We Love Lithuania knygelė vaikams "Du gaideliai"

 • We Love Lithuania knygelė vaikams "Du gaideliai"

  Kodas: 9786099577326
  Kaina
  * Sutaupykite
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2023-11-24 iki 2023-12-01.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2542 vnt.
  Į krepšelį 
 • Tikriausiai, lietuvių liaudies dainelę-eilėraštuką ,,Du gaideliai” nesusimąstydami bent jau tyliai paniūniuotų dauguma lietuvių. Nesuklystume pasakę, kad daugelis tėvų prisimena šią vaikišką dainelę nostalgiškai šypsodamiesi ir mielai jos moko ir savo vaikus. Tai gyvoji tautosaka, kurią perduodame iš kartos į kartą, užrašydami ją popieriuje puoselėjame ir išsaugome, o moderniai iliustruodami – įkvepiame jai gyvybės ir paverčiame aktualia šiuolaikinei kartai.

  Yes For Skills džiaugsmingai pristato We Love Lithuania išleistą knygą ,,Du gaideliai“. We Love Lithuania, išleisdami šią vaikams skirtą knygelę, ne tik praplėtė savo įprastinio publikuojamų tekstų žanro ribas, bet ir tradicinę vaikišką dainelę pritaikė šiuolaikiniam vaikui.

  Kuriant knygelę ,,Du gaideliai“ daug dėmesio skirta iliustracijoms – jos originalios ir šiuolaikiškos, tačiau stilingai papildytos lietuvių tautodailės motyvais. Tokiu būdu siekiama vaikus ne tik išmokyti šios, tradicija tapusios vaikiškos dainos, bet ir plėsti jų suvokimą apie Lietuvos kultūrą, ugdyti patriotiškumą. Be to, dainelę papildžius tokiomis iliustracijomis gerai žinomas kūrinys įgauna naujų atspalvių, iliustracijos papildo žodžiais sekamą istoriją.

  Vaikiška knygelė ,,Du gaideliai“ – puiki dovana vaikui tiek gimtadienio, tiek Kalėdų ar bet kuria kita svarbia proga. Toks naujai pateiktas tradicinio kūrinio variantas papildys bet kurių namų ar ugdymo įstaigų biblioteką. Atraskime tradicijas iš naujo ir jas branginkime!