Magnetinės lentos Yes For Skills

 • Magnetinės lentos vaikams – tvariam, kūrybiškumą skatinančiam ir vaikams nepabostančiam ugdymui. Magnetinė prilimpanti lenta užima mažai vietos ir tinka bet kokio amžiaus ir pomėgių vaikui. Yes For Skills asortimente - Montessori filosofijos įkvėptos, tvarios, aplinkai draugiškos, daugkartinio naudojimo, patvarios, stilingo dizaino lavinamosios priemonės vaikams. Siekiame, kad šios vertybės atsispindėtų ir mūsų siūlomose magnetinėse lentose.

 • Groovy Magnets magnetinės lentos

  Džiaugiamės galėdami pristatyti išskirtinio dizaino ,,Groovy Magnets“ magnetines lentas. Šios su meile fotografijai ir grafiniam dizainui Belgijoje gaminamos magnetinės lentos keičia požiūrį į tokių lentų panaudojimo galimybes ne tik lavinant vaikus, bet ir dekoruojant namų interjerą. ,,Groovy Magnets“ lentose galima rašyti, piešti, klijuoti įvairius magnetus, tvirtinti magnetines lentynėles, planuoklius ir kt. Belgiška kokybė, tvarūs sprendimai, išskirtinis dėmesys detalėms – esminės ,,Groovy Magnets“ vertybės.

  Kaip panaudoti magnetines lentas vaikų ugdymo procese?

  Magnetinė lenta yra universalus ir interaktyvus ugdymo įrankis, kuris gali būti naudojamas ir kaip piešimo lenta vaikams, ir kaip paviršius kūrybiniams žaidimams, dėliojant magnetus. Tai suteikia vaikams unikalią galimybę išreikšti save, užsiimant vaizduotę skatinančia veikla. Galimybė piešti lentoje ir magnetinis jos paviršius, traukiantis magnetukus, suteikia dinamišką ir stimuliuojančią patirtį. Lygus magnetinių lentų paviršius yra tinkamas piešimui. Tai patogi priemonė, skirta meninių įgūdžių, smulkiosios motorikos, akies-rankos koordinacijos lavinimui, nuotaikai pagerinti. Svarbu atkreipti dėmesį, kokios rašymo priemonės yra tinkamos konkrečiai magnetinei lentai. Lentos magnetinės savybės suteikia erdvės kūrybiškumui ir pozityvioms emocijoms. Paviršius yra įmagnetintas, o tai reiškia, kad jis gali pritraukti ir laikyti įvairius magnetukus. Jie būna spalvingų raidžių, skaičių, įvairių geometrinių formų, emocijų veidukų, gyvūnų, maisto produktų ir kitokių formų. Magnetukai suteikia vaikams begalę galimybių žaisti ir mokytis. Jie gali išdėstyti ir pertvarkyti magnetus, sukurdami unikalius raštus, scenas ar net istorijas. Magnetų dėliojimas, kai vaikai juos suima pirštais ir manipuliuoja lentoje, taip pat gerina smulkiąją motoriką, akies-rankos koordinaciją, padeda lavinti pažintines funkcijas.

  Magnetinės lentos skirtingam interjerui

  Rinkdamiesi magnetinę lentą atkreipkite dėmesį į jos spalvą ir formą. Magnetinės lentos gali tapti puikia interjero detale. Pavyzdžiui, balta magnetinė piešimo lenta, traukianti magnetukus, gali būti tobulas, tamsios spalvos kambario akcentas! Namelio formos magnetinė lenta puikiai tinka vaikų kambariuose, darželiuose, pradinės mokyklos erdvėse. Siūlome įsigyti skirtingų formų ir spalvų lentų. Labai džiaugiamės, būdami ,,Groovy Magnets“ atstovais Lietuvoje. Belgiškos kokybės magnetinės lentos, unikalios fotografijos ir grafinio dizaino elementai. ,,Groovy Magnets“ magnetinės lentos ne tik puiki lavinimo ir žaidimų priemonė, bet ir unikalus interjero akcentas, prie kurio galima tvirtinti net magneto principu prisitvirtinančius gėlių vazonėlius ar spinteles! Tikime, kad tobulą magnetinę lentą Yes For Skills elektroninėje parduotuvėje suras kiekvienas.

  Kaip pritvirtinti ir nuimti magnetinę lentą?

  Yes For Skills magnetinės lentos pritvirtinimas

  Yes For Skills magnetinių lentų pritvirtinimas prie paviršiaus - nesudėtingas procesas, nereikalaujantis daug Jūsų laiko ir pastangų. Jei magnetinę lentą tvirtinate prie lygaus ir kokybiško paviršiaus, galite nuklijuoti apsauginę magnetinės lentos plėvelę. Pirmiausia, pritvirtinkite centrinę lentos viršūnę (-es), tuomet likusius kampus. Jei abejojate sienos ar kito paviršiaus kokybe ir nerimaujate, jog nuėmus lentą paviršiuje liks žymių, nenuklijuokite apsauginės magnetinės lentos plėvelės, o lentą prie paviršiaus priklijuokite silikoniniais lipdukais. Jei sienos yra išdažytos neseniai (iki maždaug 1 metų), rekomenduojame lentą taip pat tvirtinti lipdukais.

  Yes For Skills magnetinės lentos nuėmimas

  Jei norite Yes For Skills magnetinę lentą nuimti nuo sienos ar kito paviršiaus, pradėkite nuo viršutinės jos dalies, tuomet švelniai traukite ją žemyn. 

  Groovy Magnets magnetinės lentos pritvirtinimas

  Magnetinės „Groovy Magnets“ lentos prilimpa prie beveik visų lygių paviršių, tokių kaip: metalas, mediena, stiklas, kartonas, popierius, plastikas, virtuvės spintelės, lygios dažytos sienos ir durys. Jei paviršius turi nelygumų, juos, jei įmanoma, išlyginkite ir nušlifuokite. Maži nelygumai ar iškilimai gali būti matomi užklijavus lipduką. Prieš klijuojant magnetinę lentą nuriebalinkite paviršių, ant kurio klijuosite lipduką, drungnu vandeniu ir actu. Tuomet nuplaukite šiltu vandeniu. Nenaudokite priemonių su amoniaku nes tai gali veikti klijuojamo magnetinio lipduko klijus. Jei sienos šviežiai nudažytos, lipduką klijuokite praėjus 2 savaitėms. Išėmę ,,Groovy Magnets“ magnetinę lentą iš pakuotės per 2 valandas užklijuokite ją ant paviršiaus. Pirmiausia, nuo lentos nugarinės pusės nulupkite dalį popieriaus. Uždėkite lentą ant paviršiaus ir tvirtai prispauskite. Tuomet švelniai patraukite likusį popierių žemyn ir tvirtai prispauskite likusią lipduko dalį. Galiausiai, tolygiai ir tvirtai prispauskite lentą minkštu skudurėliu arba minkštu voleliu. Siekiant užtikrinti, kad magnetinė lenta tinkamai priliptų prie sienos, naudokite plaukų džiovintuvą. Lentos priekį ir kraštus pašildykite plaukų džiovintuvu ir stipriai paspauskite. Dėl šilumos klijai tampa elastingi ir užtikrina optimalų sukibimą. Išties retais atvejais, kai lipdukas blogai prilimpa prie pagrindo, rekomenduojame naudoti tapetų klijus.

  Groovy Magnets magnetinės lentos nuėmimas

  Magnetinę lentą šildykite plaukų džiovintuvu ir atsargiai, po truputį ją nulupkite. Priklijuojamą lentą šildykite tolygiai, kiekvieną jos kampelį. Tai, kaip greitai atlips magnetinis lipdukas, priklauso nuo dažyto paviršiaus ar kitokio pagrindo kokybės. Nuo dažytų sienų lipduką nuimti lengviau nei nuo tapetais apklijuoto paviršiaus. Kuo ilgiau lenta yra ant pagrindo, tuo tvirčiau ji prilimpa. Magnetines ,,Groovy Magnets“ lentas rekomenduojame klijuoti ant kuo lygesnio paviršiaus.

  Pakartotinis Yes For Skills magnetinės lentos panaudojimas

  Jei Yes For Skills magnetinę lentą norėsite pritvirtinti prie kito paviršiaus ar ją kuriam laikui nuimti, turite išsaugoti jos apsauginę plėvelę. Jei tik įmanoma, venkite dulkių ir smulkių šiukšlių, laikykite ją saugiai. Siekiame, kad Yes For Skills magnetinės lentos džiugintų Jūsų vaikus, neprarastų savo funkcionalumo ir išvaizdos, galėtų būti naudojamos daug metų.

  Ką daryti, kad magnetinė lenta neprarastų savo išvaizdos ir funkcinių savybių?

  Ant lentos rašykite skystais kreidiniais žymekliais. Nerekomenduojama naudoti kreidos. Jokių rašymo priemonių nepalikite lentos paviršiuje ilgam laikui. Kuo vėliau, tuo gali būti sudėtingiau juos nuvalyti. Jei, vis dėlto, ant magnetinės lentos liko rašiklių ar kitų priemonių žymių, pabandykite jas nuvalyti švelniu indų plovikliu, tuomet lentą nusausinkite. Magnetinę lentą nuvalykite drėgna šluoste ir visuomet nusausinkite jos paviršių. Kiti skysčiai gali pakenkti lentai ir sumažinti jos funkcionalumą!

  Žaismingi magnetukai Yes For Skills

  Siūlome didelį magnetukų asortimentą, kurį, klientų prašymu, nuolat pildome. Viskas tam, kad Jūsų vaikas atrastų sau patinkančius magnetukus ir galėtų žaisti sau mielus žaidimus!

  Magnetinės lentos ir magnetukai – neribotos ugdymo galimybės

  Išsirinkite vieną iš mūsų siūlomų magnetinių lentų – tegul vaikų ugdymo(si) procesas būna paprastesnis, efektyvesnis ir pozityvesnis. Skirtingi magnetukai šią patirtį leis paversti dar ryškesne ir individualesne! Pasirinkite Jūsų namų interjerui labiausiai tinkančią magnetinę lentą ir paverskite ją išskirtiniu Jūsų namų akcentu!

  D.U.K.