Žaislai, žaidimai vaikams

 • Montessori žaislai ir žaidimai– svarbi vaiko vystymosi proceso dalis. Žaisdami vaikai ne tik pramogauja, tuo pat metu yra ugdomas jų emocinis intelektas, lavinamos fizinės ir pažinimo funkcijos. Yes For Skills siūlo platų žaislų ir žaidimų, atitinkančių Montessori pedagogikos idėjas, asortimentą. Siekiame, kad Jūsų vaikai žaistų su specialistų atrinktais, kokybiškais ir patvariais žaislais.

 • Montessori filosofijos įkvėptas vaikų ugdymas

  Montessori pedagogikos šalininkai kviečia atkreipti dėmesį į individualius vaiko interesus ir galimybes. Jei į kiekvieną vaiką žiūrėtume kaip į išskirtinę asmenybę su savais pomėgiais ir gebėjimais, kiltų kur kas mažiau vaikų motyvacijos mokytis problemų. Tikime, kad vaikai geriausiai mokosi žaisdami, todėl siekiame, kad ugdymo procesas būtų kuo pozityvesnis, efektyvesnis ir motyvuojantis. Suteikite savo vaikams laisvės ir leiskite būti kuo savarankiškesniems. Specialistų atrinkti universalūs Montessori žaislai ir žaidimai vaikams – mokymuisi žaidžiant. Ugdymas neprivalo būti nuobodus kai Montessori žaislai pasitelkiami į pagalbą!

  Yes For Skills žaidimai vaikams

  Yesforskills.lt el.parduotuvėje rasite daugiau nei 50 skirtingų Montessori žaislų ir žaidimu vaikams gera kaina. Pigiausias Montessori žaislas yra konstruktorius „Spaghetteez“ 35 dalių už 12.99EUR, o brangiausia prekė šioje kategorijoje - magnetinis konstruktorius Blockaroo "Builder Set", 100 dalių už 299.99EUR. El.parduotuvėje dažnai taikomos nuolaidos - dėl šios priežasties įvairūs Montessori žaislai ir žaidimai vaikams yra ypač geromis kainomis. Prie kiekvieno žaislo rasite išsamų aprašymą - kam jis skirtas, kaip jį naudoti ir kt. Visa tai padės išsirinkti saugausius ir labiausiai tinkančius Montessori žaislus jūsų vaikams. Montessori žaislų pristatymo laikas visoje Lietuvoje yra per 2-5 darbo dienas. Žaidimai vaikams pristatomi į DPD terminalą, LP Express ar Omniva paštomatą. Kilus klausimams, susisiekite pasinaudojus užklausos forma kontaktų puslapyje ir mes jums atsakysime į visus iškilusius klausimus.

  Lavinamieji žaidimai ir žaislai – vaiko vystymuisi

  Žaidimų ir žaislų nauda vaiko fizinei raidai

  Žaislai vaikams skatina mažuosius būti fiziškai aktyviems ir yra puiki motorinių įgūdžių lavinimo priemonė. Nesvarbu, ar tai kaladėlių dėliojimas, raištelių vėrimas, lavinamieji žaidimai su mašinėlėmis, lėlėmis, ar žaidimai vaikams su šokdyne, kamuoliais. Pats procesas skatina vaikus judėti, o tai lemia geresnį jų fizinį pasirengimą, nuotaiką ir sveikesnį gyvenimo būdą. Motorinei vaikų raidai ypač naudingi Montessori mediniai laipiojimo ir balansavimo žaislai, kurie yra funkcionalūs ir pritaikyti vaikų poreikiams ir gebėjimams.

  Pažinimo funkcijų lavinimas žaidžiant

  Dalis žaislų yra labai naudingi vaiko pažintiniams gebėjimams ir intelektualiniam vystymuisi skatinti. Pavyzdžiui, dėlionių detalių jungimas, stalo žaidimai, įvairūs konstruktoriai yra puikios problemų sprendimo, logikos, kritinio mąstymo ir erdvinio suvokimo įgūdžių lavinimo priemonės. Tokio tipo lavinamieji žaidimai vaikams gerina atmintį ir dėmesio koncentraciją. Tai labai svarbūs įgūdžiai sėkmingai asmenybei. Imituodami darbą parduotuvėje ir žaisdami su vaikišku kasos aparatu vaikai mokosi skaičiuoti, rūšiuoti daiktus. Tai tik keli pavyzdžiai, kaip paprasti vaikiški žaislai gali skatinti labai svarbių pažinimo funkcijų vystymąsi.

  Montessori žaislai – vaiko kūrybiškumo ir vaizduotės lavinimui

  Montessori žaislai vaikams suteikia galimybę išlaisvinti savo vaizduotę ir atskleisti kūrybiškumą. Lėlės, lėlių vežimėlis, įvairios figūrėlės, indų rinkiniai, žaisliniai buities prietaisai leidžia vaikams įsitraukti į įvairius, jų raidai svarbius vaidmenų žaidimus, mokytis kūrybiškai spręsti problemas. Įvairūs meniniai rinkiniai: piešimo reikmenys, lentos su kištukais, kaladėlių rinkiniai leidžia vaikams įsitraukti į žaidimą ir kurti savo istorijas bei scenarijus. Žaidimai, pasitelkiant vaizduotę, padeda lavinti kalbos raišką, bendravimo įgūdžius ir lengviau reikšti emocijas.

  Lavinamieji žaidimai – nauda emociniam vaiko vystymuisi

  Žaislai labai svarbūs vaiko emocinei gerovei. Minkšti gyvūnėliai, lėlės ir kitokie, būtent Jūsų vaikui artimi žaislai, gali suteikti jam saugumo pojūtį. Vaidmenų žaidimų metu vaikai mokosi priimti kito žmogaus nuomonę, tai padeda tapti tolerantiškesniems ir empatiškiems. Be to, vaikai mokosi spręsti problemas saugioje ir kontroliuojamoje aplinkoje, todėl vėliau paprasčiau jas spręsti ir kasdieniame gyvenime. Žaisdami bendraamžių grupėje vaikai mokosi svarbių socialinių įgūdžių, tokių kaip pagarba vienas kitam, dalijimasis ir komandinis darbas.

  Lavinamieji žaidimai vaikams – saviraiškos skatinimui

  Žaislai gali būti puiki saviraiškos priemonė. Meniniai Montessori žaislai vaikams, tokie kaip piešimo rinkiniai, muzikos instrumentai ar įvairūs herojų kostiumai, leidžia vaikams išreikšti savo emocijas visuomenei priimtinais būdais. Tai suteikia saugią galimybę tyrinėti ir suvokti savo jausmus, skatina emocinį atsparumą ir sveiką emocinį vystymąsi.

  Žaislų vaidmuo, lavinant vaiko socialinius įgūdžius

  Žaidžiant vaikams kur kas paprasčiau užmegzti ryšį ir inicijuoti kontaktą su kitu asmeniu. Visos komandinio sporto rungtys ir bet kokie žaidimai ar Montessori žaislai, kuriais vaikas žaidžia ne vienas, skatina vaikus bendrauti, derėtis ir bendradarbiauti. Lavinamieji žaidimai padeda vaikams mokytis dalintis daiktais su kitu, spręsti konfliktus, užmegzti sveikus santykius su aplinkiniais ir sėkmingiau socialiai vystytis.
  Yes For Skills lavinamieji žaislai, žaidimai vaikams ir edukacinės priemonės – pramogoms ir mokymuisi
   
  Mūsų asortimente rasite daug skirtingų tipų žaidimų ir žaislų įvairaus amžiaus vaikams, o Montessori žaislai kūdikiams lavins mažylius nuo pat ankstyvo amžiaus. Nuo mažylių pamėgtų varstymo žaidimų, lavinamųjų kilimėlių iki medinių Montessori žaislų, kortų žaidimų ir konstruktorių... Asortimentą nuolat pildome, atsižvelgdami į klientų poreikius. Norime, kad kiekvienas vaikas atrastų būtent jam tinkančius žaislus, kurie padės atsiskleisti ir didinti motyvaciją mokytis ir žaisti!
   

  Mediniai Montessori žaislai

  Džiaugiamės galėdami pristatyti minimalistinio dizaino ir neįtikėtino funkcionalumo medinius žaislus. Dalis jų šaltiniuose pavadinami ir baldais, kadangi yra labai funkcionalūs, tampa nuostabiomis kambario interjero detalėmis ir nesibaigiančios veiklos šaltiniu. Mediniai Montessori žaislai yra pagaminti iš natūralių medžiagų, atitinka griežčiausius saugos reikalavimus. Svarbiausia, kad šie žaislai sukurti taip, kad jais vaikai galėtų naudotis savarankiškai. Taip didinamas vaiko pasitikėjimas savimi ir nepriklausomybės jausmas. Kviečiame išbandyti laipiojimo trikampį, arką, kubą ir balansavimo žaislus pusiausvyros ir koordinacijos lavinimui.

  Vaikiški konstruktoriai

  Jei ieškote nepabostančių, tvarių ir pramogoms, ir ugdymui tinkamų žaislų – konstruktoriai tinkamas pasirinkimas. Pritaikyti skirtingoms amžiaus grupėms, įvairaus sudėtingumo, iš perdirbto plastiko Belgijoje pagaminti minimalistinio dizaino konstruktoriai ,,Stick-O“, ,,Clixo“, ,,Blockaroo“,,CLICS“ ir ,,Spaghetteez“ puikiai tiks vaiko pažinimo funkcijoms, smulkiajai motorikai, akies-rankos koordinacijai lavinti, taip pat susipažinimui su spalvomis ir formomis. Belgiški magnetiniai konstruktoriai, tai lavinamieji žaidimai vaikams, kurie gali būti naudinga ir nuotaiką gerinanti dovana.

  Lavinamieji žaislai ir mokymosi priemonės – reikšmingi sėkmingam vaikų ugdymui

  Lavinamieji vaikų žaislai ir žaidimai yra kur kas daugiau nei žaidimo objektai - jie suteikia vaikams daug fizinės ir emocinės naudos. Žaidžiant ugdomi esminiai fiziniai, emociniai, socialiniai įgūdžiai, lavinamos pažinimo funkcijos, išlaisvinamas kūrybiškumas. Pasirinkę amžių ir, svarbiausia, Jūsų vaiko gebėjimus ir interesus atitinkančius žaislus, galite ženkliai prisidėti prie visapusiško vaiko vystymosi, užtikrinant jo fizinę, intelektinę ir emocinę gerovę.
 • DUK