Projektorius vaikams ,,Skilsas“ su miegui skirta muzika + lietuviškai įgarsintos ,,Šnekančios kortelės“

 • Projektorius vaikams ,,Skilsas“ su miegui skirta muzika + lietuviškai įgarsintos ,,Šnekančios kortelės“

  Kodas: 4779053233227
  Kaina 35 
  Likutis: 0 vnt.
 • Projektorius vaikams ,,Skilsas“ – išskirtinė lavinimo ir žaidimų priemonė 4 viename! Tai puikus vaiko kambario, svetainės, žaidimų kambarių, vaikams skirtų erdvių restoranuose, vaikų darželio, pradinės mokyklos, edukacinių užsiėmimų vaikams atributas!

  Vaizduotei

  Projektorių nukreipkite į bet kokį plokščią, lygų paviršių, pasukite fokusavimo ratuką, kol vaizdas taps aiškus, ir džiaukitės spalvingais vaizdiniais! Projektorius vaikams bet kokią patalpą pavers magišku pasauliu, projektuodamas vaizdus iš pasakų ar ,,Šnekančių kortelių“ ant sienų ir lubų. Taip vaikui kur kas lengviau susieti tai, ką girdi ir mato. Tai puikus būdas lavinti jo vaizduotę ir kūrybiškumą.

  Miego rutinai

  Jei vaikui vis dar sudėtinga laikytis vakaro rutinos, nueiti miegoti laiku ar užmigti vienam, projektorius vaikams ,,Skilsas“ vakarams gali suteikti šiek tiek magijos! Įjunkite vieną iš miegui skirtų melodijų, leiskite vaikui nurimti, atsipalaiduoti ir žengti į magišką sapnų pasaulį. Tamsos bijantiems mažyliams projektoriaus šviesa padės jaustis drąsiau ir ramiai užmigti.

  Įdomioms istorijoms

  Jei Jūsų vaikai mėgsta klausytis istorijų, projektorius lietuviškai paseks ne vieną įsimintiną pasaką. Kurkite naujas tradicijas - sekite pasakas ir ugdykite vaikų meilę įdomioms istorijoms ir skaitymui.

  Kalbos įgūdžiams

  Ne tik klausykitės įdomių istorijų – mokykitės tarti lietuviškus žodžius! ,,Šnekančios kortelės“ – tai nauja kalbos įgūdžiams lavinti skirta efektyvi priemonė, sudominanti ir mažylius, ir jau ūgtelėjusius. ,,Šnekančią kortelę“ įstatykite į projektorių ir išgirskite joje pavaizduoto objekto pavadinimą lietuvių kalba! Taip mokytis kur kas paprasčiau ir efektyviau!

  Kaip naudotis vaikišku projektoriumi?
  Norėdami įjungti projektorių - prietaiso stūmoklį pastumkite į vidurį, norėdami įjungti muziką – į dešinę, norėdami išjungti prietaisą – į kairę.
  Į prietaisą įstatytą dėklą už ausyčių patraukite į viršų ir išimkite.
  Į jį įstatykite vieną iš diskelių su pasakomis arba ,,Šnekančiomis kortelėmis“.
  Projektorių nukreipkite į plokščią paviršių, pasukite fokusavimo ratuką, kol vaizdas taps aiškus ir ryškus.
  Norėdami klausyti kitos pasakos ar išklausyti kitą ,,Šnekančių kortelių” disko, patraukite dėklą už ausyčių į viršų, išimkite, į jį įstatykite naują diską.
  Miegui skirtas dainas perjunkite trumpu prietaiso korpuse esančių krypčių mygtukų paspaudimu, o prietaiso garsą sumažinkite ir padidinkite šiuos mygtukus ilgiau nuspaudę.

  Vaikiško projektoriaus rinkinyje:
  Minimalistinis projektorius vaikams ,,Skilsas“
  Stumdomas dėklas diskui įstatyti
  10 diskų su lietuviškai įgarsintomis pasakomis
  10 diskų su lietuviškai įgarsintomis ,,Šnekančiomis kortelėmis“
  USB laidas prietaisui įkrauti
  Naudojimo instrukcija lietuvių kalba

  Klausykite, kartokite, kalbėkite, žaiskite spalvų, vaizdų, šviesos ir šešėlių žaidimus, mokykitės tiesiog žaisdami! Tai moderni 4 viename vaikų lavinimo priemonė, skirta mokytis, pažinti ir žaisti!

  Dėmesio: vaikai iki 3 metų prietaisu gali naudotis tik prižiūrimi tėvelių. Neleiskite vaikams žaisti su smulkiomis prietaiso detalėmis, projektoriaus dėti į burną, laikykite prietaisą toliau nuo drėgmės šaltinių.