis prie kompiuterio ar telefono, ilgiau išlaikys dėmesį. Grotuvą galima naudoti ir kaip mokymosi priemonę, ir kaip garso kolonėlę – pramogoms.

  Magiškai aplinkai kambaryje kurti:

  Skirtingo dizaino muzikos grotuvai vaikams – tai ir išskirtiniai vaiko kambario ar kitokių erdvių interjero elementai. Atsižvelgdami į vaiko amžių, jo kambario interjerą, pomėgius, mėgstamas spalvas pasirinkite Jums tinkamiausią muzikos grotuvą. Yes For Skills muzikos grotuvas vaikams su 60 diskų (su įrašytomis lietuviškomis dainomis ir pasakomis) – padės sukurti magišką aplinką Jūsų vaiko kambaryje. Paspaudę naktinio apšvietimo mygtuką įjungsite LED lemputę ir naktinio apšvietimo režimą. Taip Jūsų mažylis užmigs greičiau ir atsipalaiduos. Puiku tai, kad prietaisas automatiškai išsijungs po valandos, todėl netrikdysite vaiko miego norėdami išjungti prietaisą.

  Balso keitimo funkcija:

  Jei vaikas mėgsta dainuoti, svajoja tapti aktoriumi, dainininku ar renginių vedėju, mėgsta rengti pasirodymus artimiesiems ir draugams namuose, jam tikrai patiks Yes For Skills muzikos grotuvas vaikams su balsą keičiančiu mikrofonu. Vaikas ne tik išgirs save dainuojant įdomiu, svetimu balsu, bet galės ir įrašyti savo dainuojamas dainas, istorijas ar juokelius.

  Žadintuvo ir laikrodžio funkcija:

  Muzikos grotuvą galite panaudoti ne tik muzikos ir kitų garso įrašų klausymuisi, kai kurie iš jų turi net papildomą žadintuvo funkciją ir ekraną, kuriame rodomas realus laikas. Yes For Skills muzikos grotuvas vaikams su laikrodžiu ir žadintuvu leis ne tik klausytis dainų, pasakų, bet ir padės vaikui mokytis pažinti laiką, laikytis dienotvarkės ir kasdienės rutinos.

  Įkraunami muzikos grotuvai vaikams:

  Grotuvų komplektacijoje rasite įkrovimo laidus. Visi Yes For Skills muzikos grotuvai vaikams yra belaidžiai, todėl juos įkrovę galėsite naudoti bet kur: kambaryje, mokykloje, automobilyje, parke, prekybos centre ar net paplūdimyje! Belaidžių muzikos grotuvų panaudojimo galimybės yra neribotos. Yes For Skills garso kolonėlė vaikams su įrašytomis dainomis ir pasakomis – ypač patogi nešiotis su savimi, kadangi turi tam pritaikytą rankeną.

  Muzikos grotuvas vaikams – nedidelė, tačiau naudinga investicija

  Bet kurią erdvę paverskite įdomiam mokymuisi palankia aplinka, kurioje vaikai, tiesiog žaisdami, mokosi ir įgyja reikalingų gebėjimų. Įsigiję vieną iš Yes For Skills muzikos grotuvų vaikams Jūs įsigyjate ne tik belaidį vaikišką grotuvą, bet ir vaikų pažinimui bei kūrybiškumui lavinti skirtą priemonę, kuri suteiks gerų emocijų visai šeimai.

 • DUK