Lavinamieji žaislai, žaidimai vaikams

 • Lavinamieji žaislai ir žaidimai– svarbi vaiko vystymosi proceso dalis. Žaisdami vaikai ne tik pramogauja, tuo pat metu yra ugdomas jų emocinis intelektas, lavinamos fizinės ir pažinimo funkcijos. Yes For Skills siūlo platų žaislų ir žaidimų, atitinkančių Montessori pedagogikos idėjas, asortimentą. Siekiame, kad Jūsų vaikai žaistų su specialistų atrinktais, kokybiškais ir patvariais žaislais.

 • Montessori filosofijos įkvėptas vaikų ugdymas

  Montessori pedagogikos šalininkai kviečia atkreipti dėmesį į individualius vaiko interesus ir galimybes. Jei į kiekvieną vaiką žiūrėtume kaip į išskirtinę asmenybę su savais pomėgiais ir gebėjimais, kiltų kur kas mažiau vaikų motyvacijos mokytis problemų. Tikime, kad vaikai geriausiai mokosi žaisdami, todėl siekiame, kad ugdymo procesas būtų kuo pozityvesnis, efektyvesnis ir motyvuojantis. Suteikite savo vaikams laisvės ir leiskite būti kuo savarankiškesniems. Specialistų atrinkti universalūs Montessori žaislai – mokymuisi žaidžiant. Ugdymas neprivalo būti nuobodus!

  Lavinamieji žaislai ir žaidimai – vaiko vystymuisi

  Fizinė raida

  Žaislai skatina vaikus būti fiziškai aktyviems ir yra puiki motorinių įgūdžių lavinimo priemonė. Nesvarbu, ar tai kaladėlių dėliojimas, raištelių vėrimas, žaidimai su mašinėlėmis, lėlėmis, ar žaidimai su šokdyne, kamuoliais. Pats procesas skatina vaikus judėti, o tai lemia geresnį jų fizinį pasirengimą, nuotaiką ir sveikesnį gyvenimo būdą.

  Pažinimo funkcijų lavinimas

  Dalis žaislų yra labai naudingi vaiko pažintiniams gebėjimams ir intelektualiniam vystymuisi skatinti. Pavyzdžiui, dėlionių detalių jungimas, stalo žaidimai, įvairūs konstravimo rinkiniai yra puikios problemų sprendimo, logikos, kritinio mąstymo ir erdvinio suvokimo įgūdžių lavinimo priemonės. Tokio tipo žaidimai gerina atmintį ir dėmesio koncentraciją. Tai labai svarbūs įgūdžiai sėkmingai asmenybei. Imituodami darbą parduotuvėje ir žaisdami su vaikišku kasos aparatu vaikai mokosi skaičiuoti, rūšiuoti daiktus. Tai tik keli pavyzdžiai, kaip paprasti vaikiški žaislai gali skatinti labai svarbių pažinimo funkcijų vystymąsi.

  Montessori žaislai - kūrybiškumo ir vaizduotės lavinimui

  Žaislai suteikia vaikams galimybę išlaisvinti savo vaizduotę ir atskleisti kūrybiškumą. Lėlės, lėlių vežimėlis, įvairios figūrėlės, indų rinkiniai, žaisliniai buities prietaisai leidžia vaikams įsitraukti į įvairius, jų raidai svarbius vaidmenų žaidimus, mokytis kūrybiškai spręsti problemas. Įvairūs meniniai rinkiniai: piešimo reikmenys, lentos su kištukais, kaladėlių rinkiniai leidžia vaikams įsitraukti į žaidimą ir kurti savo istorijas bei scenarijus. Žaidimai, pasitelkiant vaizduotę, padeda lavinti kalbos raišką, bendravimo įgūdžius ir lengviau reikšti emocijas.

  Emocinis vystymasis

  Žaislai labai svarbūs vaiko emocinei gerovei. Minkšti gyvūnėliai, lėlės ir kitokie, būtent Jūsų vaikui artimi žaislai, gali suteikti jam saugumo pojūtį. Vaidmenų žaidimų metu vaikai mokosi priimti kito žmogaus nuomonę, tai padeda tapti tolerantiškesniems ir empatiškesniems. Be to, vaikai mokosi spręsti problemas saugioje ir kontroliuojamoje aplinkoje, todėl vėliau paprasčiau jas spręsti ir kasdieniame gyvenime. Žaisdami bendraamžių grupėje vaikai mokosi svarbių socialinių įgūdžių, tokių kaip pagarba vienas kitam, dalijimasis ir komandinis darbas.

  Saviraiška

  Žaislai gali būti puiki saviraiškos priemonė. Meniniai žaislai, tokie kaip piešimo rinkiniai, muzikos instrumentai ar įvairūs herojų kostiumai, leidžia vaikams išreikšti savo emocijas visuomenei priimtinais būdais. Tai suteikia saugią galimybę tyrinėti ir suvokti savo jausmus, skatina emocinį atsparumą ir sveiką emocinį vystymąsi.

  Socialinių įgūdžių lavinimas

  Žaidžiant vaikams kur kas paprasčiau užmegzti ryšį ir inicijuoti kontaktą su kitu asmeniu. Visos komandinio sporto rungtys ir bet kokie žaidimai ar žaislai, kuriais vaikas žaidžia ne vienas, skatina vaikus bendrauti, derėtis ir bendradarbiauti. Žaisdami vaikai mokosi dalintis daiktais su kitu, spręsti konfliktus, užmegzti sveikus santykius su aplinkiniais ir sėkmingiau socialiai vystosi.

  Yes For Skills lavinamieji žaislai ir žaidimai

  Mūsų asortimente rasite daug skirtingų tipų žaidimų ir žaislų vaikams. Nuo mažylių pamėgtų varstymo žaidimų, lavinamųjų kilimėlių iki medinių žaislų, kortų žaidimų... Asortimentą nuolat pildome, atsižvelgdami į klientų poreikius. Norime, kad kiekvienas vaikas atrastų būtent jam tinkančius žaislus, kurie padės atsiskleisti ir didinti motyvaciją mokytis ir žaisti!

  Lavinamieji žaislai ir žaidimai – kur kas svarbesni, nei atrodo

  Lavinamieji vaikų žaislai ir žaidimai yra kur kas daugiau nei žaidimo objektai - jie suteikia vaikams daug fizinės ir emocinės naudos. Žaidžiant ugdomi esminiai fiziniai, emociniai, socialiniai įgūdžiai, lavinamos pažinimo funkcijos, išlaisvinamas kūrybiškumas. Pasirinkę amžių ir, svarbiausia, Jūsų vaiko gebėjimus ir interesus atitinkančius žaislus, galite ženkliai prisidėti prie visapusiško vaiko vystymosi, užtikrinant jo fizinę, intelektinę ir emocinę gerovę.

  D.U.K.

  1. Kokio amžiaus vaikai gali žaisti su Yes For Skills lavinamaisiais žaislais?

  Yes For Skills kiekvienas ikimokyklinukas atras sau įdomų žaislą ar žaidimą. Daugiau rekomendacijų dėl tinkamiausio amžiaus žaidimui su tam tikru žaislu naudoti ieškokite konkretaus produkto aprašyme ir skiltyje ,,Produktai pagal amžių“. Visuomet rekomenduojame atsižvelgti ir į vaiko pomėgius bei gebėjimus.