Daugkartiniai lipdukai vaikams

 • Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame kūrybiškumas neturi ribų, laisvai skleidžiasi vaizduotė, o mūsų mažieji gali pažinti juos supančio pasaulio grožį ir mokytis tiesiog žaisdami! Pamirškite klijais aplipusius, vienkartinius, nuobodaus dizaino lipdukus. Yes For Skills daugkartiniai lipdukai yra skirti lavinamosioms knygutėms, kietų ir lygių paviršių puošybai, ugdymui ir žaidimams. Jie be vargo nusiima nuo kietų paviršių, juos galima nuplauti ir panaudoti iš naujo.

 • Daugkartiniai lipdukai vaikams

  Tikime, kad mūsų daugkartinių lipdukų rinkiniai taps puikia Montessori filosofijos įkvėpto vaikų ugdymo priemone.

  Montessori ugdymo filosofija

  Yes For Skills ugdymo priemonės vaikams sukurtos, remiantis Montessori pedagogikos idėjomis. Ši filosofija yra pagrįsta įsitikinimu, kad vaikai iš prigimties yra smalsūs ir turi natūralų įgimtą norą mokytis. Mus įkvepia vaiko savarankiškumo, laisvės, empatiškumo, pagarbos kitiems lavinimo idėjos, tačiau, labiausiai, mokymosi tiesiog žaidžiant filosofija. Tėveliams dažnai sunku įkalbinti vaikus paimti į rankas mokyklines knygas, išspręsti edukacinių knygučių užduotis. Juk mokytis galime ne tik iš mokyklinių vadovėlių! Kūrybiškai mąstyti skatinančios priemonės yra puiki alternatyva – tokios priemonės ne tik labiau įtraukia, bet ir leidžia mokytis nepastebimai, atsipalaidavus! Tikime, kad su Yes For Skills daugkartiniais lipdukais Jūsų vaikų ugdymo procesas bus tvaresnis, pozityvesnis, žaismingesnis ir efektyvesnis!

   Yesforskills.lt el.parduotuvėje rasite daugiau nei 5 skirtingų, unikalių, vandeniui atsparių daugkartinio naudojimo lipdukų rinkinių vaikams. Visų daugkartinių lipdukų kainos yra 10EUR. El.parduotuvėje dažnai taikomos akcijos - dėl šios priežasties įvairių daugkartinių lipdukų vaikams galite įsigyti itin žema kaina. Yesforskills.lt elektroninės parduotuvės asortimentas nuolat atnaujinimas - kviečiame apsilankyti dažniau Visi lipdukai vaikams yra skirtingi, prie kiekvienos prekės aprašymo rasite informaciją apie jų tematiką . Lipdukų pristatymo laikas visoje Lietuvoje yra per 2-5 darbo dienas. Prekės pristatomos į DPD terminalą, LP Express ar Omniva paštomatą. Kilus klausimams, susisiekite pasinaudojus užklausos forma kontaktų puslapyje ir mes jums atsakysime į visus iškilusius klausimus, padėsime išsirinkti jums tinkamiausius lipdukus vaikams

  Daugkartiniai lipdukai vaikams

  Lipdukai ir lavinamosios lipdukų knygos vaikams – vienos populiariausių prekių edukacinių priemonių vaikams rinkoje. Deja, dauguma knygučių ir lipdukų gali būti panaudojami tik kartą. Atlikus edukacinės knygos vaikams užduotis ją dažniausiai tenka išmesti.. ir pirkti naujas priemones! Tradiciniai lipdukai paprastai praranda lipnumą, panaudojus vos vieną ar kelis kartus. Mums svarbu tvarumas ir Žemės, mūsų vaikų namų, ateitis. Dėl šios priežasties siūlome įsigyti ne tik daugkartinių lavinimo knygučių vaikams su daugkartiniais lipdukais, tačiau ir atskirus daugkartinio naudojimo lipdukų rinkinius.

  Saugesni ir patogesni lipdukai vaikams

  Yes For Skills daugkartiniai lipdukai yra pagaminti iš 1 mm. storio želė tipo TPE medžiagos. Lipdukų paviršiuje nėra klijų, todėl dulkes, nešvarumus, plaukus, prilipusius ant lipduko, galima tiesiog nuplauti. Mūsų lipdukai yra atsparūs vandeniui, nuplovus juos iš karto galite naudoti ir klijuoti ant tiesių, kietų ir lygių paviršių!

  Lipdukai kiekvieno vaiko pomėgiams

  Mūsų asortimente rasite daugkartinių lipdukų rinkinius gyvūnų, kelionių, miško, pasakų herojų, vandenyno pasaulio gerbėjams.. Tai tik dalis mūsų siūlomų temų! Asortimentą nuolat pildome. Siekiame, kad kiekvienas vaikas atrastų sau patinkančius lipdukus ir jais papuoštų savo aplinką!

  Kaip galima panaudoti Yes For Skills daugkartinius lipdukus?

  Daugkartiniai lipdukai tinka bet kokiam kietam, lygiam paviršiui, lengvai nusilupa, nepalieka žymių ir gali būti panaudojami daug kartų! Lipdukai yra vandeniui atsparūs, jiems apdulkėjus galite juos tiesiog nuplauti!

  Daiktų dekoravimas lipdukais

  Yes For Skills lipdukais galima papuošti sąsiuvinius, knygas, kietus žaislus, lygius, kietus kambario baldus, veidrodžius ir langus. Labai patogu tai, kad lipdukai lengvai prilimpa ir atlimpa.

  Edukacinės lipdukų knygutės

  Lipdukus galima klijuoti komplektacijoje esančioje knygutėje, taip pat mūsų klientų jau pamiltose Yes For Skills lavinamosiose knygose vaikams su daugkartiniais lipdukais.

  Priemonės nuotaikingoms maudynėms

  Lipdukus klijuokite ant vonios krašto, keramikinių plytelių, veidrodžių. Tegul vonios ritualai tampa dar nuotaikingesni! Pasitelkite fantaziją ir džiaukitės išskirtinio dizaino Yes For Skills daugkartiniais lipdukais.

  Patogi vaikų lavinamoji priemonė kelionėms

  Lipdukų knygelė yra nedidelė, todėl ją patogu naudoti, skrendant lėktuvu, važiuojant automobilyje, neštis į darželį. Lipdukai yra patogūs suimti, juos paprasta priklijuoti, jie nesunkiai atlimpa ir gali būti panaudojami iš naujo.

  D.U.K.