GIIKER SUPER SLIDE interaktyvi konsolė smegenų veiklai ir loginiam mąstymui, PILKA

 • GIIKER SUPER SLIDE interaktyvi konsolė smegenų veiklai ir loginiam mąstymui, PILKA

  Kodas: 6971421890225
  Kaina 54.90 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5 vnt.
  Į krepšelį 

  GIIKER SUPER SLIDE - revoliucija Tavo vaiko gyvenime!

  Tai interaktyvus žaidimas - stumdomoji dėlionės konsolė, kuri privers kiekvieną žaidžiančiąjį pamiršti laiko nuovoką aktyvinant smegenų veiklą ir loginį mąstymą.

  Daugiau nei 500 integruotų žaidimų, ekrane automatiškai rodomi iššūkiai ir švenčiama žaidėjo sėkmė naudojant animaciją. Žaidėjai gali įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, nes jie gali įveikti vis didesnius sunkumus

  * Nedidelis dydis, todėl puikiai tiks išvykų metu!

  * Lavina pažinimo įgūdžius ir gerina koncentraciją

  * Puikiai mažina nerimą ir įtampą

  * Galima rinktis mokymosi arba laiko apribotą rėžimą

  * Puiki idėja dovanai!

  * Puikiai tinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems!

 • Stumdomųjų detalių dėlionė yra klasikinis galvosūkis, kuris tam tikrose šalyse turi įvairių variantų. Kinijoje ji vadinama Huarong Dao, kuris kilęs iš istorinės

  grožinės literatūros.

  Klasikinis variantas paprastai būna medinis, sunkiai judantis, o iššūkiai labai riboti. Žaidėjas turi mažai motyvacijos pasiekti tikslą, o tai vargu ar suintriguos vaikus, kai mobilieji žaidimai yra po ranka.

  Patobulintas magnetinėmis medžiagomis ir išmaniąja technine įranga, žaidimas tarsi atgimsta iš naujo! ""Super Slide"" ""viskas viename"" padeda vaikams sutelkti dėmesį į erdvinį pertvarkymą ir suteikia pasitenkinimą teikiančią žaidimo patirtį.

  Žaidimo konsolė ir detalės yra su magnetais, kad taktilinis grįžtamasis ryšys būtų sklandus ir vientisas. Žaidėjai gali konsolę laikyti vertikaliai arba aukštyn kojomis, o figūrėlės nenukrenta.

  * Žaidimui reikalingi 2 AA elementai (nepridedami)