YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas naudoti?

 • YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas naudoti?

  Šių laikų vaikai yra kitokie – jiems patinka tyrinėti, spręsti problemas, išsiaiškinti jų kilimo priežastis, tikint savimi ir savo sprendimais, pajausti sėkmę.Visų tėvų dėmesiui pristatomos YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams, kurios yra orientuotos į šių dienų vaikų vertybinių nuostatų ugdymą ir lavinimą: emocijų suvokimą ir jų raišką, kasdienio gyvenimo įgūdžius, fizinį aktyvumą, iniciatyvumą ir atkaklumą, savireguliaciją ir savikontrolę, meninę raišką, estetinį suvokimą, kūrybiškumą.

  Interaktyvių lavinamųjų kortelių rinkinių ikimokyklinio amžiaus vaikams turime įvairiausių - nuo mokymosi kalbėti, skaityti, skaičiuoti iki pažinimo visų rūšių pasaulio gyvūnų, spalvų, emocijų, geometrinių formų, transporto priemonių ar žmonių profesijų pavadinimus bei kiekvienas vaikas gali išmokti atskirti priešingų žodžių reikšmes. Šiame straipsnyje aptarsime geriausius būdus kaip galima naudoti minėtas korteles, kurios yra skirtos lavinti mažamečius.

  YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas naudoti?

  Lavinamųjų kortelių rinkinių geriausi naudojimo būdai:

  • Tarkime, mokantis gyvūnų, spalvų ar kitų objektų pavadinimus naudokite šį būdą - paimkite korteles su vaizdu ir sudėkite jas į krūvelę. Traukite po vieną kortelę iš krūvelės ir parodykite ją vaikui, garsiai ir aiškiai pasakykite kas tai yra, pavyzdžiui, katė. Duokite kortelę vaikui, leiskite jam įsidėmėti matomą vaizdą ar spalvą, pavadinimą galite pakartoti keletą kartų, o vėliau paprašykite, kad ir vaikas jį pakartotų. Tokia eiga vardinkite pasirinktos temos korteles su vaizdu. Išvardinus visų kortelių pavadinimus, lėtai ir aiškiai galite pakartoti juos dar kartą. Vėliau duokite užduotį vaikui, sakydami pavadinimus, paprašykite, kad vaikas paduotų atitinkamą kortelę su nurodytu vaizdu, pavyzdžiui: paduok man kortelę su katės paveiksliuku.
  • Mokantis priešingų žodžių reikšmes naudokite šį būdą - korteles galite naudoti visas kartu, arba kiekvieną dieną mokytis po tam tikrą skaičių priešingų žodžių. Iš pradžių galite vaikui parodyti tik vieną žodį ir paprašyti, kad jis ištartų priešingybę perskaitytam žodžiui. Visuomet galite tai pavaizduoti veiksmais.
  • Mokydamiesi skaičiuoti iki 20, naudokite tokį būdą – paimkite vieną kortelę ir paprašykite, jog vaikas suskaičiuotų kortelėje esančius taškelius. Pirmą dieną naudokite 5 korteles, kitas dienas stenkitės pridėti po 5 naujas korteles.
  • Mokydamiesi skaičiuoti ar rasti tinkamą šešėlį pasitelkiant daugkartinio naudojimo korteles su žymekliais, naudokite šį būdą - kortelės dvipusės,vienoje pusėje – skaičiai, įvairios matematinės užduotys, o kitoje pusėje lavinamoji užduotis vaiko rankutėms – vaikas turi apvedžioti objektus, gali atrasti tinkamą šešėlį naudojant žymeklius, kurie lengvai nuvalomi su drėgna šluoste.

  Apibendrinant, galima teigti, jog YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams yra unikalios, patinkančios visiems - jų geriausius naudojimo būdus išvardinome. Tegul Jūsų vaikas pasineria į smagų mokymosi pasaulį jau dabar!

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Yesforskills skaitymo kortelės gali būti puikus pasirinkimas jums, plačiau straipsnyje - Kodėl verta rinktis YES FOR SKILLS skaitymo korteles?

  Kaip geriausia naudoti YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Kviečiame skaityti šiame straipsnyje - lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas naudoti?

  Kaip išsirinkti geriausiai tinkančias YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Patarimus skaitykite čia.

  Ieškote papildomos informacijos, pavyzdžiui kokius įgūdžius ugdo lavinamosios kortelės? Pateikiame detalią informaciją šiame straipsnyje.

  Turime didelį kiekį straipsnių apie rekomendacijas ir patarimus kaip išmokyti vaikus skaičiuotiskaitytipasiruošti darželiui ar lavinti vaiko kalbą.

  Papildomą ir naudingą informaciją apie YES FOR SKILLS produktus pateikiame šiuose straipsniuose - kaip naudoti YES FOR SKILLS PDF produktus? ir Magnetinės lentos prie sienos - jų privalumai ir išskirtinumai.