Daugkartiniai lipdukai vaikams

 • Daugkartiniai lipdukai – lavinamosioms knygutėms, kietų paviršių puošybai, asmeninių daiktų dekoravimui, ugdymui ir žaidimams. Yes For Skills daugkartinių lipdukų vaikams panaudojimo galimybės yra neribotos. Šie lipdukai be vargo nusiima nuo kietų paviršių ir gali būti panaudojami iš naujo.

  Prekių nėra.
 • Ugdymas, įkvėptas Montessori pedagogikos

  Yes For Skills ugdymo priemonės vaikams sukurtos, remiantis Montessori pedagogikos idėjomis. Ši filosofija yra pagrįsta įsitikinimu, kad vaikai iš prigimties yra smalsūs ir turi natūralų įgimtą norą mokytis. Mus įkvepia vaiko savarankiškumo, laisvės, empatiškumo, pagarbos kitiems lavinimo idėjos, tačiau, labiausiai, mokymosi tiesiog žaidžiant filosofija. Tikime, kad su Yes For Skills daugkartiniais lipdukais Jūsų vaikų ugdymo procesas bus tvaresnis, pozityvesnis, žaismingesnis ir efektyvesnis!

  Daugkartiniai lipdukai

  Lipdukai ir lavinamosios knygos vaikams – vienos populiariausių prekių edukacinių priemonių vaikams rinkoje. Deja, dauguma knygučių ir lipdukų gali būti panaudojami tik kartą. Atlikus edukacinės knygos vaikams užduotis ją dažniausiai tenka išmesti.. ir pirkti naujas priemones! Mums svarbu tvarumas ir Žemės, mūsų vaikų namų, ateitis. Dėl šios priežasties siūlome įsigyti ne tik daugkartinių lavinimo knygučių vaikams su daugkartiniais lipdukais, tačiau ir atskirus daugkartinio naudojimo lipdukų rinkinius.

  Skirtingų temų daugkartinių lipdukų rinkiniai

  Mūsų asortimente rasite daugkartinių lipdukų rinkinius gyvūnų, kelionių, miško, pasakų herojų, vandenyno pasaulio gerbėjams.. Tai tik dalis mūsų siūlomų daugkartinių lipdukų! Asortimentą nuolat pildome. Siekiame, kad kiekvienas vaikas atrastų sau patinkančius lipdukus ir jais papuoštų savo aplinką!

  Kaip galima panaudoti Yes For Skills daugkartinius lipdukus?

  Daugkartinių lipdukų panaudojimo galimybės yra neribotos. Jie tinka bet kokiam kietam, lygiam paviršiui, lengvai nusilupa, nepalieka žymių ir gali būti panaudojami daug kartų! Lipdukai yra vandeniui atsparūs!

  Lipdukais dekoruok asmeninius daiktus

  Yes For Skills lipdukais galite papuošti gertuves, puodelius, savo sąsiuvinius, knygas, kietus žaislus. Labai patogu, kad lipdukai tvirtai prilimpa, nenusilupa juos sušlapinus, lengvai nusiklijuoja.

  Klijuok edukacinėse lipdukų knygutėse

  Lipdukus galima klijuoti komplektacijoje esančioje knygutėje, taip pat mūsų klientų jau pamiltose Yes For Skills lavinamosiose knygose vaikams su daugkartiniais lipdukais ar bet kurioje lipdukų knygutėje.

  Klijuok ant bet kokio kieto paviršiaus

  Mūsų daugkartiniai lipdukai prilimpa prie bet kokio lygaus, kieto paviršiaus. Juos galima klijuoti ant baldų, langų ir veidrodžių, patogu dekoruoti atvirutes, piešiamus paveikslus. Pasitelkite fantaziją ir džiaukitės išskirtinio dizaino Yes For Skills daugkartiniais lipdukais.

  D.U.K.

  1. Ar daugkartiniai lipdukai tinkami klijuoti į Yes For Skills lavinamąsias knygas?

  Taip. Mūsų daugkartiniai lipdukai gali būti klijuojami Yes For Skills lavinamosiose knygose.

  2. Ar lipdukai tvirtai laikosi ant daiktų, kurie yra sušlapinami (pvz. puodeliai, gertuvės)?

  Taip. Yes For Skills daugkartiniai lipdukai yra atsparūs vandeniui. Drąsiai puoškite jais gertuves, puodelius ir bet kokius kietus daiktus.