Skaitymo kortelės „Dviskiemeniai žodžiai“

 • Skaitymo kortelės „Dviskiemeniai žodžiai“

 • Pažinkite raideles, skiemenis, išmokite skaityti įdomiai ir nuotaikingai. Edukacinės skaitymo kortelės padeda pažinti žodžius, skiemenis, rasti žodžio atitikmenį pagal paveikslėlius, lavina pradinius skaitymo ir mąstymo įgūdžius, kalbinę klausą, pastabumą bei atmintį. Mokymasis skaityti skiemenimis yra vienas iš efektyviausių būdų ir proceso dalis vaikus išmokyti raiškaus skaitymo. Skaitymo kelionę pradėkite nuo paprastų, dviejų skiemenų žodžių.

  Prekės informacija:

  Rinkinyje rasite 60 įvairių žodžių (10x14 dydžio) ir žodžius atitinkančias paveikslėlių korteles (10x7 dydžio).

  Kaip naudotis skaitymo kortelėmis?

  Rinkinyje rasite žodžio ir atitinkamo paveikslėlio kortelę. Pavyzdžiui žodis “KATĖ”. Paprašykite vaiko išvardinti visas raides: „ka“, „a“, „tė“, „ė“.
  Pagal atitinkamus ženklus:
  • • • Ištarkite garsus: „k“, „a“, „t“, „ė“.
  ~~ Suplokite tiek kartų, kiek yra skiemenų (KA - TĖ). Įvardiname skiemenis paeiliui, koks pirmas ir koks antras, sujungiame juos kartu.
  ———> su pirštu veskite rodyklę ir bandykite greitai ištarti žodį.
  Suraskite žodžiui atitinkamą paveikslėlį ir priskirkite prie perskaityto žodžio.

  Papildoma informacija:

  Žodžių ir paveikslėlių kortelės yra saugios naudoti vaikams, įlaminuotos, daugkartinio naudojimo. Kitoje kortelių pusėje galima rašyti raides, užrašyti žodį bei nupiešti patį objektą.

  Rekomenduojame skaitymo užduotis pradėti nuo dviskiemenių žodžių, o vėliau pereiti prie sudėtingesnių kortelių su trimis skiemenimis.