Mano pirma lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais

 • Mano pirma lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais

  Kodas: 4779053231995
  Kaina 35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 81 vnt.
  Į krepšelį 
  Pagal amžių
  1-2
 • Lavinamųjų knygelių su daugkartiniais lipdukais serijos pirmas lygis rekomenduojamas vaikams nuo 1,5 metų iki... Galutinės amžiaus ribos nėra! Nes kiekvieno vaiko gebėjimai ir įgūdžiai skirtingi, todėl, atsižvelgę į knygelės turinį, galite ja sudominti bet kokio ikimokyklinio amžiaus vaikus. Vaikams, patiriantiems ugdymosi sunkumų, rekomenduojame pradėti nuo 1 lygio.

  Knygelėje rasite užduočių-žaidimų, supažindinančių vaiką su artimiausia supančia aplinka, dydžio, kiekio sąvokomis, taip pat pagrindinėmis spalvomis. Užduotys skatins vaiką stebėti, lyginti, rūšiuoti, įvardinti matomus objektus, kartoti Jūsų sakomus žodžius – užtikrins jo intelekto raidą. Paskatinkite vaiką aktyviai veikti: imti, klijuoti trūkstamas detales su daugkartinio naudojimo lipdukais, leiskite klysti ir vėl bandyti. Naudokite emocijas bendraudami su vaiku: pasidžiaukite, kai pavyko, ir tikėkite jo galimybėmis bandant vėl.

  Žaiskite su vaiku naudodamiesi knygelėje pateiktomis užduotimis: skatinkite pakartoti žodžius (paveikslėlių pavadinimus), jei vaikas jau kalba atskirais žodžiais, paskatinkite jungti juos į sakinius. Apibūdinkite paveikslėlius užduočių lapuose. Taip skatinsite vaiką plėsti žodyną. Jei atlikote užduotį, pvz., „Kas gyvena miške?“, praplėskite šią temą žaisdami su gyvūnų figūrėlėmis, patys suvaidinkite gyvūnus ar vartydami knygelę pasekite pasaką apie juos, žaiskite kortelių žaidimus. Rūšiuokite namų aplinkos daiktus pagal spalvą, dydį, kiekį, atlikę užduotis „Vienas ar daug“, „Didelis ar mažas“ – taip įtvirtinsite pirminius matematinius gebėjimus.

  Neskubėkite atlikti visų užduočių iš karto, dienai skirkite 1–2. Padėkite vaikui, jei reikia, pateikdami užuominų, klausimų, tik neatlikite užduočių už jį. Leiskite vaikui pasidžiaugti sėkme ir džiaukitės kartu su juo, kai jam pavyks atlikti užduotis.

  Prieš pradėdami įsitraukite į bendrą veiklą: kartu suklijuokite lipukus ant užduočių ir iliustracijų. Tai lavina smulkiąją motoriką, be to, taip iš anksto susipažinsite su
  laukiančiomis užduotimis.

  Pasileiskite į smagią ir kūrybingą mokymosi ir žaidimų kelionę bei praleiskite laiką naudingai su vaiku!
  Su meile – Ingrida