Magnetinė elgesio ugdymo sistema "Savaitės tvarkaraštis"

 • Magnetinė elgesio ugdymo sistema "Savaitės tvarkaraštis"

  Kodas: 4779053232411
  Kaina 15 
  20  * Sutaupykite
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2024-04-10 iki 2024-04-17.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 15 vnt.
  Į krepšelį 
 • Elgesio ugdymo Sistema „Savaitės tvarkaraštis“ – tinkamas įrankis įvesti reikalingą režimą, aiškų ribų ir taisyklių nustatymą tiek namuose, tiek ugdymo įstaigose. Tvarka vaikams sukuria saugesnę aplinką, todėl užsimezga geresnis vaikų ir tėvų ryšys, vaikams ateityje kyla mažiau nerimo, prieštaringo elgesio problemų. „Savaitės tvarkaraštis“ – speciali lentelė, kurioje surašyta vaiko dienotvarkė. Vaiko pastangas vykdyti įsipareigojimus vertinkite šypsenėlėmis, varnelėmis, žvaigždelėmis ar kryželiais – pagal jūsų sugalvotą sistemą. Savaitės pabaigoje peržvelkite, kiek teigiamų ženklų surinko atžala ir už tai skirkite jam sutartą apdovanojimą.

  Reikėtų stengtis kiek įmanoma neakcentuoti probleminio vaiko elgesio, bet visokeriopai skatinti priimtiną vaiko elgesį.

  Ši lenta padės ne tik ugdyti tinkamą vaiko elgesį, tačiau mažametis taip pat mokysis pažinti savaitės dienas, galės pats specialiu žymekliu įsirašyti savaitės darbus, užduotėles, vertinimus ir apdovanojimą. Įrašai lengvai panaikinami kempinėle, skirta žymekliams trinti.

  Rinkinį sudaro: priklijuojama magnetinė lenta 30x42 cm, lengvai nutrinamų žymeklių rinkinys, kempinėlė, 10 vnt. silikoninių lipdukų lentos tvirtinimui.

  Naudojimo instrukcija. Priklijuojama magnetinė lenta, apdorota specialia technologija, kuri leidžia lentai prilipti prie bet kokio lygaus ir švaraus paviršiaus: sienos, durų, spintelių, langų, dažytų sienų. Rekomenduojame prieš tvirtinant lentą prie paviršiaus, ją pamatuoti norimoje erdvėje, nenuklijavus apsauginės plėvelės. Mūsų atlikti testai įrodė, kad šios lentos nepažeidžia paviršiaus. Tačiau jeigu jūsų sienos turi trūkumų ar dažai nėra geros kokybės, negarantuojame, kad nuėmus lentą, siena liks nepažeista. Dvejojate dėl sienos ar kito paviršiaus kokybės? Naudokite dvipusius silikoninius lipdukus, kuriuos rasite rinkinyje. Renkantis lentos tvirtinimo būdą su lipdukais, nenuplėškite lentos apsauginės plėvelės, lipdukus tvirtinkite prie jos ir tuomet lentą su plėvele priklijuokite prie norimo paviršiaus. Už bet kokius paviršių pažeidimus gamintojas ir pardavėjas neatsako, atsakomybę prisiima vartotojas.

  Ši prekė dar neturi komentarų, būk pirmas ir palik komentarą apie prekę!