Mano penkta lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais

 • Mano penkta lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais

  Kodas: 4779053232039
  Kaina 17.50 
  35  * Sutaupykite 17.50 
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2022-10-18 iki 2022-10-25.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 78 vnt.
  Į krepšelį 

  Knygelę sudaro 15 skirtingų veiklų (puslapių) + viršelis su dugneliu

  Pagal amžių
  5-7
 • Lavinamųjų knygelių su daugkartiniais lipdukais serijos penktas lygis rekomenduojamas vaikams nuo 5 metų iki... Galutinės amžiaus ribos nėra! Nes kiekvieno vaiko gebėjimai ir įgūdžiai skirtingi, todėl, atsižvelgę į knygelės turinį, galite ja sudominti bet kokio ikimokyklinio amžiaus vaikus. Vaikams, patiriantiems ugdymosi sunkumų, rekomenduojame pradėti nuo 1 lygio.

  Atlikdamas šioje lavinamojoje veiklos knygelėje pateiktas užduotis vaikas plės žinias apie žmogaus gyvenimo ciklą, apie kūno organus. Taip pat susipažins su pasauliu: žemynais, pasaulio šalių vėliavomis, saulės sistema. Užduotys-žaidimai „Metų laikai“, „Kalendorius“ ir „Laikrodis“ leis geriau suvokti laiko sąvokas.

  Šioje lavinamojoje veiklos knygelėje taip pat daug dėmesio skiriama matematiniams gebėjimams ugdyti: skaičiams, skaičiavimui, kiekio palyginimui, naudojant sąvokas „daugiau“, „mažiau“, „lygu“.
  Vaikai praktiškai supažindinami su daikto visuma ir dalimis –„Trupmenos“. Įtvirtinkite šiuos gebėjimus naudodami kasdienės aplinkos daiktus: suskaičiuokite žaislus, pieštukus, palyginkite kiekį.
  Padalinkite į dalis ne tik picą, bet ir obuolį, apelsiną ar kt.5–6 metų vaikas jau turėtų aktyviai domėtis raidėmis, parašyti savo vardą ar kitus aktualius žodžius. Šį įgūdį padės lavinti užduotis „Abėcėlė“.
  Rašydamas raides vaikas lavins akies – rankos koordinaciją.

  Neskubėkite atlikti visų užduočių iš karto, dienai skirkite 1–2. Padėkite vaikui, jei reikia, pateikdami užuominų, klausimų, tik neatlikite užduočių už jį. Leiskite vaikui pasidžiaugti sėkme ir džiaukitės kartu su juo, kai jam pavyks atlikti užduotis.

  Prieš pradėdami įsitraukite į bendrą veiklą: kartu suklijuokite lipukus ant užduočių ir iliustracijų. Tai lavina smulkiąją motoriką, be to, taip iš anksto susipažinsite su laukiančiomis užduotimis.

  Pasileiskite į smagią ir kūrybingą mokymosi ir žaidimų kelionę bei praleiskite laiką naudingai su vaiku!

  Su meile – Ingrida