Priedai magnetinėms lentoms Yes For Skills

 • Priedai magnetinėms lentoms – efektyvesniam ir individualius poreikius atitinkančiam magnetinių lentų naudojimui. Magnetinės lentos ir magnetukai netipinės, daug vaikų susidomėjimo sulaukiančios, universalios lavinimo priemonės. Siekiame, kad Yes For Skills magnetines lentas galėtumėte maksimaliai pritaikyti kiekvienuose namuose.

  Kaina 4 
  5  Sutaupykite 1 
 • Priedai magnetinėms lentoms tvirtinti

  Mūsų magnetinės lentos yra paprastai prilipinamos prie bet kokio lygaus, kokybiškai padengto, nudažyto ar nulakuoto paviršiaus. Jei baldas, siena ar kitas paviršius, ant kurio norite pritvirtinti vieną iš Yes For Skills magnetinių lentų, yra nudažytas nekokybiškais dažais, įtrūkęs, ar tiesiog baiminatės, kad nuėmus lentą liks žymių, rekomenduojame naudoti silikoninius lipdukus.

  Rašymas magnetinėse lentose

  Magnetinės lentos yra puikiai pritaikomos ne tik namų, bet ir ugdymo įstaigų aplinkoje. Labai patogu, kai lentose galima rašyti, naudojant spalvotus rašiklius. Išdėstykite pamokos planą, žaidimo taisykles, paprašykite mokinio kažką nupiešti. Namuose galite magnetinėse lentose spręsti matematikos uždavinius, palikti trumpus laiškelius, žaisti žaidimus. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti nutrinamų žymeklių rinkinį su trintuku.

  Magnetinės lentos – nenuobodžiam ugdymui(si)

  Magnetinių lentų panaudojimo galimybės yra neribotos. Jas galima pritaikyti tiek mokantis, tiek žaidžiant. Tikimės, kad mūsų siūlomi priedai magnetinėms lentoms pravers jas pritaikant Jūsų kasdieniame gyvenime!

  D.U.K.

  1. Ar magnetines lentas būtina tvirtinti lipdukais?

  Ne. Jei paviršius, ant kurio planuojate tvirtinti magnetinę lentą, yra lygus ir padengtas kokybiškais dažais, lentą galite tiesiog priklijuoti (nepamirškite išsaugoti apsauginės lentos plėvelės, jei norėsite ją perkelti į kitą vietą ar trumpam nuimti!). Lipdukus reikėtų naudoti, kai paviršius yra nelygus ar nekokybiškai nudažytas.

  2. Ką reikėtų žinoti, pradedant naudoti nutrinamus magnetinių lentų rašiklius?

  Šie rašikliai yra penkių spalvų, su trintuku, todėl galite tekstą parašyti, nutrinti ir užrašyti iš naujo. Vis dėlto, siekiant išvengti ilgalaikių žymių, rekomenduojame užrašų magnetinėse lentose nepalikti ilgam, juos nuvalyti. Jei lentoje liko rašiklių pėdsakų, valykite ją švelniu indų plovikliu, tada nusausinkite.