YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas galima išsirinkti?

 • YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas galima išsirinkti?

  Visi tėvai svajoja, kad jų vaikai išmoktų kalbėti, skaityti, skaičiuoti, pažinti gyvūnus, skaičius, uogas, vaisius, daržoves, emocijas, spalvas, gebėtų mokytis priešingų žodžių reikšmių, žmonių profesijų, transporto priemonių, sporto šakų bei daugelio kitų objektų pavadinimus nuo pat mažens.

  Priemonių tai išmokti yra absčiai, tačiau bene geriausia iš jų - YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams. Jos yra spalvingos, žaismingos, nuotaikingos, tad kiekvienas vaikas su šia interaktyvia priemone tikrai noriai ir lengvai mokytis gali kasdien. Šiame straipsnyje aptarsime kaip jas galima išsirinkti ir trumpai aptarsime kas sudaro lavinamųjų kortelių rinkinius.

  YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas galima išsirinkti?

  Šias lavinamąsias korteles galima rinktis atsižvelgiant į savo mažylio amžių:

  • Tarkime, jei Jūsų vaiko amžius yra 1 – 2 metai – rekomenduojame įsigyti lavinamųjų kortelių rinkinį „Gyvūnų garsai“, nes būtent tokio amžiaus mažyliai puikiai reaguoja į įvairius garsus ir geba juos atkartoti;
  • Jei Jūsų vaiko amžius yra 2 – 7 metai – patariame įsigyti šiuos lavinamųjų kortelių rinkinius: trijų dalių kortelių rinkinys „Emocijos“, dviejų dalių kortelių rinkinys „Priešingybės“ ir vienos dalies rinkiniai „Ikimokyklinuko pagrindai“, „Abėcėlė“, „Vaiko dienotvarkė“, „Žmonės ir jų veikla“, „Gyvūnai“, „Ūkio gyvūnai“, „Skaičiuokime pirštais“ „Paukščiai“, „Miško gyvūnai“, „Vandens gyvūnai“, „Daržovės“, „Veiksmažodžiai“, „Profesijos“, „Vabzdžiai ir kiti nariuotakojai“, „Tolimųjų kraštų gyvūnai“, „Uogos“, „Spalvos“, „Formos“, „Vaisiai“, „Transporto priemonės“, „Skaičiai iki 20“, „Sudėtis ir atimtis iki 10“, lavinamųjų skaitymo kortelių rinkiniai „Dviskiemeniai žodžiai“ ir „Triskiemeniai žodžiai“ , lavinamųjų daugkartinio naudojimo kortelių rinkiniai: „Rask tinkamą šešėlį“, „Nuo taško iki taško“, „Skaičiai“, „Surask kelią“.

  Kas sudaro minėtų lavinamųjų kortelių rinkinius?

  • Lavinamųjų kortelių rinkinius sudaro nuo 20 iki 132 įvairių žodžių ar skaičių  kortelių – kiekvieno rinkinio šių kortelių matmenys skirtingi.
  • Daugkartinio naudojimo kortelės yra dvipusės, juose yra įvairios užduotys. Jų  rinkinyje yra žymeklių rinkinys dovanų, kurie lengvai nuvalomi drėgna servetėle ar šluoste ir kortelėmis galima naudotis vėl.
  • Kortelėse pavaizduotos aukštos kokybės realios gyvūnų ar kitų objektų nuotraukos baltame fone.
  • Kortelės saugios naudoti - apvalintais kampais, laminuotos iš abiejų pusių matiniu laminatu. Vaikams iki trejų metų rekomenduojama naudoti su suaugusiųjų priežiūra.
  • Jos pagamintos Lietuvoje.


  Apibendrinant, drąsiai galima teigti, jog YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams yra puiki priemonė, leidžianti mažamečiui mokytis skaitymo, rašymo, skaičiavimo ar spalvų, įvairių formų, priešingybių pažinimo, visokiausių objektų pavadinimų dar iki mokyklos. Jas išsirinkti galima pagal vaiko amžių. Leiskite savo ikimokyklinukui išmokti tai, ką minėjome lengvai ir linksmai!

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Yesforskills skaitymo kortelės gali būti puikus pasirinkimas jums, plačiau straipsnyje - Kodėl verta rinktis YES FOR SKILLS skaitymo korteles?

  Kaip geriausia naudoti YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Kviečiame skaityti šiame straipsnyje - lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas naudoti?

  Kaip išsirinkti geriausiai tinkančias YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Patarimus skaitykite čia.

  Ieškote papildomos informacijos, pavyzdžiui kokius įgūdžius ugdo lavinamosios kortelės? Pateikiame detalią informaciją šiame straipsnyje.

  Turime didelį kiekį straipsnių apie rekomendacijas ir patarimus kaip išmokyti vaikus skaičiuotiskaitytipasiruošti darželiui ar lavinti vaiko kalbą.

  Papildomą ir naudingą informaciją apie YES FOR SKILLS produktus pateikiame šiuose straipsniuose - kaip naudoti YES FOR SKILLS PDF produktus? ir Magnetinės lentos prie sienos - jų privalumai ir išskirtinumai.