Lavinamosios knygos

 • Lavinamosios knygos vaikams YES FOR SKILLS – įdomus ir nuotaikingas mokymasis žaidžiant. Skatinkite vaikų smalsumą ir pozityvų požiūrį į mokymąsi.

 • Montessori lavinamosios knygos – efektyvesniam mokymuisi

  Montessori filosofija pagrįstos edukacinės knygos vaikams yra nuostabus būdas supažindinti vaikus su juos supančiu pasauliu. Tokių knygučių dėka vaikai gali daugiau sužinoti apie juos supančią aplinką ir kaip su ja bendrauti. Lavinamosios knygos vaikams ugdys problemų sprendimo, kritinio mąstymo ir kūrybiškumo įgūdžius, emocinį intelektą. Lavinamosios knygelės – tinkama priemonė tvirtam mokymosi ir tobulėjimo pagrindui kurti.

  Montessori mokymo įkvėptos užduotėlių knygutės vaikams skirtos mokyti apie pasaulį švelniai ir žaismingai, skatinant juos tyrinėti ir atrasti dalykus savarankiškai. Montessori knyga taip pat suteikia vaikams galimybę ne tik mokytis bendrauti, bet ir valdyti savo emocijas. Teisingai pasirinkta lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais gali padėti ugdyti net Jūsų vaiko pasitikėjimą savimi. Jaukios ir spalvingos knygutės vaikams kuria saugumo pojūtį ir padeda ugdyti svarbius įgūdžius.

  Yesforskills.lt el. parduotuvėje rasite daugiau nei 10 skirtingų, pigių lavinamųjų knygelių vaikams. Pigiausia lavinamoji knyga kainuoja 14EUR akcijų metu. Brangiausios lavinamųjų knygų kainos siekia 45EUR. El. parduotuvėje dažnai taikomos nuolaidos - dėl šios priežasties lavinamąsias knygas ir kitas prekes galite įsigyti žymiai mažesnėmis kainomis. Prie visų knygų aprašymo rasite svarbiausią informaciją - kam jos skirtos, klientų atsiliepimus bei papildomą informaciją. Visa tai padės išsirinkti jums tinkamiausias lavinamąsias knygas vaikams internetu. Lavinamųjų knygų pristatymo laikas visoje Lietuvoje yra per 2-5 darbo dienas po apmokėjimo. Lavinamosios knygelės vaikams pristatomos į DPD terminalą, LP Express ar Omniva paštomatą. Kilus klausimams, susisiekite pasinaudojus užklausos forma kontaktų puslapyje.

  Kokias lavinamasias knygutes rasite Yes For Skills?

  Lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais

  Ar dažnai išsprendus užduočių knygutes vaikams jas tiesiog išmetate ir nuperkate naują? Knygutės su daugkartiniais lipdukais YES FOR SKILLS – tvaresniam, taupesniam ir atsakingesniam vartojimui. Suklijavę visus lipdukus Jūsų vaikai galės juos nuklijuoti ir naudoti iš naujo. Dėl šios priežasties lavinamųjų, edukacinių knygų užduotis paaugę galės atlikti net ir Jūsų mažesnieji vaikai iš tos pačios knygelės vaikams. Siekiame, kad mokymosi procesas būtų pozityvus ir tvarus su daugkartinių lipdukų knyga.

  Lavinamosios knygelės vaikams skirtos mokytis eilėraščius

  Lavinamosios knygelės vaikams eilėraščių mokymuisi yra spalvingos, su žaismingomis iliustracijomis ir daugeliui puikiai atpažįstamais lietuviškais eilėraščiais bei jų veikėjais. Knygelės vaikams su eilėraščiais vaikus nuo mažų dienų mokys skaityti, atpažinti veikėjus, sekti istorijos seką ir skambesį. Viena iš tokių lavinamųjų knygelių – We Love Lithuania knygelė vaikams „Du gaideliai“.


  Lavinamosios knygos vaikams skirtos mokytis skaityti, rašyti, skaičiuoti, pažinti spalvas, formas

  Lavinamosios knygos vaikams yra itin naudingos, nes tai interaktyvus būdas vaikams mokytis ir įgyti naujas žinias. Montessori knyga pasižymi daugybe paveikslėlių, raidžių ir skaičių žaidimais, spalvų, formų atpažinimo užduotimis, kurios skatina vaiko lavinimą. Lavinamoji knyga „Mokausi skaityti ir rašyti su Skilsu, 1 dalis“ yra su daugkartinio naudojimo žymekliais, todėl padaro mokymąsi dar smagesniu.

  Užduočių knygos vaikams

  Skirtingo amžiaus mažiesiems tiks skirtingos užduočių knygelės vaikams – mažiausieji galės žaisti lipinant formas ir gyvūnų paveikslėlius į knygutes su daugkartiniais lipdukais, tuo tarpu vyresnieji galės mokytis rašyti raides, skaičius, skaičiuoti. Užduočių knygos vaikams – puikus būdas parengti vaikus mokyklai.

  Kokiems įgūdžiams lavinti naudojamos edukacinės, lavinamosios knygos vaikams?

  Montessori lavinamosios knygelės padeda gerinti daug skirtingų įgūdžių ir gebėjimų. Lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais pasirenkama teisingai, kai atsižvelgiama į vaiko amžių, individualius gebėjimus ir pomėgius, pvz. Mano trečioji daugkartinių lipdukų knyga puikiai tiks gamtą ir gyvūnus mėgstančiam vaikui.

  Bendravimo įgūdžių lavinimas su šiomis edukacinėmis knygomis

  Knygelės vaikams lavina kalbos ir bendravimo gebėjimus, pasitelkiant pasakojimą ir interaktyvią veiklą. Rekomenduojame išbandykite mūsų knygutes su daugkartiniais lipdukais anglų kalba. Mokslininkų teigimu, kalbos įgūdžių lavinimas efektyviausias būtent vaikystėje.

  Pažinimo funkcijos su Montessori knyga

  Užduotėlių knygelės vaikams su daugkartiniais lipdukais padeda lavinti vaikų problemų sprendimo įgūdžius, gerinti atmintį, suvokimą, be to ugdo kritinį mąstymą. Mano ketvirta lavinamoji veiklos knyga su daugkartiniais lipdukais – matematiniams gebėjimams ugdyti, orientacijai vietoje gerinti.

  Knygelės vaikams lavina socialinius įgūdžius

  Interaktyvios Montessori užduočių knygos moko vaikus bendrauti ir kurti santykius su kitais. Be to, į užduotėlių sprendimą įsitraukus tėveliams ar kitiems šeimos nariams, užmezgamas gilesnis tarpusavio ryšys. Mano penkta lavinamoji veiklos knyga yra kupina kasdieniniame gyvenime labai aktualių, visai šeimai įdomių užduočių - ,,Metų laikai“, ,,Kalendorius“, ,,Laikrodis“.

  Emocinis intelektas

  Knygelės vaikams ugdo emocinį intelektą, gebėjimą suprasti kito žmogaus emocijas ir įvardyti savąsias. Mano antra lavinamoji veiklos knyga su daugkartiniais lipdukais padės lavinti emocinį intelektą. Užduotis ,,Kaip aš jaučiuosi“ padės lengviau įvardinti savo emocijas ir jas kontroliuoti.

  Smulkioji motorika

  Užduočių iš edukacinių Montessori knygų vaikams atlikimas padeda lavinti smulkiąją motoriką ir rankos-akies koordinaciją. YES FOR SKILLS Mano pirma lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais rekomenduojama vaikams nuo 1,5 metų. Leiskite savo mažylio pirštukams užklijuoti ir nuklijuoti lipdukus, versti knygos puslapius. Mokslininkų duomenimis smulkiosios motorikos lavinimas yra tiesiogiai susijęs su mažylių pažintinėmis funkcijomis ir savarankiškumu.

  Sensoriniai įgūdžiai

  Skirtingos tekstūros, raštai, spalvos, paviršiai – jutimams lavinti. Išbandykite mūsų medžiaginę lavinamąją knygelę, skirtą spalvų ir tekstūrų pažinimui.

  Kūrybiškumas

  Lavinamoji Montessori knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais padės lavinti Jūsų vaiko kūrybinius gebėjimus ir vaizduotę. Tai svarbi sėkmingos asmenybės savybė.

 • DUK