Lavinamosios knygos

 • Lavinamosios knygos vaikams YES FOR SKILLS – įdomus ir nuotaikingas mokymasis žaidžiant. Skatinkite vaikų smalsumą ir pozityvų požiūrį į mokymąsi.

 • Montessori lavinamosios knygos – efektyvesniam mokymuisi

  Montessori filosofija pagrįstos edukacinės knygos vaikams yra nuostabus būdas supažindinti vaikus su juos supančiu pasauliu. Tokių knygučių dėka vaikai gali daugiau sužinoti apie juos supančią aplinką ir kaip su ja bendrauti. Be to, jie gali lavinti problemų sprendimo, kritinio mąstymo ir kūrybiškumo įgūdžius, emocinį intelektą. Lavinamosios knygelės – tinkama priemonė tvirtam mokymosi ir tobulėjimo pagrindui kurti.

  Montessori mokymo įkvėptos užduotėlių knygutės vaikams skirtos mokyti apie pasaulį švelniai ir žaismingai, skatinant juos tyrinėti ir atrasti dalykus savarankiškai. Knygos taip pat suteikia vaikams galimybę ne tik mokytis bendrauti, bet ir valdyti savo emocijas. Teisingai pasirinkta lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais gali padėti ugdyti net Jūsų vaiko pasitikėjimą savimi. Jaukios ir spalvingos knygos kuria saugumo pojūtį ir padeda ugdyti svarbius įgūdžius.

  Yesforskills.lt el.parduotuvėje rasite daugiau nei 10 skirtingų, pigių lavinamųjų knygelių vaikams. Pigiausia lavinamoji knyga kainuoja 14EUR akcijų metu. Brangiausios lavinamųjų knygų kainos siekia 45EUR. El.parduotuvėje dažnai taikomos nuolaidos - dėl šios priežasties lavinamąsias knygas ir kitas prekes galite įsigyti žymiai mažesnėmis kainomis. Prie visų knygų aprašymo rasite svarbiausią informaciją - kam jos skirtos,klientų atsiliepimus bei papildomą informaciją. Visa tai padės išsirinkti jums tinkamiausias lavinamąsias knygas vaikams internetu. Lavinamųjų knygų pristatymo laikas visoje Lietutvoje yra per 2-5 darbo dienas po apmokėjimo. Prekės pristatomos į DPD terminalą, LP Express ar Omniva paštomatą. Kilus klausimams, susisiekite pasinaudojus užklausos forma kontaktų puslapyje.

  Lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais

  Ar dažnai išsprendus užduočių knygutes vaikams jas tiesiog išmetate ir nuperkate naują? Knygutės su daugkartiniais lipdukais YES FOR SKILLS – tvaresniam, taupesniam ir atsakingesniam vartojimui. Suklijavę visus lipdukus Jūsų vaikai galės juos nuklijuoti ir naudoti iš naujo. Dėl šios priežasties lavinamųjų, edukacinių knygų užduotis paaugę galės atlikti net ir Jūsų mažesnieji vaikai. Siekiame, kad mokymosi procesas būtų pozityvus ir tvarus.

  Kokiems įgūdžiams lavinti naudojamos edukacinės, lavinamosios knygos vaikams?

  Montessori lavinamosios knygelės padeda gerinti daug skirtingų įgūdžių ir gebėjimų. Lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais pasirenkama teisingai, kai atsižvelgiama į vaiko amžių, individualius gebėjimus ir pomėgius, pvz. Mano trečioji daugkartinių lipdukų knyga puikiai tiks gamtą ir gyvūnus mėgstančiam vaikui.

  Bendravimo įgūdžių lavinimas su šiomis edukacinėmis knygomis

  Kalbos ir bendravimo gebėjimų ugdymas, pasitelkiant pasakojimą ir interaktyvią veiklą. Rekomenduojame išbandykite mūsų knygutes su daugkartiniais lipdukais anglų kalba. Mokslininkų teigimu, kalbos įgūdžių lavinimas efektyviausias būtent vaikystėje.

  Pažinimo funkcijos su Montessori knyga

  Užduotėlių knygelės vaikams su daugkartiniais lipdukais padeda lavinti vaikų problemų sprendimo įgūdžius, gerinti atmintį, suvokimą, be to ugdo kritinį mąstymą. Mano ketvirta lavinamoji veiklos knyga su daugkartiniais lipdukais – matematiniams gebėjimams ugdyti, orientacijai vietoje gerinti.

  Socialiniai įgudžiai

  Interaktyvios Montessori užduočių knygos moko vaikus bendrauti ir kurti santykius su kitais. Be to, į užduotėlių sprendimą įsitraukus tėveliams ar kitiems šeimos nariams, užmezgamas gilesnis tarpusavio ryšys. Mano penkta lavinamoji veiklos knyga yra kupina kasdieniniame gyvenime labai aktualių, visai šeimai įdomių užduočių - ,,Metų laikai“, ,,Kalendorius“, ,,Laikrodis“.

  Emocinis intelektas

  Ugdomas emocinis intelektas, gebėjimas suprasti kito žmogaus emocijas ir įvardyti savąsias. Mano antra lavinamoji veiklos knyga su daugkartiniais lipdukais padės lavinti emocinį intelektą. Užduotis ,,Kaip aš jaučiuosi“ padės lengviau įvardinti savo emocijas ir jas kontroliuoti.

  Smulkioji motorika

  Užduočių iš edukacinių Montessori knygų vaikams atlikimas padeda lavinti smulkiąją motoriką ir rankos-akies koordinaciją. YES FOR SKILLS Mano pirma lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais rekomenduojama vaikams nuo 1,5 metų. Leiskite savo mažylio pirštukams užklijuoti ir nuklijuoti lipdukus, versti knygos puslapius. Mokslininkų duomenimis smulkiosios motorikos lavinimas yra tiesiogiai susijęs su mažylių  pažintinėmis funkcijomis ir savarankiškumu.

  Sensoriniai įgudžiai

  Skirtingos tekstūros, raštai, spalvos, paviršiai – jutimams lavinti. Išbandykite mūsų medžiaginę lavinamąją knygelę, skirtą spalvų ir tekstūrų pažinimui.

  Kūrybiškumas

  Lavinamoji Montessori knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais padės lavinti Jūsų vaiko kūrybinius gebėjimus ir vaizduotę. Tai svarbi sėkmingos asmenybės savybė.

  DUK

  1. Kokio amžiaus vaikams tinkama pirmoji lavinamoji veiklos knyga?

  Lavinamųjų knygelių su daugkartiniais lipdukais serijos pirmoji knygutė rekomenduojama vaikams nuo 1,5 metų. Galutinės amžiaus ribos nėra! Kiekvieno vaiko gebėjimai ir įgūdžiai yra skirtingi, o knygelės turinys įdomus ir aktualus bet kokio ikimokyklinio amžiaus vaikui. Vaikams, patiriantiems ugdymosi sunkumų, rekomenduojame pradėti nuo pirmo lygio.

  2. Kokio amžiaus vaikams tinkamiausia antroji lavinamoji veiklos knygelė su lipdukais?

  Lavinamųjų knygelių antrasis lygis rekomenduojamas vaikams nuo 2 metų. Antroji knygutė puikiai tinka emocinio intelekto, daiktų rūšiavimo, pasakojimo įgūdžių, smulkiosios motorikos lavinimui. Vaikams, patiriantiems ugdymosi sunkumų, rekomenduojame pradėti nuo pirmosios knygelės.

  3. Kokio amžiaus vaikams tinkamiausia trečioji lavinamoji knyga su daugkartiniais lipdukais?

  Lavinamųjų knygelių su daugkartiniais lipdukais serijos trečiasis lygis rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų. Galutinės amžiaus ribos nėra, kadangi kiekvieno vaiko gebėjimai ir pomėgiai labai skirtingi. Trečiosios mūsų knygelės užduotys padės geriau pažinti savo kūną, pojūčius, emocijas, susipažinti su sveika mityba ir teisinga dantukų priežiūra. Vaikams, patiriantiems ugdymosi sunkumų, rekomenduojame pradėti nuo pirmosios knygelės.

  4. Ar mano 4 metų sūnui ketvirtoji lavinamoji knygelė nebus per daug sudėtinga?

  Lavinamųjų knygelių su daugkartiniais lipdukais serijos ketvirtas lygis rekomenduojamas vaikams nuo 4 metų. Amžiaus ribos nėra, tačiau kiekvieno vaiko gebėjimai ir įgūdžiai yra skirtingi. Knygutės užduotys padės išmokti abėcėlę, joje daug dėmesio skiriama matematiniams gebėjimams lavinti ir kt. Vaikams, patiriantiems ugdymosi sunkumų, rekomenduojame pradėti nuo pirmojo lygio.

  5. Kokio amžiaus vaikams skirta penktoji lavinamoji knyga?

  Lavinamųjų knygelių su daugkartiniais lipdukais serijos penktas lygis rekomenduojamas vaikams nuo 5 metų. Šioje knygoje daug dėmesio skiriama matematiniams gebėjimams lavinti, gyvenimo ciklui, žmogaus kūno sandarai, saulės sistemai, pasaulio žemynams ir kt. Užduotys yra labai universalios ir tarpusavyje skirtingos, todėl gali sudominti bet kokio ikimokyklinio amžiaus vaikus. Vaikams, patiriantiems ugdymosi sunkumų, rekomenduojame pradėti nuo pirmojo lygio.