YES FOR SKILLS PDF produktai – kaip juos naudoti?

YES FOR SKILLS PDF produktai – kaip juos naudoti?

Šiandieniniame pasaulyje, kai yra internetas, nei vienas nenorime savo namus apkrauti daiktais – ne išimtis ir su įvariomis, vaikų įgūdžių lavinimui, skirtomis priemonėmis. Turime visiems mažamečių tėvams puikų pasirinkimą, kuris tikrai neužima vietos namuose ir jį patogu naudoti būnant bet kurioje pasaulio šalyje - YES FOR SKILLS PDF produktai.

Tai nėra fiziniai produktai – jie skaitmeniniai, kurie yra pateikiami PDF formatu, paruošti spausdinimui, atsisiuntus savarankiškai. Šie produktai lavina visus gyvenimui reikalingus įgūdžius, pavyzdžiui, skaitymo, rašymo, skaičiavimo, spalvų, visų pasaulio gyvūnų, miško gėlių, transporto priemonių, žmogaus kūno dalių ir kitų objektų pavadinimų bei įvairių veiklų – pavyzdžiui, batraiščių varstymo. Šiame straipsnyje pateiksime geriausius patarimus kaip reikia naudoti mūsų lavinamuosius, PDF formato produktus

YES FOR SKILLS PDF produktai – kaip juos naudoti?

Įsigijus juos tereikia tik atsisiųsti, atspausdinti ir jau galite naudoti.

Geriausi patarimai, kaip naudoti mūsų PDF formato produktus,  yra šie:

  • Lavinamųjų knygų, kurios yra su daugkartinio naudojimo lipdukais ir pripildytos  įvairiomis užduotimis,  naudojimo būdas – tarkime, kai atliekama bet kuri lavinamoji užduotis – pirmiausia, reikia A4 formato lapus įlaminuoti prieš kirpimą, nes jie gali būti naudojami daug kartų, ilgus metus. Iškerpami lapai, užduotys, gali būti pritvirtintos velcro lipdukais. Rašytinėms užduotims naudokite nusivalančius žymeklius. Atkreipkite dėmesį, kad spalva gali šiek tiek skirtis dėl skirtingų ekrano konfigūracijų.
  • Pavyzdžiui, lavinamųjų kortelių rinkinio, kuris yra sukurtas kūdikiams (6 – 12 mėn.) spalvotomis kortelėmis,  naudojimo būdas - korteles galima rodyti rankose arba jas pritvirtinti kūdikiui matomoje vietoje (maždaug 20–30 cm atstumu nuo kūdikio). Paveiksliukus rodykite išsimiegojusiam, pavalgiusiam, gerai nusiteikusiam kūdikiui. O skirtas korteles vyresniems vaikams naudoti būdais, kokie priimtiniausi – tarkime, atsispausdinus kasdien išmokti skaityti po 5 naujas korteles.
  • Lavinamųjų kortų žaidimus galite naudoti šiuo būdu – pirmiausia, įsigijus juos reikia atsispausdinti dvipusiu spausdintuvu, o tokio neturintiems - spausdintuvas išspausdina visas pirmos puslapio pusės kopijas, tada pristabdo spausdinimą ir paragina apversti ką tik išspausdintus lapus ir grąžinti juos į spausdintuvą. Tada spausdinamos visos antros pusės kopijos. Tuomet galite sugalvoti patys įvairių žaidimų, pavyzdžiui, apibūdinus gyvūną, turime įvardinti jo pavadinimą.

*Užduočių failus (PDF formatu) greitai ir patogiai galėsite atsisiųsti kai tik bus patvirtintas mokėjimas. Visi failai yra skirti tik asmeniniam naudojimui, draudžiama bet kokia forma juos atgaminti, naudoti komerciniais tikslais, padaryti viešai prieinamus, viešai platinti arba perparduoti jo originalą ar kopijas. Beje, šios prekės yra negrąžinamos ir nekeičiamos. Jeigu kyla klausimų dėl užsakymo, visada susisiekite su mumis.

Apibendrinant, galima teigti, jog YES FOR SKILLS PDF produktai – unikalūs, o naudoti paprasta. Leiskite vaikams  jais mokantis patirti geriausias emocijas!

 

Papildomai kviečiame skaityti

Jeigu jums aktualu vaikų emocinio intelekto ir pykčio priepuolių valdymas, kviečiame plačiau apie tai skaityti straipsnyje - vaikų emocinė raida.

Taip pat rekomenduojame straipsnį bei naudingus patarimus besimokant skaičiuoti - kaip išmokyti vaiką skaičiuoti?

Kuo svarbus vaikų stambiosios bei smulkiosios motorikas lavinimas? Daugiau informacijos straipsniuose - Stambioji motorika arba smulkioji motorika.

Yesforskills skaitymo kortelės gali būti puikus pasirinkimas jums, plačiau straipsnyje - Kodėl verta rinktis YES FOR SKILLS skaitymo korteles?

Kaip išsirinkti geriausiai tinkančias YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Patarimus skaitykite čia.

Jeigu jums aktualu vaiko kalbos lavinimas namuose, patarimus rasite šiame straipsnyje - Kaip lavinti vaiko kalbą namuose?