30 draugiškų kavinių vaikams Vilniuje

 • 30 draugiškų kavinių vaikams Vilniuje

  Vilnius yra puiki vieta praleisti laiką su šeima ir draugais. Tačiau tikriausiai daugeliui pažįstama situacija, kai užeinate į kavinę pavalgyti su šeima, o vaikas zirzia, nes jam nuobodu? Šiame mieste yra nemažai draugiškų vaikams kavinių, kuriose tėvai gali atsipalaiduoti, nes vaikai gali žaisti ir mėgautis skaniu maistu. Susipažinkime su šiomis vietomis.

  SENAMIESTIS / CENTRAS

  1. Casa La Familia (Rūdninkų g. 18)

  Vegetariška picerija su jaukia medine pilimi ir čiuožykla bei žaidimų erdve. Rekomenduojama iš anksto rezervuoti staliuką šalia žaidimų erdvės, nes picerija itin mėgiama šeimų, todėl atvykus galite nerasti staliuko arba tokį rasti kampe iš kurio nesimato žaidimų aikštelės. Tiesa, valgant žaidimų zonoje, batus reikės nusiauti ne tik vaikams, bet ir tėvams.

  Daugiau informacijos

  2. Rotonda (Barboros Radvilaitės g. 6A)

  Galbūt ši kavinė kažkam dar asocijuojasi su bohema ar pankų kultūra, tačiau naujai duris atvėrusi kavinė nuo šiol save pristato būtent kaip šeimos kavinę. Tai pati naujausia vieta Vilniuje, kurioje rasite vaikų žaidimų erdvę. Žaidimų aikštelėj vaikams įsikūrusi per du aukštus, antrame aukšte rasite kino teatrą vaikams. Vasarą planuojama tokią erdvę turėti ir lauke. Taigi, kavinė ateityje gali nustebinti su dar daugiau pramogų vaikams.

  Svarbu paminėti, kad jeigu šią vietą prisimenate kaip ledainę, tai neišsigąskite, dabar čia tikrai rasite, ką pavalgyti ir kas patiktų jūsų vaikams.
  Staliukų prie žaidimų aikštelės yra tik du, todėl, jeigu norite matyti, kaip pramogauja jūsų atžala, rekomenduojama iš anksto rezervuoti staliuką prie vaikų žaidimo aikštelės.

  Daugiau informacijos

  3. El Mercado (Didžioji g. 3)

  Jeigu manote, kad restoranai skirti tik suaugusiems, tai ši vieta paneigs jūsų įsitikinimus. Ispaniško maisto restoranas patiks gurmanams ir ieškantiems aukštos kokybės, nepriekaištingo aptarnavimo bei išskirtinių pasiūlymų. Aukšto lygio restoranas skiria dėmesio ir šeimoms su vaikais: viduje įrengti žaidimų aparatai paaugliams, lėlių nameliai mažiesiems, o terasoje –  besisukanti karuselė. Ne tik skanu, smagu, bet ir gražu!

  Žinoma, įsidėmėkite, kad tai restoranas, todėl šį gėrybių paketą galima gauti už šiek tiek aukštesnę, nei vidutinę kainą.

  Daugiau informacijos

  4. GUSTO BLYNINĖ (Aušros Vartų g. 6)

  Kas gali būti gardžiau nei blynai? Turbūt visi vaikai valgo blynus. Čia rasite patį įvairiausia blynų valgiaraštį. Tiek saldžių, tiek maistingų blynų. Lietinių, amerikietiškų blynelių. Ir įvairių blynų pagrindų, tinkančių net sveikuoliškiausiems vaikams.

  Vilniuje yra kelios Gusto blyninės. Senamiesčio blyninė jaukiausia, interjeras pritaikytas vaikams, rasite zebro kėdžių ir blynų stogą. Tačiau šioje blyninėje užsiėmimų vaikams – daug mažiau. Jeigu interjeras ne toks svarbus, bet norite pramogų, tuomet Laisvės pr. esančioje blyninėje įrengta visa vaikų žaidimų aikštelė, todėl čia daug smagiau. Prie traukinių stoties esančioje blyninėje rasite traukinuką.

  Daugiau informacijos

  5. PINAVIJA (Vilniaus g. 21)

  Mamos kartais nori jaukiai su drauge išgerti puodelį kavos ir suvalgyti skanų pyragėlį. Tačiau vaikai nėra patys laukiamiausi jaukių kepyklėlių klientai. Kepyklėlėje Pinavija įkurtas žaidimų kampelis vaikams leis ne tik vaikams turėti veiklos, bet ir mamoms (žinoma, galima ir tėčiams) skaniai šnekučiuotis.

  Legendiniai sviestinės tešlos pyragėliai, naminiai kibinai, beigeliai, keksiukai, tortai, sausainiai, morengai… Viskas pagaminta iš išskirtinės kokybės produktų, atkeliaujančių tiesiai iš Lietuvos ūkininkų.

  Kuo pasmaguriauti čia ras ir smaližiai, ir vegetarai, ir gliuteno netoleruojantys gurmanai. Mėgaukitės ką tik iškeptais kepiniais, omletais, košėmis, gaiviomis salotomis, sveikuoliškais kokteiliais ir gardžiais vafliais tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais!

  Daugiau informacijos

  6. CHARLIE KIDS (VCUP Upės g. 9, Vilnius)

  Jeigu jūsų vaikai yra labiau picų, o ne blynų mėgėjai – tai ši šeimos picerija kaip tik jums. Charlie Kids – smagi vieta vaikams ir jų tėveliams. Čia vaikai gali skaniai pavalgyti specialiai jiems ruošiamų patiekalų iš vaikiško valgiaraščio, piešti, žaisti vaikų namuke. Tuo tarpu tėveliai kviečiami atsipalaiduoti, nes patogiai įrengta zona leidžia nuolat matyti žaidžiančius vaikus.

  7. Downtown Food Hall & Kino Deli (A. Smetonos g. 5)

  Downtown Food hall save vadina ne tik maisto, bet ir kompromisų šventove. Nes net jei esi vegetaras, o tavo antra pusė propaguoja paleo dietą, jeigu šiandien tau – burgerių diena, o jai – sveikuoliškų salotų, ir net jei ieškai vietos vakarienei centre, tačiau jaukiame kiemelyje medžių pavėsyje – viską galima surasti čia. Net 14 skirtingų virtuvių po vienu stogu.

  Įdomybė, kad šiame restorane integruotas ir kino teatras, kuris kartais rengia seansus būtent vaikams. Kinas, pietūs – galbūt visą šeimos programą sutalpinsite lengvai po vienu stogu.

  Daugiau informacijos

  8. Cat Cafe (Gedimino pr. 5)

  Ši kavinė šiame sąraše atsidūrė dėl kačių. Vaikai veržiasi į šią kavinę, norėdami pabūti kačių apsuptyje. Tai vienintelė kavinė Lietuvoje, kurioje gyvena penkiolikos narių kačių šeima. Nika, Filas, KoKo, MiMi, LuLu, Tobula, Lagūna, Pelė, Varvara, Amundsenas, Alisa ir Nova – visi jie nuostabūs kačiukai laukiantys kiekvieno iš jūsų. Čia nuolat pusryčiaujant, pietaujant ar tiesiog poilsiaujant sups nuostabi kačiukų draugija.

  Pirmosios tokios kavinės atsidarė 1998 metais Japonijoje ir šiuo metu yra paplitusios po visą pasaulį. Visos jos savotiškos. Viena skirta sveikuoliams, kita — studentams, trečia — veganams, dar viena miegaliams, o kita smaližiams, taip pat ir menininkams, padūkliams ir dar daugeliui, kadangi kiekviena šalis turi savo išskirtinę kačių kavinę, kuri propaguoja vienokią ar kitokią idėją. Cat Cafe, įsikūrusi Gedimino pr. 5, Vilniuje, yra skirta tiems, kas nori pasijusti kaip namie. Cat Cafe Vilnius taip pat gali lygiuotis į tokius miestus kaip Paryžių, Budapeštą, Vieną, Londoną, Sidnėjų ir kitus, kadangi Lietuva patenka net į 25-ų geriausių pasaulio kačių kavinių sąrašą!

  Daugiau informacijos

  PAUPYS

  9. Marmaluzi Bistro (Aukštaičių g. 7)

  Ar esate girdėję apie kūdikių restoraną? Marmaluzi bistro durys atvertos visiems Vilniaus kūdikiams, mažiems vaikams bei miesto mažiesiems svečiams. Čia jie aptarnaujami kokybišku, šiltu ir jiems suderintu maisteliu. Marmaluzi bistro tėvai turės galimybę pasigardžiuoti beržų sula, arbata ar pasimėgauti kava, kol vaikai pusryčiaus, pietaus ar vakarieniaus.

  Neišsirinkote iš meniu? Ne bėda, galite pasirinkti jums norimo kūdikių maistelio iš produktais nukrautų lentynų. Maistelis bus patiektas vaikiškuose dubenėliuose, vaikučiai pasodinti jiems skirtose kėdutėse.

  Šiame restorane ne tik tinkamas maistas kūdikiams, žaidimų erdvė ir kava tėvams, bet ir dažni renginiai, teminiai susitikimai. Apie tai skelbiama restorano Facebook paskyroje.

  Daugiau informacijos

  10. Paupio 12 (Paupio g. 12)

  Jaukioms šeimoms – jauki kavinė. Paupys vilioja savo unikalumu, tačiau jame rasti vietų visai šeimai gali būti ir ne taip lengva. Vis dėlto, Paupio 12 siūlo skanų naminį maistą visai šeimai, o vaikų džiaugsmui ir tėvelių ramybei įkurtas žaidimų kampelis antrame aukšte.

  Daugiau informacijos

  NAUJAMIESTIS

  11. Čili Pizza Lietuva Vingio kino teatras (Savanorių pr. 7)

  Galbūt teko lankytis šioje picerijoje be vaikų ir nežinojote, kad Čili Pizza Vingio kino teatre slepia nemažą erdvę, skirtą vaikams. Žaidimų aikštelė su kamuoliukų baseinu, čiuožykla, lego. Žaidimų erdvėje yra keli staliukai. Sekmadieniais vyksta vaikų sekmadieniai, renginiai su animatoriais.

  Daugiau informacijos

  12. The Urban Garden (Basanavičiaus g. 3)

  Šis restoranas siūlo veganišką bei vegetarišką maistą bei specialų meniu vaikams. Galite rinktis skirtingų skonių maistingus skrebučius, tacos, burgerius, salotas, trintus kokteilius, Mac&Cheese, varškėčius, blyneliais, košėmis. Tai sveiki ir skanūs pasirinkimai vaikų ar šeimos pietums bei vakarienei.
  Kol lauksite maisto, vaikai galės leisti laiką vaikų kampelyje. Jame rasite medinį žaidimų namelį, lego kaladėlių ir medinių žaislų.

  Daugiau informacijos

  13. Picnic bistro (M. K. Čiurlionio g. 98)

  Jauki vieta Vingio parke priešais estradą link Čiurlionio g. viaduko. Ši vieta tiek žiemą, tiek vasarą pasiruošę priimti jaukiai ir žaismingai visą šeimą. Viduje rasite mini žaidimų kampelį vaikams, specialias kėdutes vaikams ir vystymo staliuką WC.

  Vieta įsikūrusi parke, todėl natūralu, kad kavinė pasiruošusi priimti visą jūsų šeimą, įskaitant augintinius.

  Daugiau informacijos

  ŽVĖRYNAS

  14. Veranda (Kęstučio g. 39)

  Veranda virtuvėje pirmenybė teikiama natūraliems maisto produktams, sezoninės daržovės užsakomos iš lietuviškų ūkių. Natūralumas, šviežumas, kulinarinė improvizacija – visa tai džiugins šeimos gomūrius.

  Tačiau tai dar ne viskas. Šioje vietoje vaikai tikrai nenuobodžiaus. Šiltuoju sezonu metu vaikai galės mėgautis vaikų mėgiama karstynių erdve su čiuožimo lynu, laipynėmis, čiuožykla ir sūpynėmis. Tai lyg mažas nuotykių parkas privačioje erdvėje. Taip pat Verandoje yra žaidimų kampelis ir antrame aukšte, jeigu lauke šėlti pernelyg šalta.

  Daugiau informacijos

  15. Ali šokoladinė (PC PANORAMA Saltoniškių g. 9, Vilnius)

  Ali šokoladinės pristatinėti turbūt nė nereikia. Kokybiški ir gardūs desertai – būtent tai, ko kartais norisi dienos bėgime. Kol prisėsite pasimėgauti kava ir desertu, jūsų vaikas galės žaisti jaukiame, nors ir nedideliame vaikų kampelyje.

  16. GUACAMOLE (PC PANORAMA Saltoniškių g. 9, Vilnius)

  Jeigu jūsų šeima mėgsta aštrius pojūčius, tikriausiai esate meksikietiškos virtuvės gerbėjai. Meksikietiška virtuvė pasižymi ryškiu skoniu ir aštrių prieskonių gausa. Avokadas, jūros gėrybės, čili ir kukurūzai yra pridedami visuose populiariausiuose Guacamole virtuvės patiekaluose: takos paplotėliuose, enčiladose, kesadilijose, burritose, tortilijose ir pan.

  Restoranas atnaujina meniu, skirtą vaikams, todėl nebijokite, kad aštrus maistas baugins jūsų mažylių skonių receptorius. Kiekvienas šeimos narys šiame restorane laukiamas ir ras sau tinkamo aštrumo patiekalą.

  Kokybę Guacamole garantuoja rinktiniai produktai ir net tokie niuansai, kaip autentiškas malkinis grilis, kuriame kepto maisto kokybė yra nepalyginamai aukštesnė.

  Meksikiečių maistas dažniausiai valgomas rankomis, taip suartinamas ryšys su maistu, žmonėmis ir pačia kultūra. Taip pat restorane rasite žaidimų kampelį vaikams, todėl ši vieta gali tapti visos šeimos mėgstama vieta.

  Daugiau informacijos

  ANTAKALNIS

  17. Bacchus, grilio namai  (Antakalnio g. 4a.)

  Šiame grilio restorane rasite aukščiausios kokybės patiekalus: šviežia mėsa, žuvis, restorane marinuojamos daržovės ir naminiai padažai. Vaikams ir picų mėgėjams yra atskiras meniu, todėl kiekvienas šeimos narys ras, kuo pradžiuginti savo pilvelius.

  Vaikai tikrai atras pramogų erdvę. Šaltuoju sezono metu vaikai galės žaisti pirmame aukšte esančiame žaidimų kambaryje arba antrame aukšte įkurtoje palapinių erdvėje. Na, o atšilus orams, galima šėlti gana erdviame kieme, kuriame rasite smėlio dėžę, batutą, medinį namelį, karstykles bei sūpynes. Vasaromis didelis privalumas, kad didžioji dalis žaidimų erdvės yra medžių pavėsyje.

  Daugiau informacijos

  18. Taste Map (Sapiegų parkas, Antakalnio g.17)

  Ieškantiems ypatingos kokybės – skrudinta kava ir nuostabūs desertai Taste Map kavinėje. Vaikai taip pat liks nudžiugę skoniais, o taip pat ir žaidimais: lauke medinis namelis su čiuožykla, o viduje – mini žaidimų kampelis.

  Daugiau informacijos

  19. DODO PIZZA (Antakalnio g. 41, Vilnius)

  Jeigu norite „greitai ir skaniai“, tuomet jūsų šeimai gali tikti užkandinės tipo picerija Dodo pizza Antakalnyje. Išoriškai mažas, nejaukus pastatėlis, tačiau viduje jauku, kvapnu ir skanu. O svarbiausia, kad ir jūsų mažyliai ras skirtą žaidimų kampelį.
  Žinoma, meniu taip pat turėtų pradžiuginti vaikus – kuris vaikas nemėgsta picos?

  Daugiau informacijos

  JERUZALĖ

  20. Kikilio lizdas, Jeruzalės g. 4

  Šeimos kavinė-žaidimų kambarys Kikilio lizdas dar viena vieta, galinti tapti jūsų vaikų itin mylima. Vaikams įrengta didelė pramogų zona, tėveliams sukurta komfortiška bei jauki aplinka.

  Šioje kavinėje galite mėgautis vietoje gaminamais gardžiaisiais belgiškais vafliais,  čirviniais blyneliais ir kitais patiekalais!

  Tiesa, už galimybę pažaisti reikia mokėti 5 Eur.

  Daugiau informacijos

  ŠIAURĖS MIESTELIS, ŽIRMŪNAI

  21. Vaflių namai (Verkių g. 29A)

  Įžengėme į vaflių pasaulį, tad nerkime į jį dar giliau. Vaflių namuose rasite tokių vaflių skonių, kokių net savo fantazijose nebūtumėte sukūrę: vafliai pusryčiams, pietums ir... ne, ne vakarienei, bet desertui. Nuo paprastų vaflių ar vaflių su rafaelo kremu iki vaflių su tigrinėmis krevetėmis ar šonine. Taip pat meniu galima rasti dienos sriubą arba salotų (be vaflių?)

  Mažiausieji lankytojai čia pasijus it namie – didžiulis vaikų kampas su čiuožykla, virtuvėle bei piešimo erdve ir daugybe žaislų įtrauks kiekvieną mažametį. Prisijunkite prie traškios revoliucijos!

  Daugiau informacijos

  22. Jurgis Ir Drakonas (Verkių g. 29C, Ogmios miestas)

  Neapolietiškų picų rojus. Čia taip pat rasite ne tik įvairų meniu, tinkantį visų šeimos narių skrandžiams, bet ir žaidimų kampelius. Picerijos savininkai orientuojasi į šeimyninius pietus, todėl „Jurgis ir Drakonas“ pagalvoja apie viską, ko gali prireikti.
  Šios picerijos taip pat yra Vytauto Pociūno g. 8 ir Pylimo g. 22D. Visose picerijose yra žaidimų kampeliai vaikams

  Daugiau informacijos

  23. Nykštukas (Verkių g. 29, Ogmios miestas)

  Erdvi kavinė skirta būtent vaikams. Šeimos kviečiamos pasižiūrėti žymaus Lietuvos dailininko Mariaus Jonučio tapytų pasakų ant šeimos restorano sienų, pažaisti specialiai vaikams pritaikytoje žaidimo erdvėje. Tačiau didžiausia intriga – galimybė pasižiūrėti per stiklą linksmai lakstančių Zoo parko beždžionėlių.
  Žinoma, jūsų vaikai nusipelno ne tik linksmybių, bet ir paragauti šefo kokybiškai gaminamų patiekalų. Visi patiekalai gaminami šviežiai ir tik aukščiausios kokybės produktų, visos patiekalų spalvos išgaunamos natūraliai be jokių dažiklių, todėl puikiai tinka vaikams.

  Daugiau informacijos

  24. KATPĖDĖLĖ (Vilnius ir Lukšio g. 34, Vilnius)

  Jeigu esate lietuviškos virtuvės fanai – atvykite į Katpėdėlę. Čiuožykla, kaladėlės, piešimas – pradžiugins jūsų vaikus.  

  Daugiau informacijos

  ŠEŠKINĖ

  25. CAN CAN (PC OZAS, Ozo g. 18, Vilnius)

  Šios tinklinės picerijos pristatinėti turbūt nereikia. Gerai žinoma picerija siūlo įvairių picų ir kitų patiekalų. Žodžiu, iš bado kentėti neteks nė vienam šeimos nariui, nes kiekvienas atras, kas geriausiai tinka jo skrandžiui ar gomūriui.

  Šioje picerijoje yra žaidimų kampas vaikams, o norintiems kur kas labiau pasiausti, galima keliauti į netoliese esantį pramogų parką Adventica, kuriame įvairaus amžiaus vaikai ras tiek veiklos, kad tėvai galės valgyti iki soties.

  Daugiau informacijos

  26. CHARLIE PIZZA (PC OZAS, Ozo g. 18, Vilnius)

  Galima atkartoti viską, kas buvo parašyta apie Can Can piceriją. Tad nebekartojame, o leidžiame rinktis, kurios picerijos picų skonis ar meniu jums patinka labiau.
  Viduje vaikai ras čiuožyklą, galės piešti. Arba taip pat leistis į netoliese esančio pramogų parko Adventica nuotykius. Tame pačiame aukšte (reikia šiek tiek paeiti) yra mamos-vaiko kambarėlis, kuriame galima pamaitinti ir pervystyti mažylį.

  Daugiau informacijos

  27. VAPIANO (PC OZAS, Ozo g. 18, Vilnius)

  Vapiano tėvams bus ramu, kad vaikai ras mėgstamų patiekalų. Žvėrelių formos picos ir makaronai specialiai sukurti vaikams galbūt net įkvėps valgyti nevalgius klientus. Vaikai taip pat galės nenuobodžiauti ir leisti laiką žaidimų kampe.

  Daugiau informacijos

  VIRŠULIŠKĖS

  28. Can Can picerija (Viršuliškių g. 30 (MAXIMA))

  Žr. Nr. 24.

  Apie Can Can jau parašyta. Išskirti galima pramogas viduje – picerijoje yra lipdymo lenta, o geru oru ant stogo yra ir čiuožykla.

  29. KATPĖDĖLĖ (Viršuliškių g. 40)

  Žr. Nr. 24

  NAUJININKAI

  30. IKEA (Vikingų g. 1)

  IKEA kartais lankytojus traukia ne dėl baldų ar interjero detalių, o dėl skanių pietų. Čia rasite švedišką savitarnos restoraną. Taigi šioje kavinėje veiksmas vyksta greitai. Populiarūs švediški mėsos kukuliai sužavi ir didelius, ir mažus. Tačiau, kas nori kitokio maisto, galės rinktis iš įvairių kitų pasiūlymų. O desertų įvairovė!
  Taip pat IKEA siūlo įvairius pietų pasiūlymus. Rasite ir žaidimų erdvę vaikams.

  Daugiau informacijos

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Jeigu jums aktualu vaikų emocinio intelekto ir pykčio priepuolių valdymas, kviečiame plačiau apie tai skaityti straipsnyje - vaikų emocinė raida.

  Taip pat rekomenduojame straipsnį bei naudingus patarimus besimokant skaičiuoti - kaip išmokyti vaiką skaičiuoti?

   Ieškote galimybės kokybiškai praleisti laiką su vaikais? Rekomenduojame šiuos straipsnius - Geriausi SPA su vaikaisLankytinos vietos Vilniuje.

   Papildomą ir naudingą informaciją apie YES FOR SKILLS produktus pateikiame šiuose straipsniuose - kaip naudoti YES FOR SKILLS PDF produktus? ir Magnetinės lentos prie sienos - jų privalumai ir išskirtinumai.

   Turime didelį kiekį straipsnių apie rekomendacijas ir patarimus kaip išmokyti vaikus skaičiuotiskaitytipasiruošti darželiui ar lavinti vaiko kalbą.