Mano trečia lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais

 • Mano trečia lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais

  Kodas: 4779053232015
  Kaina 24.50 
  35  * Sutaupykite 10.50 
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2022-10-18 iki 2022-10-25.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 85 vnt.
  Į krepšelį 

  Knygelę sudaro 14 skirtingų veiklų (puslapių) + viršelis su dugneliu

  Pagal amžių
  3-4
 • Lavinamųjų knygelių su daugkartiniais lipdukais serijos trečias lygis rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų iki... Galutinės amžiaus ribos nėra! Nes kiekvieno vaiko gebėjimai ir įgūdžiai skirtingi, todėl, atsižvelgę į knygelės turinį, galite ja sudominti bet kokio ikimokyklinio amžiaus vaikus. Vaikams, patiriantiems ugdymosi sunkumų, rekomenduojame pradėti nuo 1 lygio.

  Knygelėje esančios užduotys-žaidimai leis geriau pažinti savo kūną, pojūčius, emocijas, taip pat primins, kaip svarbu rūpintis savo dantukais ir sveikai maitintis. Plės žinias apie pasaulio gyvūnus, leis ugdyti mąstymo, kalbinius gebėjimus rūšiuojant paveikslėlius su daugkartinio naudojimo lipdukais, priskiriant juos kategorijoms (gyvūnas ar paukštis, vaisius ar daržovė, karšta ar šalta ir kt.).

  Žaisdami atlikite užduotis kartu su vaiku: aptarkite, ką matote užduoties lape, kaip atrodo piešinėliai, jų detalės, lyginkite, rūšiuokite paveikslėlius, skatinkite vaiką kalbėti sakiniais, pasakoti, kurkite istorijas. Kalbinių gebėjimų ugdymas yra vienas svarbiausių ikimokykliniais metais.

  Neskubėkite atlikti visų užduočių iš karto, dienai skirkite 1–2. Padėkite vaikui, jei reikia, pateikdami užuominų, klausimų, tik neatlikite užduočių už jį. Leiskite vaikui pasidžiaugti sėkme ir džiaukitės kartu su juo, kai jam pavyks atlikti užduotis.

  Prieš pradėdami įsitraukite į bendrą veiklą: kartu suklijuokite lipukus ant užduočių ir iliustracijų. Tai lavina smulkiąją motoriką, be to, taip iš anksto susipažinsite su laukiančiomis užduotimis.

  Pasileiskite į smagią ir kūrybingą mokymosi ir žaidimų kelionę bei praleiskite laiką naudingai su vaiku!
  Su meile – Ingrida

  Taip pat kviečiame peržiūrėti "Mano pirma lavinamoji veiklos knyga su daugkartinio naudojimo lipdukais".