Dviejų dalių „Montessori“ lavinamųjų kortelių rinkinys „Priešingybės“

 • Dviejų dalių „Montessori“ lavinamųjų kortelių rinkinys „Priešingybės“

  Kaina 12 
  15  * Sutaupykite 3 
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2021-12-31 iki 2022-01-07.
  Į krepšelį 

  Mokykitės priešingybes įdomiai ir nuotaikingai! Tai iliustruotos žodžių kortelės vaikams skirtos mokytis priešingų žodžių reikšmes įdomiai ir linksmai. Priešingos reikšmės žodžių kortelės lavina vaikų pastabumą, mąstymą, padeda sutelkti ir sukoncentruoti dėmesį. Taip pat kortelės su priešingais žodžiais praturtina žodyną, išmokstama naujų žodžių reikšmių, o tai lavina kalbos įgūdžius.

  Rinkinį sudaro:

  60 iliustruotų kortelių (60 skirtingų žodžių - 30 priešingybių rinkinys), 10 x 7 cm
  Kortelės tvirtos, užapvalintais kraštais
  Saugios naudoti vaikams
  Pagaminta Lietuvoje
  Priešingybių korteles iki 3 metų rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiesiems

 • Mus supantis pasaulis toks įdomus ir skirtingas! Mus supanti aplinka, daiktai, veiksmai turi daugybę priešingybių. Dieną šviesu, štai naktį tamsu, mokame ir juoktis ir verkti. Priešingybės mus supa kiekvieną dieną visur ir visada. Kortelės skirtos įvairaus amžiaus vaikams nuotaikingai ir įdomiai mokytis priešingos reikšmės žodžius. Kiekvienoje kortelėje rasite žodį su iliustruotu paveiksliuku. Priešingos reikšmės žodžių kortelės lavina vaikų pastabumą, mąstymą, padeda sutelkti ir sukoncentruoti dėmesį. Taip pat kortelės su priešingais žodžiais praturtina žodyną, išmokstama naujų žodžių reikšmių, o tai lavina kalbos įgūdžius.

  Kortelių rinkinyje rasite įvairias priešingybių korteles:

  Karšta – Šalta.
  Šlapia – Sausa.
  Miegoti – Keltis.
  Šviesu – Tamsu.
  Purvinas – Švarus.

  Kaip naudotis priešingybių kortelėmis?

  Griežtų taisyklių čia nėra! Korteles galite naudoti visas kartu, arba kiekvieną dieną mokytis po tam tikrą skaičių priešingų žodžių. Iš pradžių galite vaikui parodyti tik vieną žodį ir paprašyti, kad jis pasakytų priešingybę perskaitytam žodžiui. Jeigu tik įmanoma, galite tai pavaizduoti veiksmais, lyg žaistumėte šaradas.