Priedai magnetinėms lentoms Yes For Skills

 • Priedai magnetinėms lentoms – efektyvesniam ir individualius poreikius atitinkančiam magnetinių lentų naudojimui. Magnetinės lentos ir magnetukai netipinės, daug vaikų susidomėjimo sulaukiančios, universalios lavinimo priemonės. Siekiame, kad Yes For Skills magnetines lentas galėtumėte maksimaliai pritaikyti kiekvienuose namuose.

 • Priedai magnetinėms lentoms tvirtinti

  Mūsų magnetinės lentos yra paprastai prilipinamos prie bet kokio lygaus, kokybiškai padengto, nudažyto ar nulakuoto paviršiaus. Jei baldas, siena ar kitas paviršius, ant kurio norite pritvirtinti vieną iš Yes For Skills magnetinių lentų, yra nudažytas nekokybiškais dažais, įtrūkęs, ar tiesiog baiminatės, kad nuėmus lentą liks žymių, rekomenduojame naudoti silikoninius lipdukus.

  Rašymas magnetinėse lentose

  Magnetinės lentos yra puikiai pritaikomos ne tik namų, bet ir ugdymo įstaigų aplinkoje. Labai patogu, kai lentose galima rašyti, naudojant spalvotus rašiklius. Išdėstykite pamokos planą, žaidimo taisykles, paprašykite mokinio kažką nupiešti. Namuose galite magnetinėse lentose spręsti matematikos uždavinius, palikti trumpus laiškelius, žaisti žaidimus. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti nutrinamų žymeklių rinkinį su trintuku.

  Magnetinės lentos – nenuobodžiam ugdymui(si)

  Magnetinių lentų panaudojimo galimybės yra neribotos. Jas galima pritaikyti tiek mokantis, tiek žaidžiant. Tikimės, kad mūsų siūlomi priedai magnetinėms lentoms pravers jas pritaikant Jūsų kasdieniame gyvenime!

  D.U.K.