Magnetinės lentos Yes For Skills

 • Magnetinės lentos vaikams – tvariam, kūrybiškumą skatinančiam ir vaikams nepabostančiam ugdymui. Magnetinė prilimpanti lenta užima mažai vietos ir tinka bet kokio amžiaus ir pomėgių vaikui. Yes For Skills – tai Montessori filosofijos įkvėptos, tvarios, aplinkai draugiškos, daugkartinio naudojimo, patvarios, stilingo dizaino lavinamosios priemonės vaikams. Siekiame, kad mūsų vertybės atsispindėtų ir mūsų vaikiškose magnetinėse lentose. 

 • Magnetinės lentos panaudojimo galimybės

  Magnetinė lenta yra universalus ir interaktyvus ugdymo įrankis, kuris gali būti naudojamas ir kaip piešimo lenta vaikams, ir kaip paviršius kūrybiniams žaidimams, dėliojant magnetus. Tai suteikia vaikams unikalią galimybę išreikšti save, užsiimant vaizduotę skatinančia veikla. Galimybė piešti lentoje ir magnetinis jos paviršius, traukiantis magnetukus, suteikia dinamišką ir stimuliuojančią patirtį. Lygus magnetinių lentų paviršius yra tinkamas piešimui. Tai patogi priemonė, skirta meninių įgūdžių, smulkiosios motorikos, akies-rankos koordinacijos lavinimui, nuotaikai pagerinti. Lentos magnetinės savybės suteikia erdvės kūrybiškumui ir pozityvioms emocijoms. Paviršius yra įmagnetintas, o tai reiškia, kad jis gali pritraukti ir laikyti įvairius magnetukus. Jie būna spalvingų raidžių, skaičių, įvairių geometrinių formų, emocijų veidukų, gyvūnų, maisto produktų ir kitokių pavidalų. Magnetų formos suteikia vaikams begalę galimybių žaisti ir mokytis. Jie gali išdėstyti ir pertvarkyti magnetukus, sukurdami unikalius raštus, scenas ar net istorijas. Magnetų dėliojimas, kai vaikai juos suima pirštais ir manipuliuoja lentoje, taip pat gerina smulkiąją motoriką, akies-rankos koordinaciją, padeda lavinti pažintines funkcijas.

  Magnetinės lentos skirtingam namų interjerui

  Rinkdamiesi magnetinę lentą atkreipkite dėmesį į jos spalvą ir formą. Yes For Skills magnetinės lentos gali tapti puikia interjero detale. Balta magnetinė piešimo lenta, traukianti magnetukus, gali būti tobulas, tamsios spalvos kambario akcentas! Siūlome įsigyti skirtingų formų ir spalvų lentų. Tikime, kad sau tinkančią magnetinę lentą Yes For Skills atras kiekvienas vaikas!

  Kaip pritvirtinti magnetinę lentą?

  Yes For Skills magnetinių lentų pritvirtinimas prie paviršiaus - nesudėtingas procesas, nereikalaujantis daug Jūsų laiko ir pastangų. Jei magnetinę lentą tvirtinate prie lygaus ir kokybiško paviršiaus, galite nuklijuoti apsauginę magnetinės lentos plėvelę. Pirmiausia, pritvirtinkite centrinę lentos viršūnę (-es), tuomet likusius kampus. Jei abejojate sienos ar kito paviršiaus kokybe ir nerimaujate, jog nuėmus lentą paviršiuje liks žymių, nenuklijuokite apsauginės magnetinės lentos plėvelės, o lentą prie paviršiaus priklijuokite silikoniniais lipdukais. Jei sienos yra išdažytos neseniai (iki maždaug 1 metų), rekomenduojame lentą taip pat tvirtinti lipdukais.

  Magnetinės lentos nuėmimas

  Jei norite magnetinę lentą nuimti nuo sienos ar kito paviršiaus, pradėkite nuo viršutinės jos dalies, tuomet švelniai traukite ją žemyn. Yes For Skills magnetinės lentos nuo tvirtų ir kokybiškai nudažytų paviršių atlimpa be pėdsakų.

  Pakartotinis magnetinės lentos panaudojimas

  Jei lentą norėsite pritvirtinti prie kito paviršiaus ar ją kuriam laikui nuimti, turite išsaugoti jos apsauginę plėvelę. Jei tik įmanoma, venkite dulkių ir smulkių šiukšlių, laikykite ją saugiai. Siekiame, kad Yes For Skills magnetinės lentos džiugintų Jūsų vaikus, neprarastų savo funkcionalumo ir išvaizdos, galėtų būti naudojamos daug metų.

  Ką daryti, kad magnetinė lenta neprarastų savo išvaizdos ir funkcinių savybių?

  Prieš tvirtindami lentą prie paviršiaus, pirmiausia, jį nuvalykite vos drėgna mikropluošto šluoste. Taip pašalinsite dulkių sluoksnį, kuris gali trukdyti lentai tinkamai prikibti. Ant lentos rašykite skystais kreidiniais žymekliais. Nerekomenduojama naudoti kreidos. Jokių rašymo priemonių nepalikite lentos paviršiuje ilgam laikui. Kuo vėliau, tuo gali būti sudėtingiau juos nuvalyti. Jei, vis dėlto, ant magnetinės lentos liko rašiklių ar kitų priemonių žymių, pabandykite jas nuvalyti švelniu indų plovikliu, tuomet lentą nusausinkite. Magnetinę lentą nuvalykite drėgna šluoste ir visuomet nusausinkite jos paviršių. Vanduo ir kiti skysčiai gali pakenkti lentai ir sumažinti jos funkcionalumą!

  Žaismingi Yes For Skills magnetukai – žaidimams magnetinėse lentose

  Siūlome didelį magnetukų asortimentą, kurį, klientų prašymu, nuolat pildome. Viskas tam, kad Jūsų vaikas atrastų sau patinkančius magnetukus ir galėtų žaisti sau mielus žaidimus! Išsirinkite vieną iš Yes For Skills magnetinių lentų – padarykite vaikų ugdymo(si) procesą paprastesnį, efektyvesnį ir pozityvesnį. Magnetinės lentos vaikams – daug vietos nereikalaujanti ir neribotas pritaikymo galimybes turinti lavinamoji priemonė.

  D.U.K.

  1. Kokio amžiaus vaikai gali naudoti magnetines lentas?

  Tikslaus amžiaus nėra. Magnetinėse lentose piešti ir dėlioti magnetukus gali įvairaus amžiaus vaikai. Vaikams iki trijų metų, dėl smulkių magnetukų ir rašymo priemonių ypatybių, naudotis magnetinėmis lentomis rekomenduojama, prižiūrint tėveliams.

  2. Ką rasiu magnetinės lentos vaikams komplektacijoje?

  Priklausomai nuo to, kokią magnetinę Yes For Skills lentą įsigysite, rasite tam tikrą skirtingų formų magnetukų skaičių, nutrinamus žymeklius ir kt. priemones. Tikslią kiekvienos prekės komplektaciją rasite produkto aprašyme.