Kaip Skaitymo kortelės Yesforskills "Sudėk žodį" padeda vaikui lengviau išmokti skaityti?

 • Kaip Skaitymo kortelės Yesforskills "Sudėk žodį" padeda vaikui lengviau išmokti skaityti?

  Kiekvienas vaikas yra individualus, todėl labai svarbu pastebėti kuomet jam pasidaro įdomu mokytis skaityti.

  Skaitymo kortelės padeda pasiruošti be galo atsakingam ir kruopščiam procesui - mokytis skaityti. Mokymasis skaityti yra be galo atsakingas ir kruopštus procesas, todėl reikia tai daryti itin teisingai. Tėvams, kurie nesumąsto kaip šį procesą palengvinti – į pagalbą skuba Yesforskills skaitymo kortelės "Sudėk žodį", kurios yra spalvingos bei žaismingos, kadangi kiekvieno žodžio skiemuo yra įliustruotas gyvūno, maisto produkto, baldo ar bet kokio kito objekto dalimis. Šiame straipsnyje patarsime kaip lengviau vaikui įsisavinti skaitymą. Pristatysime savo sukurtų žaismingų skaitymo kortelių rinkinius – vienas iš jų skirtas vaikams, kurie pradeda mokytis skaityti, kitas – įgudusiems vaikams, kurie jau moka skaityti dviskiemenius žodžius. 

  Kaip lengviau vaikui įsisavinti skaitymą su Yesforskills skaitymo kortelėmis "Sudėk žodį"?

  • Rekomenduojame pradėti nuo daiktavardžių, vėliau - mokytis veiksmažodžius ir sudėtingesnius žodžius.;
  • Kuo vaikas mažesnis,  tuo jis geriau mokosi žaisdamas, todėl norint vaiką išmokyti skaityti, būtina sugalvoti jam įvairių žaidimų ir užduotėlių – su lavinamosiomis skaitymo kortelėmis galima sugalvoti daugybę nuotaikingų užsiėmimų: pavyzdžiui, 5 ar daugiau žodžius sudėti stulpeliu, kuomet pirmi žodžių skiemenys sudėti kairėje, o dešinėje tų žodžių paskutiniai skiemenys sudėti atsitiktine tvarka. Tuomet vaikas bandys atrasti ir sudėlioti dešinėje esančius skiemenis teisingai ir garsiai perskaityti sudėtus žodžius.;
  • Parinkite tinkamą laiką ir trukmę - Jūsų vaikas yra aktyvus, nenustygstantis vietoje ir jam sunku susikoncentruoti? Padažninkite užsiėmimus su šiomis kortelėmis, bet sutrumpinkite jų trukmę. Prie mokymosi skaityti, prisėskite tada, kai vaikas nėra pernelyg pavargęs.

  Mūsų žaismingus skaitymo rinkinius sudaro:

  Vienas iš jų skirtas pradedantiems mokytis skaityti, o kitas jau įgudusiems vaikams.

  Skaitymo kortelės „Sudėk žodį. Dviskiemeniai žodžiai“ - pradedantiems mokytis skaityti:

  • 60 iliustruotų kortelių su dviskiemeniais žodžiais. Kiekvieno žodžio kortelė suskirstyta į dvi dalis po skiemenį, 10 x 7 cm;
  • Kortelės tvirtos, užapvalintais kraštais;
  • Dviskiemenių žodžių korteles iki 3 metų rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

  Skaitymo kortelės „Sudėk žodį.Triskiemeniai žodžiai“ -  jau įgudusiems vaikams:

  • Kortelių rinkinyje rasite 40 įvairių triskiemenių žodžių su iliustruotais paveiksliukais. Vieną triskiemenį žodį sudaro trys kortelės, jas sujungiant skiemenimis kartu. Kiekvienas žodis yra iliustruotas, todėl atlikti užduotis bus kur kas smagiau ir įdomiau.
  • Kortelės puikiai tinka vaikams, kurie jau atpažįsta ir geba jungti dviskiemenius žodžius, trijų skiemenų žodžiai padės praturtinti vaiko žodyną ir taps nauju išbandymu skaitymo kelyje, gilinant ir lavinant kalbines žinias.

  Apibendrinant, galima teigti, jog Yesforskills skaitymo kortelės itin palengvina vaiko mokymąsi skaityti. Įpratusiems skaityti dviskiemenius žodžius, siūlome pradėti mokytis su triskiemenių žodžių kortelėmis, nes tai praturtins vaiko skaitymo žinias. Lai Jūsų vaikas pasineria į skaitymo pasaulį su nuotaikingais ir įtraukiančiais žaidimo būdais – juk taip daug smagiau!
   

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Jeigu jums aktualu vaikų emocinio intelekto ir pykčio priepuolių valdymas, kviečiame plačiau apie tai skaityti straipsnyje - vaikų emocinė raida.

  Taip pat rekomenduojame straipsnį bei naudingus patarimus besimokant skaičiuoti - kaip išmokyti vaiką skaičiuoti?

   Ieškote galimybės kokybiškai praleisti laiką su vaikais? Rekomenduojame šiuos straipsnius - Geriausi SPA su vaikaisdraugiškos kavinės vaikams VilniujeLankytinos vietos Vilniuje.

   Papildomą ir naudingą informaciją apie YES FOR SKILLS produktus pateikiame šiuose straipsniuose - kaip naudoti YES FOR SKILLS PDF produktus? ir Magnetinės lentos prie sienos - jų privalumai ir išskirtinumai.