Magnetinės lentos ir magnetukai Yes For Skills

 • Lavinamųjų priemonių vaikams pasiūla yra išties didelė. Tėveliai dažnai ieško kuo įdomesnių, praktiškesnių ir greitai nepabostančių lavinamųjų priemonių. Edukaciniai žaislai ir įvairios priemonės užima nemažai vietos, o mažuose butuose dažnai nėra pakankamai erdvės joms sandėliuoti. Yes For Skills siūlo mažiau vietos užimančią, įdomią ir įtraukiančią edukacinių priemonių vaikams alternatyvą – tai minimalistinio dizaino magnetinės lentos ir magnetukai

 • Montessori įkvėptos lavinamosios priemonės vaikams

  Montessori filosofijos įkvėpto vaikų ugdymo pagrindiniai principai yra mokymasis per žaidimą, vaiko atsakomybės jausmo, pagarbos kitiems žmonėms, savarankiškumo ir gebėjimo priimti sprendimus ugdymas. Montessori pedagogikos specialistai į kiekvieną vaiką nuo mažumės žvelgia kaip į asmenybę su individualiais, išskirtiniais interesais ir bruožais. Jei šeimoje auga keli vaikai ir lavinamosios priemonės yra parenkamos, atsižvelgiant į individualius kiekvieno vaiko pomėgius ir norus, gali tekti įsigyti daug skirtingų žaislų ir edukacinių priemonių. Yes For Skills siekia pasiūlyti kuo universalesnes, kiekvieno vaiko pomėgius atitinkančias lavinamąsias priemones, kuriomis galėtų naudotis visi šeimos vaikai. Magnetinė lenta – puikus tokios priemonės pavyzdys. Ja mielai naudojasi įvairaus amžiaus vaikai, ji puikiai tinka žaidimams, mokymuisi, veiklos organizavimui, net laiko planavimui. Pasitelkite fantaziją, sutaupykite ne tik pinigų, bet ir vietos namuose. Rinkitės daugkartines ir tvarias Yes For Skills lavinamąsias priemones vaikams!

  Minimalistinio dizaino magnetinės lentos vaikams

  Yes For Skills magnetinės lentos yra paprastos formos ir minimalistinio dizaino, todėl tiks bet kuriuose namuose ar ugdymo įstaigose. Galite rinktis įvairių spalvų ant sienos prilipinamas magnetines lentas. Tinkama spalva pagyvins patalpos interjerą, suteiks jai išskirtinumo. Taip magnetinė lenta bus naudojama ne tik vaikų ugdymo procese, bet taps ir stilinga interjero detale. Jei ieškote ryškesnio akcento vaiko kambariui ar vaikų ugdymo įstaigai, Yes For Skills siūlo įvairių formų magnetines lentas (nuo minimalistinių iki sudėtingesnių). Siekiame pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius, todėl siūlome skirtingų formų, spalvų, vienpuses ir dvipuses, pakabinamas ir pastatomas magnetines lentas.

  Magnetinių lentų panaudojimo galimybės

  Magnetinės lentos - ugdymui ir žaidimams

  Magnetinėse lentose patogu dėlioti paveikslėlių kompozicijas, rūšiuoti magnetukus, sugalvoti skirtingų žaidimų. Naudojant magnetukus lentoje galima prisegti vaiko piešinius, gautus pagyrimo raštus, tvarkaraštį ar kitą svarbią informaciją. Magnetinės lentos gali būti pritaikomos vaikų ugdymo įstaigų klasėse. Jose galima išdėlioti savaitės planą, magnetukus naudojant kaip simbolius pritvirtinti įvairius vaikų darbelius ar kitą kasdienei veiklai reikalingą informaciją. Magnetinių lentų panaudojimo galimybės yra neribotos. Reikia tik šiek tiek fantazijos.

  Elgesio ugdymo sistemos

  Aiškios ribos ir taisyklės yra labai svarbūs veiksniai, ugdant atsakingą ir sėkmingą asmenybę. Yes For Skills elgesio ugdymo sistemos ,,Vaiko dienotvarkė“ ir ,,Savaitės tvarkaraštis“ padės vaiko savaitės veiklą pateikti įdomesniu ir suprantamesniu būdu – magnetinėje lentoje. Vaikas ne tik aiškiau suvoks savo pareigas ir ugdys atsakomybės jausmą, bet ir mokysis pažinti savaitės dienas, mėnesių pavadinimus, metų laikus, oro sąlygas, švenčių pavadinimus. Savaitės darbus lentose galima rašyti nutrinamu žymekliu. Šių sistemų komplektacijoje rasite daug atrinktų ir naudoti paruoštų magnetukų. Vaiko pastangas ir pasiekimus galėsite įvertinti žvaigždutėmis, šypsenėlėmis ar kitais vaiko mėgstamais simboliais. Vaiko pastangoms įvertinti puikiai tinka Yes For Skills elgesio ugdymo sistema ,,Mano apdovanojimai“. Juk svarbiausia pastangos ir mandagus, pagarbus elgesys su kitais. Rezultatus galite įvertinti šypsenėlėmis/liūdnais veideliais ar kitais simboliais. Yes For Skills primena, kad reikėtų akcentuoti pozityvų, priimtiną vaikų elgesį, taip ugdant vaiko motyvaciją. Į dienotvarkės kūrimo procesą gali įsitraukti visi šeimos nariai. Tikime, kad mūsų asortimente atrasite būtent Jūsų vaikui tinkamiausią elgesio ugdymo sistemos magnetinę lentą.

  Lengvai pritvirtinamos magnetinės lentos

  Minimalistinės Yes For Skills magnetinės lentos yra apdorotos specialia technologija, kuri leidžia lentai prilipti prie bet kokio lygaus ir švaraus paviršiaus. Vėliau jas galima perkelti į kitą vietą, nepažeidžiant paviršiaus. Jei paviršius, ant kurio norite prilipdyti magnetinę lentą, nėra lygus, turi įtrūkimų ar yra nudažytas nekokybiškais dažais – negalime užtikrinti, kad siena ar kitas paviršius nebus pažeistas, nuklijuojant magnetinę lentą. Tokiais atvejais magnetines lentas rekomenduojame pritvirtinti silikoniniais lipdukais, nenulupant lentos apsauginės plėvelės.

  Magnetinės lentos pritvirtinimas

  Tvirtindami magnetinę lentą prie lygaus ir kokybiško paviršiaus, galite nuklijuoti apsauginę magnetinės lentos plėvelę. Pirmiausia, pritvirtinkite centrinę viršūnę (-es), tuomet likusias viršūnes. Jei abejojate sienos ar kito paviršiaus kokybe ir nerimaujate, jog liks žymių, nenuklijuokite apsauginės magnetinės lentos plėvelės, lentą priklijuokite silikoniniais lipdukais.

  Magnetinės lentos nuėmimas

  Jei norite magnetinę lentą nuimti nuo sienos ar kito paviršiaus pradėkite nuo viršutinės jos dalies, tuomet švelniai traukite ją žemyn. Nepamirškite, jei lentą norėsite panaudoti pakartotinai (ją trumpam nuimti ar perkelti į kitą vietą, išsaugokite lentos apsauginę plėvelę.

  Magnetukai

  Veiklos magnetinėse lentose nepritrūks! Yes For Skills rasite plačią iliustratorės kurtų, minimalistinio, spalvingo dizaino magnetukų rinkinių pasiūlą. Lavinamieji magnetukai ,,Maistas ir gėrimai” patiks smaližiams, be to, tiks dienotvarkės ir tvarkaraščio sudarymui. Galbūt šią savaitę stengsitės valgyti daugiau vaisių ar daržovių? Kodėl magnetukas su burokėliu ar bananu negali atsidurti ,,Mano apdovanojimų sistemoje” kaip priminimas apie tikslą? Lavinamųjų magnetukų rinkinys ,,Pasakų herojai” leis sukurti tikrą pasaką magnetinėse lentose! Sukurkite paveikslėlių kompoziciją, paprašykite vaiko papasakoti istoriją. Tai gali būti smagus užsiėmimas visai šeimai. ,,Tolimieji kraštai" – magnetukų rinkinys kelionę aplink pasaulį planuojančiam svajokliui! Magnetukai – ne tik žaidimo priemonė, jie padės gilinti geografijos žinias, mokytis gyvūnų pavadinimų! Gamtą mylintiems ir joje daug laiko praleidžiantiems vaikams Yes For Skills paruošė magnetukų rinkinį ,,Miškas”. Nuostabiai iliustruoti magnetukai nepaliks abejingų. Vandenynų ir jūrų pasauliu besidomintiems mažiesiems siūlome magnetukų rinkinį ,,Vandenynas”. Pabandykite mūsų nešiojamą pastatomą magnetinę lentą ,,Namelis 2in1“ išsinešti į miškelį, netoli namų, ar į kiemą. Lentoje dėliokite tai, ką matote aplinkui, ir išlaisvinkite kūrybiškumą. Jei atostogas mielai leidžiate pas močiutę kaime arba ūkyje – rekomenduojame magnetukų rinkinį ,,Ūkis’. Minimalistinės, skoningos ir labai mielos iliustracijos – estetiškumo pojūčiui lavinti ir gerai nuotaikai kurti. Tai tik keli iš mūsų klientų labiausiai pamiltų magnetukų rinkinių. Nuolat didiname savo asortimentą, kad kiekvienas vaikas atrastų savo pomėgius atitinkančius magnetukus. Magnetinės lentos ir magnetukai– ypatingos priežiūros nereikalaujančios, mažai vietos užimančios vaikų ugdymo priemonės. Įdomesniam lavinimo procesui namuose, darželyje, mokykloje!

  D.U.K.

  1. Kokio amžiaus vaikams galima naudoti magnetukus?

  Magnetukus magnetinėse lentose sėkmingai dėlioja vaikai nuo maždaug 1,5 metų. Tiesa, iki 3 metų magnetukus rekomenduojame naudoti prižiūrint tėveliams.

  2. Ką rasiu magnetinių lentų komplektacijoje?

  Viskas priklauso nuo to, kokią magnetinę lentą išsirinksite. Priemonių komplektacijose gausu skirtingų magnetukų, be to, kai kur rasite ir lengvai nusivalančių žymeklių, su kuriais galima rašyti ir piešti lentoje. Daugiau informacijos ieškokite konkretaus produkto aprašyme.