Montessori lavinamieji žaislai, žaidimai 2-3 metų vaikams

 • 2-3 gyvenimo metai – vienas esminių vaiko raidos laikotarpių. Nuo sparčiai tobulėjančių kalbos įgūdžių, leidžiančių vaikui vis daugiau papasakoti ir dalintis mintimis su aplinkiniais, iki kerinčios vaizduotės ir kūrybiškumo. 2–3 metų vaikai ypač greitai mokosi ir tobulėja, nori būti savarankiški. Šiuo laikotarpiu tėvai, globėjai ir pedagogai atlieka svarbų vaidmenį, padedami vaikui prisitaikyti ir realizuoti gebėjimus. Kruopščiai atrinkti ir vaiko nuo 2 metų poreikius atitinkantys lavinamieji žaislai, žaidimai ir kitos edukacinės priemonės padės skatinti Jūsų vaiko raidą, lavinti reikiamus įgūdžius, atskleisti stipriąsias puses. Yes For Skills asortimente rasite ir būtent 2-3 metų laikotarpiui tinkančių Montessori filosofijos įkvėptų lavinamųjų priemonių vaikams.

  Kaina 10 
  13  Sutaupykite
  Jau greitai. Susisiekite
  Kaina 10 
  13  Sutaupykite
  Jau greitai. Susisiekite
  Kaina 10 
  13  Sutaupykite
  Jau greitai. Susisiekite
 • Montessori lavinamieji žaislai, žaidimai 2-3 metų vaikams

  Kiekvienas vaikas yra unikalus ir vystosi savo tempu. Pagrindiniai vaiko raidos ir ugdymo antraisiais-trečiasiais gyvenimo metais aspektai:

  Kalbos raida

  Žodyno gausinimas

  2-3 metų vaikų žodynas sparčiai gausėja. Jie pradeda vartoti daugiau žodžių ir sėkmingiau formuoja paprastus sakinius. Efektyviausias vaiko kalbinių įgūdžių ir žodyno gausinimo būdas – tai bendravimas su vaikais ir suaugusiais asmenimis. Kalbos įgūdžiams lavinti puikiai tinka ir įvairios žodžių kortelės su gyvūnais, augalais, kitais kasdieniame gyvenime matomais daiktais ar objektais. Yes For Skills elektroninėje parduotuvėje rasite gausų Montessori lavinamųjų kortelių asortimentą: ,,Transporto priemonės“, ,,Gyvūnų garsai“, ,,Vaisiai“, ,,Uogos“, ,,Paukščiai“, ,,Miško gyvūnai“ ir kt. Veiklos, naudojant lavinamąsias korteles, puikiai tiks ir smulkiajai motorikai, akies-rankos koordinacijai, dėmesio koncentracijai lavinti.

  Garsų tarimas

  2 ar 3 metų vaikų kalba gali būti neaiški tiems, kurie nėra susipažinę su jų kalbos modeliais, kai kuriuos garsus ištarti gali būti ypač sunku. Bendravimas su vaiku, skatinimas kalbėti ir reikšti mintis lavins vaiko kalbos garsų raišką. Yes For Skills klientų ypač pamėgtas lavinamųjų kortelių rinkinys ,,Gyvūnų garsai“ ne tik suteiks gerų emocijų, tačiau padės lavinti mažylio kalbą.

  Mėgdžiojimas

  Nuo 2 metų vaikai puikiai mėgdžioja ir dažnai kartoja žodžius ir frazes, kurias išgirsta iš suaugusių asmenų ar vyresnių vaikų. Jei su savo vaiku kalbėsite vaizdingai, naudodami daug skirtingų žodžių, vartosite taisyklingą kalbą, greičiausiai, ir Jūsų vaiko kalba bus turtinga ir vaizdinga.

  Yesforskills.lt el.parduotuvėje rasite lavinamųjų žaislų nuo dviejų metų vaikams gera kaina. El.parduotuvėje dažnai taikomos akcijos - dėl šios priežasties įvairių Yesforskills žaislų galite įsigyti itin žema kaina (net 40% mažesnėmis kainomis). Yesforskills.lt elektroninės parduotuvės asortimentas nuolat atnaujinimas - kviečiame apsilankyti dažniau. Šioje kategorijoje pigiausias siūlomas lavinamasis žaidimas - lavinamųjų kortelių rinkinys už 13EUR. Brangiausi Montessori lavinamieji žaislai šioje amžiaus kategorijoje - magnetinis konstruktorius už 299EUR. Lavinamieji žaislai nuo dviejų metų vaikams būna skirtingi, prie kiekvienos prekės aprašymo rasite svarbiausią informaciją apie juos, pavyzdžiui, kokio amžiaus vaikams šie žaidimai tinka, kas įeina į prekės komplektą, iš ko jis pagamintas, matmenys ir kt. Visa ši informacija padės jums išsirinkti tinkamiausią pasirinkimą. Lavinamųjų žaislų nuo 2 metų pristatymo laikas visoje Lietuvoje yra per 2-5 darbo dienas. Prekės pristatomos į DPD terminalą, LP Express ar Omniva paštomatą. Kilus klausimams, susisiekite pasinaudojus užklausos forma kontaktų puslapyje ir mes jums atsakysime į visus iškilusius klausimus, padėsime išsirinkti jums tinkamiausius lavinamuosiuos žaislus.

  Pažinimo funkcijų raida

  Apsimestinis žaidimas

  Maždaug nuo trijų metų vaikai aktyviai žaidžia pasitelkdami vaizduotę ir imituodami realaus gyvenimo scenarijus. Toks sveikas apsimestinis žaidimas ugdo vaiko kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius. Montessori pagalbinis virtuvės bokštelis puikiai tiks Jūsų namų virtuvėje. Vaikas galės ne tik dalyvauti maisto ruošos ar indų plovimo procese, bet ir žaisti bei saugiai imituoti kasdien matomus veiksmus virtuvėje.

  Smalsumas

  Vaikus labai domina juos supanti aplinka, nuo maždaug trejų jie pradeda aktyviai klausinėti. Smalsumas – nuostabi, žingeidžios ir sėkmingos asmenybės savybė. Jam skatinti puikiai tinka lavinamosios knygos su užduotėlėmis. Išbandykite Yes For Skills edukacines knygutes su daugkartiniais lipdukais. 2-3 metų vaikams rekomenduojame išbandyti antrąją ir trečiąją lavinamąsias knygas. Smalsų vaiką sudomins magnetinė lenta. Tai universali ugdymo priemonė, interjero detalė, laiko bei dienotvarkės planavimo platforma, neribotas žaidimo galimybes suteikianti priemonė. Mūsų asortimente rasite Yes For Skills ir ,,Groovy Magnets“ magnetines lentas. Nuolat pildome magnetinių lentų asortimentą ir siūlome išskirtinio dizaino, minimalistinius, įvairios tematikos magnetukų rinkinius.

  Objekto pastovumas

  Trečiaisiais metais vaikai pradeda suvokti objekto pastovumą, o tai reiškia, kad jie supranta, kad objektai ir toliau egzistuoja net tada, kai jų negali matyti.

  Motoriniai įgūdžiai

  Bendrieji motoriniai įgūdžiai

  2-3 metų vaikai įgyja daugiau įgūdžių ir efektyviau bėga, šokinėja ir laipioja. Maždaug nuo trijų metų neretai važiuoja triratuku. Judėjimas – svarbus sveikam vaiko fiziniam ir emociniam vystymuisi. Džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti kokybiškus Montessori baldus-žaislus. Yes For Skills elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti Montessori laipiojimo kubą+čiuožyklą ir kopetėles, Montessori Pikler laipiojimo trikampį+čiuožyklą ir kopetėles, Montessori laipiojimo takelį-siją. Pažadame, Jūsų mažyliai pamėgs Montessori baldus. Laipiojant ant šių baldų lavinami ne tik vaiko judėjimo įgūdžiai, bet ir pažinimo funkcijos, be to tai suteikia gerų emocijų.

  Smulkūs motoriniai įgūdžiai

  Maždaug nuo 2-3 metų pagerėja vaikų gebėjimas manipuliuoti mažais daiktais. Jie efektyviai stato bokštus ir kitas figūras iš kaladėlių ir kitokių blokelių, varto knygos puslapius, pradeda naudoti šaukštą ir šakutę. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti konstruktorių, tinkamų 2-3 metų vaikams. Žaidimai su konstruktoriais ne tik padeda lavinti smulkiąją motoriką, akies-rankos koordinaciją, dėmesio koncentraciją, suvokimą, problemų sprendimo įgūdžius, tokio pobūdžio žaidimas lavina erdvinį suvokimą ir vaikus labai įtraukia. 2-3 metų vaikams siūlome ,,Blockaroo“, ,,Stick-O“ konstruktorius, kurie yra pagaminti, naudojant saugias medžiagas.

  Socialinis ir emocinis vystymasis

  Nepriklausomybė

  Maži vaikai nori viską daryti patys. Jie gali parodyti nusivylimą, kai negali atlikti užduočių savarankiškai.

  Emocijos

  Maždaug trejų metų vaikai pradeda atpažinti savo emocijas, nors gali jas nevisiškai kontroliuoti. Specialistai rekomenduoja tėveliams nevengti įvardinti savo, paties vaiko ir kitų žmonių emocijų. Taip po truputį bus lavinamas vaiko emocinis intelektas.

  Bendravimas

  2-3 metais vaikai pradeda daugiau bendrauti su bendraamžiais, tačiau dalijimasis ir žaidimas su žaislu pakaitomis vis tiek gali būti iššūkis. Vis dar vyrauja lygiagretus žaidimas (žaidimas šalia, bet ne kartu su kitu).

  Mokymasis žaidžiant

  Žaidimas yra pagrindinis vaikų nuo 2 iki 3 metų mokymosi būdas. Todėl veikla, apimanti tyrinėjimą, kūrybiškumą ir problemų sprendimą, yra labai svarbi. Žaidimai, kurių metu vaikai rūšiuoja detales, stato ir konstruoja, padeda lavinti pažintines funkcijas ir smulkiąją motoriką. Sveikas apsimestinis žaidimas svarbus socialiniams, emociniams ir kalbos įgūdžiams lavinti. Atminkite, kad kiekvienas vaikas yra unikalus ir vystosi sau individualiu tempu. Normalios raidos diapozonas trečiųjų metų laikotarpiu yra labai platus . Svarbu sukurti ugdančią ir palaikančią aplinką, kurioje vaikai galėtų tyrinėti, žaisti ir mokytis savo greičiu.

  D.U.K.

  1. Kaip išrinkti tinkamą žaislą/lavinimo priemonę 2-3 metų vaikui?

  Svarbu, kad priemonė arba žaislas atitiktų vaiko amžių ir gebėjimus. Žaislus galima parinkti, atsižvelgus į silpnesnes sritis, į vaiko jau išreikštus interesus.

  2. Ar Yes For Skills lavinamosios kortelės yra tinkamos 2-3 metų vaikui?

  Taip. Kortelės yra tvirtos ir saugios, pagamintos iš kokybiškų medžiagų. Tiesa, vaikui iki trijų metų būtina suaugusio asmens priežiūra. Lavinamųjų kortelių asortimentas išties gausus ir nuolat pildomas.