Kalbančios kortelės

 • Kalba yra nepaprastai svarbi vaiko vystymuisi. Tai yra pagrindinė priemonė, leidžianti jam bendrauti su pasauliu ir išreikšti savo mintis bei jausmus. Kalbos įgūdžiai padeda vaikams suprasti ir interpretuoti informaciją, o tai yra būtina mokymuisi ir socializacijai. Kalba formuoja vaiko tapatumą ir padeda jam suvokti kultūrinį kontekstą, kuriame jis gyvena. Vaiko kalbos įgūdžiams svarbu skirti daug dėmesio. Įdomesniam, lengvesniam, linksmesniam, pozityvesniam vaikų kalbos įgūdžių lavinimui – lavinamosios kalbančios kortelės.

 • Kalbančios kortelės, kas tai?

  Kalbančios lavinamosios kortelės – moderni edukacinė priemonė, skirta lavinti kalbos įgūdžius, turtinti žodyną ir gerinti kalbos suvokimą. Kortelę įstatę į skaitytuvą išgirsite žodį. Šios kalbančios lavinančios kortelės naudingos kalbos lavinimo procese, nes padeda vizualiai susieti žodžius su jų reikšmėmis ir iš karto išmokti juos tinkamai ištarti. Yes For Skills asortimente rasite elektronines kalbančias lavinamąsias korteles ir kalbančias korteles su planšetiniu piešimo kompiuteriu. Kalbančių kortelių rinkinyje rasite kortelių skaitytuvą ir 112 kalbančių kortelių, o rinkinyje su planšetiniu kompiuteriu rasite ne tik skaitytuvą, bet ir LCD ekrano planšetinį piešimo kompiuterį, kuriame specialiu rašikliu galima piešti ir rašyti.

  Kalbančių kortelių nauda: inotyvus mokymosi metodas, žodyno gausinimas, kūrybiškumo ir vaizduotės lavinimas

  Inovatyvus mokymosi metodas - Yes For Skills kalbančios lavinančios kortelės yra išskirtinė edukacinė priemonė, leidžianti vaikams lavinti kalbos įgūdžius žaidžiant, linksminantis tiek vienam, tiek su draugais ar šeimos nariais.

  Žodyno gausinimas

  Kalbančios lavinamosios kortelės puikiai tinka, norint plėsti vaiko žodyną. Yes For Skills kalbos kortelių komplektacijoje rasite net 112 dvipusių kortelių, su 224 lietuviškais žodžiais. Rasite daug skirtingų žodžių grupių: transporto priemonės, kasdieniai poreikiai, maisto produktai, daržovės, žmonės, spalvos, formos, profesijos, drabužiai, gamta, gyvūnai, kūno dalys, veiksmažodžiai. Kiekvienoje kalbančioje kortelėje yra žodis, grupės, kuriai priklauso žodis, pavadinimas ir reali nuotrauka, leidžianti susieti žodžius su aplinkos objektais ir taip greičiau juos įsiminti. Viskas tam, kad išmoktumėte daug skirtingų, kasdieniame gyvenime reikalingų žodžių.

  Kūrybiškumo ir vaizduotės skatinimas

  Kalbančios lavinamosios kortelės sukurtos tam, kad paskatintų Jūsų vaiko kūrybiškumą. Kiekviena kortelė atveria duris į pasaulį, kupiną nuotykių ir istorijų, skatindama vaiką leistis į savo kalbos pažinimo kelionę. Išgirskite žodį, kurkite istoriją, sugalvokite savo žaidimų. Naudodami kalbančias lavinančias korteles su planšetiniu piešimo kompiuteriu – LCD ekrane pieškite žodį atitinkantį paveikslą. Kalbančių lavinančių kortelių panaudojimo galimybės yra neribotos, tereikia šiek tiek fantazijos.

  Lengviau sudominti vaikus

  Kalbančios lavinamosios kortelės, tai mokymosi būdas kuris kur kas įdomesnis ir labiau įtraukiantis nei tradiciniai metodai. Elektroninės kalbančios lavinamosios kortelės paverčia vaikų kalbos įgūdžių lavinimo procesą efektyvesniu ir smagesniu.

  Kalbos įgūdžių lavinimas ten, kur patogu

  Tiek Yes For Skills kalbančių kortelių skaitytuvas, tiek kortelių skaitytuvas su planšetiniu piešimo kompiuteriu yra nedideli. Dabar kalbos įgūdžius lavinti galite bet kur, kalbos lavinimo priemones patogu nešiotis su savimi. Pamirškite nuobodulį ir mokykitės namuose, kieme, automobilyje ar prekybos centre!
   

  Mobiliojo telefono ir kompiuterio alternatyva

   
  Kalbančių kortelių skaitytuvas neturi ekrano, todėl naudojant kalbos korteles nekenkiama vaiko regai. Planšetinio piešimo kompiuterio LCD ekranas yra saugus naudoti, jis taip pat nekenkia regai, piešti ir kurti jame galima net ir visą dieną! Šiais laikais, kai mobiliuoju telefonu ir kompiuteriu naudojamės vis dažniau, smagu, kad yra tokia pat įtraukianti, tačiau sveikatai daug palankesnė šių prietaisų alternatyva! Yes For Skills kortelių skaitytuvai ir planšetinis piešimo kompiuteris yra saugūs naudoti, neskleidžia radiacijos ir atitinka vaikams skirtų prekių saugumo reikalavimus.
   

  Kalbančios lavinančios kortelės – prasminga dovana

   
  Kalbančios lavinamosios kortelės – prasminga ir įtraukianti dovana gimtadienio, Kalėdų ar kitų svarbių įvykių proga. Rekomenduojame šią kalbos lavinimo priemonę dovanoti vaikams nuo 2 iki 8 metų. Žinoma, kiekvienas vaikas yra individualus ir turi savo poreikių bei interesų.
   

  Kalbančios lavinamosios kortelės ir specialieji poreikiai, raidos sutrikimai

  Tokios kalbančios lavinančios kortelės yra puiki kalbos ugdymo priemonė vaikams, turintiems specialių poreikių ir kalbos sutrikimų. Ši technologija suteikia jiems galimybę išmokti naujų žodžių ir skatina jų kalbinius gebėjimus. Taigi, kalbančios lavinančios kortelės gali būti naudingos ne tik mokantis ir žaidžiant, bet ir ankstyvosios vaiko reabilitacijos procese.
   

  Kalbančios lavinamosios kortelės – rūšys

  Kalbančios lavinamosios kortelės būna skirtingų rūšių. Jūsų vaikui geriausiai tiks kalbančios lavinančios kortelės parinktos pagal vaiko amžių, pomėgius, asmenines savybes. Yes For Skills rasite dviejų pagrindinių rūšių kalbančias lavinamąsias korteles – įprastas kalbos korteles ir elektronines kalbančias lavinamąsias korteles su piešimo funkcija.

  Įprastos kalbančios lavinančios kortelės

  Paprasatos kalbančios lavinančios kortelės, tai rinkinys, susidedantis iš elektroninio skaitytuvo, 168 dvipusių kalbos kortelių, USB laido prietaisui įkrauti ir instrukcijos. Šios kalbančios lavinamosios kortelės pasižymi paveikslėlių ir žodžių įvairove bei spalvingumu.
   

  Elektroninės kalbančios lavinamosios kortelės su piešimo funkcija

  Elektroninės kalbančios lavinamosios kortelės su piešimu, tai tokios kalbos kortelės, kurios turi elektroninį skaitytuvą su planšetiniu ekranu, skirtu piešti išgirstus žodžius. Tokios elektroninės kalbančios kortelės, tai puiki priemonė vaikams lavinti ne tik kalbinius, bet ir kūrybinius įgūdžius.
 • DUK