Kodėl verta rinktis YES FOR SKILLS skaitymo korteles?

 • Kodėl verta rinktis YES FOR SKILLS skaitymo korteles?

  Šiais laikais ankstyvasis mokymasis skaityti, pavyzdžiui, nuo 3 metų vaikui ugdo daug gebėjimų, kurie labai reikalingi tolimesniuose gyvenimo etapuose. YES FOR SKILLS skaitymo kortelės – bene geriausia mokymosi skaityti priemonė visiems vaikams, kurie nori išmokti tai daryti nuo pat mažų dienų.

  Šios kortelės yra skirtos tiek pradedantiems mokytis skaityti ( šiam tikslui pasiekti sukūrėme įvairių dviskiemenių žodžių skaitymo kortelių rinkinį), tiek jau įgudusiems, t.y. norintiems jau pereiti prie sudėtingesnių žodžių skaitymo –šiam mokymosi skaityti tikslui pasiekti, be jokios abejonės, sukūrėme įvairių triskiemenių žodžių rinkinį. Šiame straipsnyje atskleisime įvairias priežastis kodėl verta rinktis minėtas skaitymo korteles. Taip pat patarsime kaip dažnai vaiką reikėtų mokyti skaityti naudojant jas.

  YES FOR SKILLS skaitymo kortelės – kodėl verta rinktis jas?

  • Šios kortelės yra su įvairiais puikiai vaiką skaityti išmokančiais ženklais – pavyzdžiui, taškai reiškia, kad vaikas išvardinęs, tarkime, „BRAŠKĖ“ žodžio raides, turi ištarti žodžio garsus. Kitas ženklas, kuris gerokai palengvina vaiko mokymąsi skaityti – punktyrai – šiuo ženklu mokantis reikia suploti rankomis tiek kartų, kiek žodyje yra skiemenų. Trečiasis ženklas – rodyklė – ją reikia vesti pirštu ir vaikui bandyti greitai perskaityti žodį, o galiausiai kiekvienas rinkinyje esantis žodis turi „atrasti“ atitinkantį paveikslėlį.
  • Žodžių ir paveikslėlių kortelės yra saugios naudoti vaikams, įlaminuotos, jas galima naudoti daug kartų. Pavyzdžiui, kitoje kortelių pusėje visada galima rašyti raides, užrašyti žodį bei nupiešti patį objektą.
  • Naudojant šias, ilgaamžes, iš kartos į kartą galimas perduoti skaitymo korteles, lavėja vaiko mąstymas, atmintis tampa geresnė, jis geba išlaikyti dėmesį. Taip pat yra lavinama mažylio vaizduotė. Dar gerėja net miego kokybė ir patiriamos pačios geriausios emocijos.
  • Jos yra itin patogios paimti į ranką – tinkamo dydžio, jų kampai itin švelnūs, tad galite būti ramūs – Jūsų mažylis niekada nesusižeis.
  • Jos pagamintos iš itin aukštos kokybės medžiagos – garantuojame, kad niekada nepakeičia savo „išvaizdos“, kitaip tariant, neišblunka.

  Vertingas patarimas kaip dažnai reikėtų vaiką mokyti skaityti naudojant minėtas skaitymo korteles

  Mokytis skaityti su interaktyviomis, daugkartinio naudojimo kortelėmis reikėtų skaityti apie 20 min. (vienu prisėdimu) kas dieną, tiksliau skaityti + diskutuoti. Jei vaikas kortelėje perskaitė įdomesnį žodį, galima paklausti: pavyzdžiui, ar žinai kas yra citrina / pipiras / kaulas / pilis ir t.t. Jei viduryje skaitymo vaikui kilo klausimas ar mintis – visada vaiką verta išklausyti, būtinai aptarti.

  Apibendrinant, drąsiai galima teigti, jog YES FOR SKILLS skaitymo kortelės yra labai puikios kiekvienam vaikui, tad priežasčių kodėl jas verta įsigyti – daugybė. Jūsų vaikas su jomis mokantis skaityti tikrai kasdien patirs neišdildomų įspūdžių!

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Kaip geriausia naudoti YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Kviečiame skaityti šiame straipsnyje - lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas naudoti?

  Kaip išsirinkti geriausiai tinkančias YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Patarimus skaitykite čia.

  Ieškote papildomos informacijos, pavyzdžiui kokius įgūdžius ugdo lavinamosios kortelės? Pateikiame detalią informaciją šiame straipsnyje.

  Papildomą ir naudingą informaciją apie YES FOR SKILLS produktus pateikiame šiuose straipsniuose - kaip naudoti YES FOR SKILLS PDF produktus? ir Magnetinės lentos prie sienos - jų privalumai ir išskirtinumai.