Geriausi SPA su vaikais

 • Geriausi SPA su vaikais

  Ką veikti Lietuvoje su vaikais? Poilsis su vaikais skamba ironiškai? Daugelis šeimų ieško būdų, kaip atsikratyti streso ir atsipalaiduoti, o SPA poilsis tampa vienu iš populiariausių pasirinkimų. Toks poilsis gali būti puiki alternatyva tolimoms kelionėms. Ramioje aplinkoje šeimos gali atsipalaiduoti, mėgautis malonumais ir kartu rasti vidinę ramybę. Tačiau ne visi SPA centrai yra pritaikyti vaikams, todėl pateikiame 11 vietų šeimos poilsiui su vaikais. Šie SPA centrai paprastai siūlo specialias veiklas, kurios pritaikytos visai šeimai ir leidžia kiekvienam šeimos nariui rasti tai, ko jis trokšta atostogų metu.

  Pirmiausiai, kad atostogos vaikams būtų smagios ir netektų nusivilti pramogų trūkumu, pasirūpinkite, kad jūsų vaikams netrūktų veiklos, kurią galima pasiimti kartu su savimi. Lavinamosios knygos vaikams, lavinamosios kortelės ar lavinamieji magnetukai – tai tik keli pavyzdžiai, kas gali nesunkiai tilpti į jūsų kelioninį krepšį ir užtikrinti ramybę dėl vaikų intelektualaus poilsio.

  1. EGLĖS sanatorija (Druskininkai, Birštonas)

  Jeigu norite ne tik maksimaliai pailsėti, bet ir rūpinatės savo šeimos sveikata, galite išmėginti Birštono ir Druskininkų kurortuose įsikūrusios „Eglės sanatorijos” paslaugomis. „Eglės sanatorija“ siūlo specialią sanatorinio gydymo šeimai programą. Ją sudaro profesionalaus gydytojo konsultacija ir jo rekomenduotos 5 gydomosios procedūros per dieną, neriboti apsilankymai baseino ir pirčių komplekse, relaksacija.

  Sanatorijoje nereikės rūpintis vaikų užimtumu. „Eglės sanatorijoje“ įrengti vaikų žaidimų kambariai, kuriuose vyresnius nei 3 metų mažylius gali prižiūrėti auklės. Paaugliams siūloma pažaisti „X-box“ kompiuteriais ar išbandyti „Kinect“ technologijas. Lauke įrengtos specialios žaidimų aikštelės, todėl pramogauti galima ir lauke. Be to, gausu pasivaikščiojimų bei dviračių takų, įrengta krepšinio aikštelė bei teniso kortai. Visa sanatorijoje esančia laisvalaikio įranga galima naudotis nemokamai.

  Žinoma, sanatorija kviečia atsipalaiduoti baseino ir pirčių komplekse, kurį sudaro didysis baseinas, vertikalios šilto mineralinio vandens vonios, sūkurinė vonia ir pirtys. Pirčių komplekse rasite: tradicinę sauną su garu, Himalajų druskos pirtį, stiprinančią imunitetą, pajausite, kaip valosi kvėpavimo takai ir suaktyvėja kraujotaka aromatinėje garinėje pirtyje su druska. Būtinai apsilankykite infraraudonųjų spindulių pirtyje, kuri ypatingai giliai sušildo audinius, raumenis ir sąnarius. Na, o mėgstantys ekstremalius pojūčius galės išbandyti ir ledo kambarį, kuriame puikiai atsivėsinsite po karštos pirties.

  Daugiau informacijos: https://sanatorija.lt/

  2. SPA VILNIUS Druskininkai (Druskininkai)

  Poilsis šeimai Druskininkuose yra puikus pasirinkimas, nes atveria gausybę pasirinkimų. Dar vienas SPA, tinkantis visai šeimai – pušyno apsuptyje įsikūręs sveikatos gerinimo centras. Senosios kurortų gydymo tradicijos moderniame SPA komplekse. Šiame SPA komplekse teikiamos įvairios mineralinio vandens ir gydomojo purvo procedūros. Čia gausu tiek gydomųjų, tiek atpalaiduojančių SPA procedūrų: pailsėkite mineralinio vandens baseine ir pirčių komplekse, pasimėgaukite masažų teikiamais malonumais, išbandykite SPA ritualą hamame (turkiškoje pirtyje).

  Čia yra viskas, ko gali prireikti šeimos su vaikais poilsiui: 4* viešbutis, sveiko maisto SPA baras, įvairaus tipo maitinimą tiekiantis restoranas, laisvalaikio klubas, kuriame galite žaisti boulingą, biliardą ar smiginį, žiemos sodas jaukiam poilsiui prie knygos ar arbatos puodelio bei vaikų žaidimų kambarys, kur mažųjų svečių laukia profesionalios auklės ir įtraukiančių žaidimų kupina erdvė.

  Daugiau informacijos: https://www.spavilnius.lt/lt/druskininkai

  3. Grand SPA Lietuva (Druskininkai)

  Šio SPA pavadinime žodis „Grand“ atsirado ne šiaip sau. Tai vienas didžiausių sveikatingumo ir poilsio kompleksų, kurį sudaro gydykla, SPA namai, didžiulis vandens pramogų parkas, restoranas, konferencijų centras ir net trys skirtingi viešbučiai individualiam kiekvieno poilsiautojo pasirinkimui: modernus viešbutis „Lietuva“ (3*), šiuolaikiškas viešbutis „Druskininkai“ (4*), apartamentinis viešbutis „Dzūkija“ (4*).

  Kodėl šis SPA tinkamas visai šeimai? Čia yra didžiulis vandens pramogų parkas su plaukimo baseinais, srauniomis kalnų upėmis, kriokliais ir įspūdinga nusileidimo trasa, kuri sužavės įvairaus amžiaus vaikus. „Grand SPA Lietuva“ komplekse tėveliai galės išbandyti naudingąsias, tiesiai iš gręžinio išgaunamo mineralinio vandens ir gydomojo durpinio purvo, savybes, bei pasilepinti garinės, lauko, infraraudonųjų spindulių, suomiškos ir hamamo pirčių teikiamais malonumais. O vaikai galės mėgautis ne tik vandens pramogų parko, bet ir šalia viešbučio įrengtos lauko žaidimų aikštelės ir Druskininkų pušynų teikiamais džiaugsmais.

  Be smagios žaidimų aikštelės, mažųjų „Grand SPA Lietuva“ svečių laukia daugybė smagių vandens pramogų: vandens kaskados paslaptingose grotose, srauni kalnų upė, šėlstančios bangos, smagi nusileidimo trasa, o patiems mažiausiems – specialiai įrengtas vaikų baseinėlis bei saugus šeimyninis kalnelis. Ir mažus, ir didesnius pradžiugins vaivorykštės burbuliukais putojanti perlinė vonia, o panorusius sušilti – jaukiu kaitros debesėliu apgaubs įvairios pirtys.

  Čia rasite specialiai jauniesiems svečiams siūlomas gydymo programas vaikams ir jaunuoliams nuo 4 iki 14 metų. Programos skirtos vaikų ydingos laikysenos, plokščiapėdystės, kvėpavimo sutrikimų korekcijai. Paauglius palepinti galėsite kūno bei veido odą puoselėjančiomis procedūromis.

  Viešbučio „Lietuva“ I-ajame aukšte šalia „Lobby” baro įsikūręs vaikų žaidimo kambarys, kuriame mažieji svečiai galės smagiai praleisti laiką. Čia vaikai ras įvairius stalo žaidimus, mašinų taisymo dirbtuves, maisto gaminimo erdvę, kaladėles patiems mažiausiems, čiuožyklą, palapinę ir daug kitų žaislų. Vaikų žaidimo kambarys nemokamas.

  Treniruoklių salė, tenisas, skvošas – gausybė pramogų ir procedūrų visai šeimai.

  Daugiau informacijos: https://www.grandspa.lt/

  4. VYTAUTAS MINERAL SPA (Birštonas)

  Jeigu turite svajonę nukeliauti prie Negyvosios jūros, tačiau kol kas ši svajonė sunkiai pasiekiama, galite pradėti nuo kelionės su vaikais į „Vytautas Mineral SPA“. Tai vienintelis SPA viešbutis Baltijos regione, kuriame turėsite unikalią galimybę praturtinti sveikatą išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais. Šis šaltinis Birštono žemių gelmėse buvo atrastas dar 1960 m. ir yra ypatingas tuo, kad jungia net 70 skirtingų elementų mineralų. Savo gerosiomis savybėmis prilygsta Negyvosios jūros vandeniui – tai pačios gamtos sukurtas sveikatos, jaunystės ir gyvybingumo eliksyras.

  Šis viešbutis – ideali vieta SPA poilsiui su vaikais. Kol tėvai mėgaujasi SPA procedūromis, profesionali auklė mažiesiems viešbučio svečiams veda edukacinio, kūrybinio ir sportinio pobūdžio veiklas, o vyresnieji gali žaisti tenisą, važinėtis dviračiais ar paspirtukais Žvėrinčiaus miške.

  Daugiau informacijos: https://www.vytautasmineralspa.lt/lt

  5. ROYAL SPA RESIDENCE (Birštonas)

  Viešbutis įsikūręs Birštone – nuostabioje vietoje, apsuptas pušų, šalia Nemuno upės vingių. Atvykę į „Royal Spa Residence“ pajusite tikrą poilsio atgaivą. Viešbutyje rasite įvairių paslaugų ir pramogų, tokių kaip: apgyvendinimas jaukiuose apartamentuose, baseino, pirčių ir sūkurinių vonių kompleksas, SPA procedūrų centras, biblioteka, kino salė, restoranas ir žiemos sodas, stalo žaidimai, vaikų žaidimų kambarys bei kitos vidaus pramogos (biliardas, stalo tenisas ir kt.), daugybė lauko pramogų (dviračiai, krepšinio ir tinklinio aikštelės, šiaurietiško ėjimo lazdos ir kt.).

  Atgaivinkite kūną ir vidinę harmoniją viešbučio SPA komplekse, kuriame galėsite plaukioti baseine su kaskadomis, taip pat atsipalaiduoti karštose sūkurinėse voniose, šalia panoraminių langų. Taip pat Jūsų laukia turkiška ir garinė pirtys. Kaitinantis karštis ne tik sumažins įtampą, bet ir išvalys Jūsų kūną nuo kenksmingų medžiagų, pagėrės kraujotaka bei išsivalys oda, atsivėrus poroms.

  Vaikams - vaikų žaidimų kambarys, speciali programa vaikams savaitgaliais, šventinėmis dienomis ir vaikų atostogų metu (animacinis filmas viešbučio kino salėje), vaikų atostogų metu vyksta ir kitų įvairių programų vaikų užimtumui ir pramogoms (piknikai, žygiai, žaidimai), restorane yra vaikų meniu.

  Daugiau informacijos: https://royal-spa.lt/lt/

  6. SPA VILNIUS Anykščiai (Anykščiai)

  Šiame SPA negalima rūkyti, veikia elektromobilių įkrovimo stotelė, SPA energiją naudoja tik iš atsinaujinančių šaltinių, todėl šis centras itin tinka šeimoms, kurios rūpinasi ekologija ir edukuoja savo mažuosius šeimos narius ekologijos temomis.

  Ką galite patirti šiame SPA centre? Mineralinio vandens baseino ir pirčių kompleksas, SPA ritualas hamame, Kobido masažas veidui, gėlo vandens ožkų pieno vonią su miško uogomis – rinkitės bet kurią iš procedūrų ir pajuskite, kaip atsipalaiduoja kūnas ir siela. Kol mėgausitės SPA procedūromis, vaikai galės leisti laiką žaidimų aikštelėje.

  Sveikatingumo ir gydomojo SPA centras Anykščiuose po vienu stogu talpina 4 žvaigždučių viešbutį, restoraną su lauko terasa bei moderniai įrengtą konferencijų salę.

  Daugiau informacijos: https://www.spavilnius.lt/lt/anyksciai

  7. RADAILIAI (Klaipėdos r.)

  Tai ne šiaip SPA... Jeigu svajojate pailsėti pajūryje ir ne bet kaip, o kaip tikri dvariškiai, o dar norite pramogų ir vaikams – tuomet „Radailių dvaras“ yra puikus jūsų šeimos atostogų variantas. Šiame SPA šalia Klaipėdos yra trys skirtingo gylio baseinai, todėl vandens pramogos pritaikytos įvairaus amžiaus šeimos nariams. Sušalusių ir didesnės šilumos pasiilgusių laukia sauna, turkiška – garinė pirtis bei sūkurinė vonia. Poilsio erdvėje sušalti neleis šildomi suolai bei aromatinga arbata iš gamtos. Taip pat siūloma daugybė SPA ritualų, procedūrų bei masažų.

  Visai šalia įsikūręs „Dino parkas“ itin patiks mažiausiems šeimos nariams. Čia galėsite išgirsti, kaip dinozaurai riaumoja ir kaip jie juda. Taip pat jūsų laukia 5D kinas, aktyvios pramogos, elektromobiliai, veidrodžių labirintas bei kiti atrakcionai. Šeimoms siūlomos ir įdomiosios edukacijų programos..

  Daugiau informacijos: https://radailiudvaras.lt/

  8. VANAGUPĖ (Palanga)

  Jūsų šeima mėgsta prabangą? Vanagupė – tai prabangus 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje, Palangos kurorte.
  Erdvūs kambariai, SPA kompleksas su plačiu procedūrų pasirinkimu, baseinų ir pirčių kompleksai su skirtingomis vandens pramogų zonomis, restoranas, baras ir atvira lauko terasa jaukiems vakarams bei vaikų kambarys, kuriame visą vasarą teikiamos profesionalios auklių paslaugos, užtikrins kokybišką poilsį tiek poroms, tiek šeimoms su vaikais, tiek linksmoms draugų kompanijoms. Dėmesio vertas nedidelis Princesių baseinas, skirtas jaukiam ir romantiškam suaugusiųjų poilsiui dviese. Baseino vanduo prisotintas jūros druska, o po vandeniu groja raminanti muzika. Spalvų, šviesų, muzikos ir vandens terapija panardina į nesvarumo ir visiško atsipalaidavimo būseną.

  Daugiau informacijos: https://www.vanagupe.lt/

  9. Atostogų parkas (Palanga)

  Čia laukia pusryčiai, net 16 baseinų, 7 pirtys, vaikų erdvė – tikras atostogų rojus mažiems ir dideliems! „Atostogų parkas“ – poilsio ir sveikatinimo kompleksas, įsikūręs vos už 10 minučių kelio automobiliu nuo Palangos. Daugybė vidaus ir lauko baseinų, vandens pramogos, unikalios pirčių programos, SPA centras, kuriame galima rinktis iš daugybės įvairiausių procedūrų.

  Mažuosius džiugins vaikų erdvė, kurioje jie ras vaikų odai draugišką baseiną, kamuoliukų baseiną, žaismingus fontanėlius su besikeičiančių šviesų sistemai.
  Atostogų parkas išsiskiria tuo, kad gyvensite rąstinėse vilose miško apsupty, mėgausitės SPA ir kitomis pramogomis, ilsėsitės ir, jei norėsite, linksminsitės.

  Daugiau informacijos: https://atostoguparkas.lt/

  10. Sanatorija GRADIALI (Palanga)

  Sanatorija „Gradiali“ įsikūrusi gamtos prieglobstyje, pušynų apsuptyje, visai šalia Baltijos jūros. Čia Jūsų laukia jauki aplinka, komfortiški kambariai, modernus reabilitacijos centras, virš 100 sveikatinimo ir grožio procedūrų, profesionalus, kompetentingas personalas, restoranas su aukščiausia terasa visoje Palangoje.
  Sanatorija „Gradiali“ siūlo didelį SPA paslaugų pasirinkimą: du baseinus, turkišką garo pirtį, erdvias sūkurines vonias, įvairius kūno masažus, burbulines žolelių vonias ir daug kitų procedūrų, kurių dėka atpalaiduosite ir kūną, ir mintis bei pasimėgausite ramybe. Mėgstantiems aktyvesnį poilsį pasiūlysime pasinaudoti pilnai įrengta, modernia sporto sale.

  Baseino ir pirčių komplekse yra naudojamas unikalios sudėties mineralinis vanduo, tiekiamas iš sanatorijoje įrengto 700 m gylio gręžinio. Šis vanduo ne tik atpalaiduoja, bet ir pagreitina ląstelių atsinaujinimą, stiprina imunitetą, gerina odos būklę.

  Speciali SPA programa vaikams, žaidimų kambarys, basų kojų takas – ponais pasijausite ne tik jūs, bet ir jūsų mažieji karalaičiai.

  Daugiau informacijos: https://www.gradiali.lt/

  11. Bistrampolio dvaras (Panevėžys)

  Mėgstate nuotykius? Dar viena galimybė praleisti atostogas su šeima dvare. XIX amžių menantis Bistrampolio dvaras, neoklasikinio stiliaus sodybos kompleksas, kuriame įsikūręs viešbutis, restoranas, žirgynas bei saunos ir sūkurinės vonios erdvė.

  Visa šeima galės lepintis saunoje ir masažinėje-sūkurinėje vonioje, tačiau didžiausią intrigą kelia dvaro gyventojai: elniukai, alpakos ir Anglo-Nubian ožkytės. Vaikams įrengta žaidimų erdvė. Taip pat dvare yra galimybė žaisti lauko tenisą, krepšinį, mini futbolą.

  Daugiau informacijos: https://bistrampolis.lt/

  Wuolia, griebkite savo Montessori kraitį, kad lavinamosios knygos, kortelės ar lavinamieji magnetukai ir daugkartiniai lipdukai visada būtų su jumis ir leiskitės į atpalaiduojančią kelionę viename iš SPA Lietuvoje.

   

  Papildomai kviečiame skaityti

   Kaip geriausia naudoti YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Kviečiame skaityti šiame straipsnyje - lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas naudoti?

  Kaip išsirinkti geriausiai tinkančias YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Patarimus skaitykite čia.

  Ieškote papildomos informacijos, pavyzdžiui kokius įgūdžius ugdo lavinamosios kortelės? Pateikiame detalią informaciją šiame straipsnyje.

  Jeigu jums aktualu vaiko kalbos lavinimas namuose, patarimus rasite šiame straipsnyje - Kaip lavinti vaiko kalbą namuose?