Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai

 • Kalba yra nepaprastai svarbi vaiko vystymuisi. Tai yra pagrindinė priemonė, leidžianti jam bendrauti su pasauliu ir išreikšti savo mintis bei jausmus. Kalbos įgūdžiai padeda vaikams suprasti ir interpretuoti informaciją, o tai yra būtina mokymuisi ir socializacijai. Kalba formuoja vaiko tapatumą ir padeda jam suvokti kultūrinį kontekstą, kuriame jis gyvena. Vaiko kalbos įgūdžiams svarbu skirti daug dėmesio. Įdomesniam, lengvesniam, linksmesniam, pozityvesniam vaikų kalbos įgūdžių lavinimui – lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai.

 • Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, kas tai?

  Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, - moderni edukacinė priemonė, skirta lavinti kalbos įgūdžius, turtinti žodyną ir gerinti kalbos suvokimą. Kortelę įstatę į skaitytuvą išgirsite žodį. Šios Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, naudingos kalbos lavinimo procese, nes padeda vizualiai susieti žodžius su jų reikšmėmis ir iš karto išmokti juos tinkamai ištarti. Yes For Skills asortimente rasite lietuviškai įgarsintas korteles „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai,  ir lietuviškai įgarsintas korteles „Šnekančios kortelės“ , kalbančios lietuviškai,su planšetiniu piešimo kompiuteriu. Lietuviškai įgarsintų kortelių „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai,  rinkinyje rasite kortelių skaitytuvą ir 168 šnekančias korteles, kuriose rasite net 336 lietuviškus žodžius, o rinkinyje su planšetiniu kompiuteriu rasite ne tik skaitytuvą, bet ir LCD ekrano planšetinį piešimo kompiuterį, kuriame specialiu rašikliu galima piešti ir rašyti.

  Lietuviškai įgarsintų kortelių „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, nauda: inotyvus mokymosi metodas, žodyno gausinimas, kūrybiškumo ir vaizduotės lavinimas

  Inovatyvus mokymosi metodas - Yes For Skills lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, yra išskirtinė edukacinė priemonė, leidžianti vaikams lavinti kalbos įgūdžius žaidžiant, linksminantis tiek vienam, tiek su draugais ar šeimos nariais.

  Žodyno gausinimas

  Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai,  kortelės puikiai tinka, norint plėsti vaiko žodyną. Yes For Skills lietuviškai įgarsintų kortelių „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai,  komplektacijoje rasite net 168 šnekančias korteles, kuriose rasite net 336 lietuviškus žodžius. Rasite daug skirtingų žodžių grupių: transporto priemonės, kasdieniai poreikiai, maisto produktai, daržovės, žmonės, spalvos, formos, profesijos, drabužiai, gamta, gyvūnai, kūno dalys, veiksmažodžiai. Kiekvienoje šnekančioje kortelėje, kalbančioje lietuviškai, yra žodis, grupės, kuriai priklauso žodis, pavadinimas ir reali nuotrauka, leidžianti susieti žodžius su aplinkos objektais ir taip greičiau juos įsiminti. Viskas tam, kad išmoktumėte daug skirtingų, kasdieniame gyvenime reikalingų žodžių.

  Kūrybiškumo ir vaizduotės skatinimas

  Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, sukurtos tam, kad paskatintų Jūsų vaiko kūrybiškumą. Kiekviena kortelė atveria duris į pasaulį, kupiną nuotykių ir istorijų, skatindama vaiką leistis į savo kalbos pažinimo kelionę. Išgirskite žodį, kurkite istoriją, sugalvokite savo žaidimų. Naudodami lietuviškai įgarsintas korteles „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, su planšetiniu piešimo kompiuteriu – LCD ekrane pieškite žodį atitinkantį paveikslą. Lietuviškai įgarsintų kortelių „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, panaudojimo galimybės yra neribotos, tereikia šiek tiek fantazijos.

  Lengviau sudominti vaikus

  Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, tai mokymosi būdas kuris kur kas įdomesnis ir labiau įtraukiantis nei tradiciniai metodai. Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“ paverčia vaikų kalbos įgūdžių lavinimo procesą efektyvesniu ir smagesniu.

  Kalbos įgūdžių lavinimas ten, kur patogu

  Tiek Yes For Skills lietuviškai įgarsintų kortelių „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, skaitytuvas, tiek šnekančių kortelių skaitytuvas su planšetiniu piešimo kompiuteriu yra nedideli. Dabar kalbos įgūdžius lavinti galite bet kur, kalbos lavinimo priemones patogu nešiotis su savimi. Pamirškite nuobodulį ir mokykitės namuose, kieme, automobilyje ar prekybos centre!
   

  Mobiliojo telefono ir kompiuterio alternatyva

   
  Lietuviškai įgarsintų kortelių „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, skaitytuvas neturi ekrano, todėl naudojant šnekančias korteles nekenkiama vaiko regai. Planšetinio piešimo kompiuterio LCD ekranas yra saugus naudoti, jis taip pat nekenkia regai, piešti ir kurti jame galima net ir visą dieną! Šiais laikais, kai mobiliuoju telefonu ir kompiuteriu naudojamės vis dažniau, smagu, kad yra tokia pat įtraukianti, tačiau sveikatai daug palankesnė šių prietaisų alternatyva! Yes For Skills lietuviškai įgarsintų kortelių „Šnekančios kortelės“ skaitytuvai ir planšetinis piešimo kompiuteris yra saugūs naudoti, neskleidžia radiacijos ir atitinka vaikams skirtų prekių saugumo reikalavimus.
   

  Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, prasminga dovana

   
  Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai,  prasminga ir įtraukianti dovana gimtadienio, Kalėdų ar kitų svarbių įvykių proga. Rekomenduojame šią kalbos lavinimo priemonę dovanoti vaikams nuo 2 iki 8 metų. Žinoma, kiekvienas vaikas yra individualus ir turi savo poreikių bei interesų.
   

  Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai,  ir specialieji poreikiai, raidos sutrikimai

  Tokios Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, yra puiki kalbos ugdymo priemonė vaikams, turintiems specialių poreikių ir kalbos sutrikimų. Ši technologija suteikia jiems galimybę išmokti naujų žodžių ir skatina jų kalbinius gebėjimus. Taigi, Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, gali būti naudingos ne tik mokantis ir žaidžiant, bet ir ankstyvosios vaiko reabilitacijos procese.
   

  Lietuviškai įgarsintų kortelių „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, rūšys

  Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, būna skirtingų rūšių. Jūsų vaikui geriausiai tiks lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, parinktos pagal vaiko amžių, pomėgius, asmenines savybes. Yes For Skills rasite dviejų pagrindinių rūšių lietuviškai įgarsintas šnekančias korteles – įprastas šnekančias korteles ir lietuviškai šnekančias korteles su piešimo funkcija.

  Įprastos Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai

  Įprastos lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, tai rinkinys, susidedantis iš elektroninio skaitytuvo, 168 dvipusių kalbos kortelių, USB laido prietaisui įkrauti ir instrukcijos. Šios lietuviškai šnekančios kortelės pasižymi paveikslėlių ir žodžių įvairove bei spalvingumu.
   

  Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, su piešimo funkcija

  Lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai, su piešimo funkcija, tai tokios šnekančios kortelės, kurios turi elektroninį skaitytuvą su planšetiniu ekranu, skirtu piešti išgirstus žodžius. Tokios lietuviškai įgarsintos kortelės „Šnekančios kortelės“, kalbančios lietuviškai,  puiki priemonė vaikams lavinti ne tik kalbinius, bet ir kūrybinius įgūdžius.
 • DUK