Kur ilsėtis prie ežero su vaikais Vilniuje?

 • Kur ilsėtis prie ežero su vaikais Vilniuje?

  Šeimos poilsis prie ežero kartais kelia sunkumų: kur galima rasti paplūdimį šeimai su vaikais? Koks ežeras tinkamas vaikams? Tačiau Vilnius siūlo ne vieną galimybę kokybiškam šeimos poilsiui prie ežero su vaikais. Mokami ir nemokami paplūdimiai Vilniuje pateikia pasirinkimų puokštę kiekvienam pagal poreikius.

  Kad laikas prie ežero neprailgtų, o vaikams nepasidarytų pernelyg nuobodu, galite pasitelkti Montessori žaidimų: Lavinamosios kortelės vaikams, lavinamosios knygelės arba lavinamieji žaidimai vaikams gali suteikti naujų spalvų buvimui prie ežero.

  1.    Valakampių paplūdimys

  Valakampiuose yra įsikūrę du paplūdimiai. I Valakampių paplūdimys yra didžiausiais, čia poilsiautojams įrengtas tualetas, persirengimo kabinos, suoliukai, gėlo vandens čiaupas. II Valakupių paplūdimys – mažesnis už I Valakupių ir labiau tinka poilsiui su šeima. Čia įrengtos persirengimo kabinos, tualetai. Yra nedidelė žaidimų aikštelė, pavėsinės, todėl netrūksta pavėsio, o smėlėtas krantas džiugina vaikų pėdutes.

  2.    Žirmūnų paplūdimys

  Tai populiari maudynių, sporto ir poilsio vieta. Paplūdimys įrengtas Žirmūnų mikrorajone. Jame yra visko, ko gali  prireikti: gėlo vandens čiaupas, vaikų žaidimų aikštelė, persirengimo kabinos, tualetas. Paplūdimyje taip pat įrengtos krepšinio, tinklinio aikštelės, lauko treniruoklių aikštelė. Šis paplūdimys turi Mėlynosios vėliavos statusą, o saugumą užtikrina budintys gelbėtojai.

  3. Žaliųjų ežerų paplūdimys

  Žalųjų ežerų paplūdimys įsikūręs prie Balsio ežero. Jo pietiniame krante galima pramogauti į valias, nes čia įrengta poilsinė, nuomojamos valtys ir vandens dviračiai, yra paplūdimys. Jei ieškote gražių vaizdų, reikėtų jo ieškoti Rytinėje dalyje, kurioje  įrengta ežero apžvalgos aikštelė. Nuo jos atsiveria Balsio šiaurinės pusės vaizdas. Aplink ežerą ir iki jo įrengti dviračių takai.

  Šis paplūdimys taip pat turi Mėlynosios vėliavos statusą. Paplūdimys pritaikytas ir neįgaliesiems, nes čia nutiesti takeliai neįgaliesiems, kuriais galima riedėti su vežimėliu. Žinoma, kokia pramoga vaikams be žaidimų? Taigi čia rasite ir kitus patogumus: žaidimų aikštelės, persirengimo kabinos, tualetai. Krantas smėlėtas.

  4.Balžio paplūdimys

  Apie šį paplūdimį galima sakyti: svarbu ne ūgis, o smūgis. Ežeras yra nedidelis, tačiau patogiomis, smėliu ir pievų apklotu padengtomis pakrantėmis. Galbūt būtent todėl Balžio ežeras yra mėgstama vilniečių poilsio ir pramogų vieta. Šiaurinėje pakrantėje veikia vandens slidinėjimo trasa.

  Vakarinėje pakrantėje įrengtas paplūdimys asmenims su judėjimo negalia, todėl tinka su vaikiškais vežimėliais.

  Mėgstantiems pliažintis – labai graži smėlėta pakrantė. Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį – Šiaurinėje pakrantėje vasarą veikia vandenlenčių parkas. O mėgstantiems ramesnį laisvalaikį – reikėtų neužmiršti, kad lavinamosios kortelės vaikams gali būti puiki priemonė praleisti laiką prie ežero.

  5. SALOTĖS PAPLŪDIMYS

  Ne visi paplūdimiai turi žaidimų aikšteles, nors jų krantas gali būti nuostabiai tinkantis vaikams. Kad žaidimų aikštelių trūkumas netaptų problema, Montessori lavinamosios knygelės arba lavinamieji magnetukai visuomet gali keliauti su jumis. Tuomet joks poilsis nebus baisus ar nuobodus.

  Paprastesnis, bet ne prastesnis paplūdimys Vilniuje. Smėlėtas krantas, tinkamas su vaikais. Čia yra suolelių, didelė pakrantė, todėl galite su vaikais rasti ramesnę vietą. Netoli yra kavinė.

  6. GRIGIŠKIŲ PAPLŪDIMYS

  Ne taip seniai atnaujinta pakrantė su smėlėtu krantu. Naujai įrengta daug suoliukų, stalų. Yra vaikų žaidimų aikštelė, persirengimo kabinos. Teritorija labai puikiai sutvarkyta.

  Ieškantiems naujų ir nepažintų krantų, tačiau negailintys pinigų, gali rinktis Vilniuje ir šalia miesto įrengtais mokamais paplūdimiais.

  1.    VILNOJA PAPLŪDIMYS

  Ieškote išskirtinai komfortiško kranto savo mažyliams? Vilnojos ežero vanduo yra labai švarus. Seklus krantas puikiai tiks vaikams. Paplūdimyje įrengti liepteliai, o už papildomą kainą galite naudotis lauko kepsninių zona su stalais ir skėčiais. Paplūdimyje netrūksta nei smėlio, nei žolės, nei medžių, todėl netrūksta ir pavėsio. Galite rinktis kaitintis saulėje arba slėptis po medžiu.

  Paplūdimio daro laikas: nuo 9 val – 21 val. Jame galite naudotis automobilių parkavimo aikštele, WC, praustuvu, persirengimo kabina.

  Adresas: M. Zdziechovskio g. 27, Sudervė, Vilniaus raj.

  Paplūdimys yra mokamas visomis savaitės dienomis: Suaugusiems žmonėms (nuo 18 metų) – 7 € / dienai. Vakaro bilietas (nuo 17 iki 21 val., tik darbo dienomis) – 3 €. Senjorams visomis savaitės dienomis – 5 € / dienai (būtinas senatvės senjoro pažymėjimas). Vaikams nuo 7 iki 17 metų – 5 € / dienai. Vaikams iki 7 metų – nemokamai.

  2.    VILNIUS GRAND RESORT PAPLŪDIMYS

  Mėgstate pramogą, komfortą derinti su gamta? Prisiliesti prie gamtos taip, kad netrikdytų laukiškumas? Tuomet jus gali sudominti modernus kurortas, ežerų, beržynų ir vingiuojančių kalvų apsuptyje harmoningai įsiliejęs į gamtovaizdį, vos 20 min kelio nuo Vilniaus miesto centro, kviečia atrasti gamtą, skanų maistą bei tikrą atpalaiduojantį poilsį.

  Adresas: Ežeraičių km, Ežeraičių g. 2, Vilnius 14200

  Švaros mokestis – savaitgaliais 19 eur/asm | darbo dienomis 13 eur/asm

  Į švaros mokestį įskaičiuota: neribotas įėjimas į paplūdimį darbo valandomis nuo 10:00 – 19:00, gultai ir skėčiai (priklausomai nuo užimtumo), valčių / vandens dviračių / irklenčių / baidarių nuoma, žvejybos leidimas (be žvejybos licencijos). Teniso kortai, krepšinio aikštelė

  3.    KEMPINGAS SLĖNYJE

  Paplūdimys „Kempingas Slenyje“ išrinktas tarp geriausių Lietuvos paplūdimių. Šis paplūdimys įsikūręs prie didžiausio ir giliausio Trakų miesto ežero „Galvė“ pakrantės, kurioje atsiveria vaizdas į Užutrakio dvaro sodybą bei Trakų salos pilį.

  Paplūdimio ir vandens pramogos „Kempingas Slenyje“ paplūdimyje: patogūs gultai, valtys, vandens dviračiai, paplūdimio tinklinis, smėlėta pakrantė, rūkoma ir nerūkoma zonos.

  Adresas: Slėnio g. 1, Trakai. Rezervacija: 8 686 11136

  Paplūdimio švaros mokestis: Suaugusiojo mokestis – 5 Eur, Vaikas –  3.50 Eur, Automobilis – 5 Eur.

  Į šią kainą įskaičiuotas naudojimasis pliažu ir gultais, naudojimasis WC/dušais, naudojimasis futbolo/krepšinio aikštelėmis, vaikų žaidimo aikštele.

  4.    BABRUKO PAPLŪDIMYS

  Dar vienas mokamas paplūdimys, kuriame: smėlio pakrantė, vaikų žaidimų aikštelė, paplūdimio tinklinis, gultai, skėčiai, vandens dviračių nuoma, valčių nuoma, elektrinių paspirtukų nuoma. Šalia yra kavinėje, kurioje galėsite pasistiprinti maistu arba atsigaivinti gėrimais, todėl nereikės sukti galvos dėl pikniko.

  Adresas: Gedimino g. 31, Trakai

  Švaros mokestis 5 eur/asm.

  Paplūdimio administratorius privalo netrukdomai leisti poilsiautojams prieiti prie ežero ir neatlygintinai ežero paktantės apsauginėje zonoje eiti pėstiesiems.

  5.    VIEŠBUČIO „TONY RESORT“ PAPLŪDIMYS

  Skanus maistas, ramybė ir ežeras jūsų svajonė? Tuomet „TonyResort“ poilsio ir pramogų parkas suteikia galimybę mėgautis išskirtiniu poilsiu prie Gilušio ežero, esančiame prižiūrimame smėlėtame paplūdimyje.

  Šiame paplūdimyje kur kas mažiau lankytojų, tad čia ramu ir gera ilsėtis. Didžioji dalis  paplūdimio lankytojų – šeimos, kurios mėgsta turiningą, tačiau ramų poilsį be triukšmingos muzikos.

  Šalia paplūdimio yra įrengtas paplūdimio baras, kur galite ne tik įsigyti gaiviųjų gėrimų, bet pasimėgauti restorano virtuvės šefo kepsniais.
  Adresas: Anupriškių kaimas 2, Trakų raj.

  Paplūdimio švaros mokestis negyvenantiems viešbutyje: Suaugusiojo mokestis – 7 Eur, Vaikams nuo 4 iki 12 metų – 5 Eur., Vaikams iki 4 metų – nemokamai.

  Gultai, rankšluosčiai už papildomą kainą.

  6.    VIEŠBUČIO „ESPERANZA RESORT“ PAPLŪDIMYS

  „Esperanza Resort“ – tai prabangus ekologiškas SPA viešbutis. Ši vieta siūlo stulbinantį gamtos grožį, nuostabų apgyvendinimą, aukštai įvertintą maitinimą ir pramogas.
  „Esperanza“ svečiai gali atsipalaiduoti prie ežero įrengtame privačiame paplūdimyje, kuriame yra daugiau kaip 80 patogių ir prabangių poilsio krėslų, lovų ir vaikų žaidimų aikštelė. Šalia yra įrengta ir tinklinio aikštelė.

  Adresas: Paungurių k. 1, Trakų raj.

  Paplūdimio švaros mokestis negyvenantiems viešbutyje: Suaugusiojo mokestis – 35 Eurai. Vaikams iki 12 metų taikoma 50 % nuolaida. Vaikams iki 3 metų nemokamai, jei nesinaudoja gultais.

  7.    VIEŠBUČIO „MARGIS“ PAPLŪDIMYS

  Patinka, kad kažkas kitas pasirūpina jūsų užimtumu? Savo svečiams viešbutis siūlo įvairių užsiėmimų aktyviam laisvalaikiui gamtoje ir pačiame viešbutyje. Čia galima rinktis pramogas pagal asmeninius pomėgius: nuo paplūdimio tinklinio ar krepšinio, pasiplaukiojimo valtimi, žvejybos iki „Riterių turnyro”.

  Adresas: Ežero g. 39, Penkininkų k., Trakų raj. Rezervacija: 8 685 05550

  Paplūdimio švaros mokestis negyvenantiems viešbutyje: Suaugusiojo mokestis – 10 Eur. Vaikams iki 3 metų – nemokamai. Vaikams nuo 3-12 metų – 2 eur.
  Į šią kainą įskaičiuotas naudojimasis pliažu, WC, dušais, automobiliui parkavimo vieta.

  8.    VILLA ALICANTE PAPLŪDIMYS

  Pilaitėje gyvenantis žino, kad gerai pailsės ir laiką praleis, pasirinkdami „Villa Alicante“ paplūdimį, esantį prie Gilužio ežero.

  Uždarame viešbučio „Villa Alicante“ paplūdimyje galima naudotis persirengimo kabina, tualetu, gultais. Šalia yra įrengta tinklinio aikštelė.Svečių namai „Villa Alicante“ įsikūrę vakariniame Vilniaus priemiestyje, ramioje ir idiliškoje vietoje ant Gilužio ežero kranto ir netoli nuo miesto centro.

  Kainos: 7 EUR

  Tegul laikas su šeima būna ne prievolė, o malonumas. Lankykitės pliažuose ir nepamirškite su savimi turėti žaidimų, kurie bet kuria sudirgusia proga taptų šeimą vienijančia vinimi!

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Kaip geriausia naudoti YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Kviečiame skaityti šiame straipsnyje - lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas naudoti?

  Kaip išsirinkti geriausiai tinkančias YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Patarimus skaitykite čia.

  Ieškote papildomos informacijos, pavyzdžiui kokius įgūdžius ugdo lavinamosios kortelės? Pateikiame detalią informaciją šiame straipsnyje.

  Jeigu jums aktualu vaiko kalbos lavinimas namuose, patarimus rasite šiame straipsnyje - Kaip lavinti vaiko kalbą namuose?

   Ieškote galimybės kokybiškai praleisti laiką su vaikais? Rekomenduojame šiuos straipsnius - Geriausi SPA su vaikaisdraugiškos kavinės vaikams VilniujeLankytinos vietos Vilniuje.