Magnetinė elgesio ugdymo sistema "Vaiko dienotvarkė"

 • Magnetinė elgesio ugdymo sistema "Vaiko dienotvarkė"

  Kodas: 4779053232398
  Kaina 35 
  45  * Sutaupykite 10 
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2023-03-02 iki 2023-03-09.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 75 vnt.
  Į krepšelį 
 • Elgesio ugdymo Sistema „Vaiko dienotvarkė“ – tinkamas įrankis įvesti reikalingą režimą, aiškų ribų ir taisyklių nustatymą tiek namuose, tiek ugdymo įstaigose. Tvarka vaikams sukuria saugesnę aplinką, todėl užsimezga geresnis vaikų ir tėvų ryšys, vaikams ateityje kyla mažiau nerimo, prieštaringo elgesio problemų. „Vaiko dienotvarkė“ – speciali lentelė, kurioje surašyta vaiko dienotvarkė. Galite naudoti įvairius būdus, pavyzdžiui, pliusų ir minusų sistemą, kuomet savaitės pabaigoje apskaičiuojamas visų dienų rezultatas ir už tai skiriamas atitinkamas apdovanojimas. Gąsdina minusai? Tuomet rinkitės žvaigždučių vertinimo sistemą. Savaitės pabaigoje, suskaičiavus žvaigždutes, atsižvelgus į susitarimą, skirkite apdovanojimą už surinktą žvaigždučių kiekį. Jeigu šie vertinimo būdai nėra priimtini, vaiko pastangas vykdyti įsipareigojimus vertinkite šypsenėlėmis, varnelėmis ar kryželiais – pagal jūsų sugalvotą sistemą.

  Reikėtų stengtis kiek įmanoma neakcentuoti probleminio vaiko elgesio, bet visokeriopai skatinti priimtiną vaiko elgesį.

  Ši lenta padės ne tik ugdyti tinkamą vaiko elgesį, tačiau mažametis taip pat mokysis: pažinti savaitės dienas, mėnesius, metų laikus, orą, šventes, įvardinti, koks oras jame apsigyvenęs. Atžala galės įsirašyti savaitės darbus ar užduotis lengvai nutrinamais žymekliais. Įrašai panaikinami specialia kempinėle.

  Rinkinį sudaro: priklijuojama magnetinė lenta 43x76 cm, 223 vnt. paruoštų naudoti magnetukų, 77 vnt. žvaigždučių, 24 vnt. emocijų veidukų (12 vnt. linksmų ir 12 vnt. liūdnų), 12 vnt. tuščių magnetukų, lengvai nutrinamų žymeklių rinkinys, kempinėlė, 10 vnt. silikoninių lipdukų lentos tvirtinimui.

  Naudojimo instrukcija. Priklijuojama magnetinė lenta, apdorota specialia technologija, kuri leidžia lentai prilipti prie bet kokio lygaus ir švaraus paviršiaus: sienos, durų, spintelių, langų, dažytų sienų. Rekomenduojame prieš tvirtinant lentą prie paviršiaus, ją pamatuoti norimoje erdvėje, nenuklijavus apsauginės plėvelės. Mūsų atlikti testai įrodė, kad šios lentos nepažeidžia paviršiaus. Tačiau jeigu jūsų sienos turi trūkumų ar dažai nėra geros kokybės, negarantuojame, kad nuėmus lentą, siena liks nepažeista. Dvejojate dėl sienos ar kito paviršiaus kokybės? Naudokite dvipusius silikoninius lipdukus, kuriuos rasite rinkinyje. Renkantis lentos tvirtinimo būdą su lipdukais, nenuplėškite lentos apsauginės plėvelės, lipdukus tvirtinkite prie jos ir tuomet lentą su plėvele priklijuokite prie norimo paviršiaus. Už bet kokius paviršių pažeidimus gamintojas ir pardavėjas neatsako, atsakomybę prisiima vartotojas.