Žaidimų kambariai Kaune

Žaidimų kambariai Kaune

Kauno žaidimų kambariai - tai ne tik linksmas ir jaudinantis būdas švęsti ypatingas progas, bet ir nuostabi galimybė ugdyti vaiko kūrybiškumą, logikos mąstymą ir komandinį bendradarbiavimą.  Lavinamieji žaislai ir žaidimai yra neatsiejama vaikystės dalis, leidžianti smagiai ir naudingai praleisti laiką bei augti žinių pasaulyje. Pristatome žaidimų kambarius linksmybėms ir šventėms, esančius Kaune.

Suprantame, kad vaikams reikia atsikvėpti ir išsidūkti, tačiau rekomenduojama visuomet su savimi turėti priemonių, kurios galėtų užimti jūsų vaiką. Lavinamieji žaidimai, lavinamosios knygelės ar kortelės gali būti subtiliai išnaudoti atokvėpio valandėlėmis arba išgelbėti pramogą, jeigu jūsų vaikui netikėtai žaidimų kambarys nesukeltų džiaugsmo.

1.    „Sveiki Sveiki“

Studijoje švenčiami Helovino, Kalėdiniai ir kiti vakarėliai. Jų metu apsilankoma pabėgimo kambaryje, sveikai užkandžiaujama, piešiama ant veido, žaidžiami judrūs žaidimai.

77 kv. m. salė tinkama jogai, šokiams, aerobikai, paskaitoms ar kitai panašiai veiklai. Šviesioje ir tvarkingoje salėje yra veidrodžiai, muzikos aparatūra, persirengimo kambarys, laminuotos grindys, tualetas. Taip pat sėdmaišiai, suoliukai, kreidinė ir magnetinė lentos, projektorius, virdulys, kavos aparatas, indai.

Kaina. 70-150 EUR

Rekomenduojamas amžius: Nuo 4 m.

Adresas: K. Donelaičio g. 78-1, Kaunas

Daugiau informacijos: https://sveikisveiki.lt/

2.    „Pažadukas“

Kitokia vaikų pramogų studija, skirta linksmintis bei išlaisvinti vaikų kūrybiškumą. Gimtadieniai, krikštynos, vaikų vakarėliai, edukaciniai renginiai. Kūrybiniai, teminiai gimtadieniai ir visų jau pamėgta slaptoji vaikų spinta! Čia rasite jau pamėgtų herojų kostiumų, aksesuarų bei daugybę princesių suknelių.

Vaikus pasitiks mini scena, būgnai, mikrofonai, yamaha ir kiti linksmi muzikos instrumentai. Vyresniems vaikams siūlomos įvairios edukacijos. Taip pat čia rasite čiuožyklą, laipiojimo sieną, sūpynes, stalo futbolą. Pačius mažiausius pasitiks smukiąją motoriką lavinantys žaidimai ir žaislai.

Studija turi savo uždarą privatų kiemelį, kuriame galima mėgautis BBQ bei lauko žaidimais.

Privačios šventės trukmė – 3 val. Šventės tik privačios.

Rekomenduojamas amžius: nuo 1 m. iki 9 m.

Kaina. Nuo 100 Eur

Adresas: Baltų pr. 185A, Kaunas

Daugiau informacijos: https://www.pazadukas.lt/kainos/

3.    „PANDA PLAY“

Tai išskirtinė erdvė Jūsų vaiko gimtadieniui ar kitai šventei, kur laukia gausybė pramogų ir geriausių įspūdžių!

Šiame žaidimų kambaryje rasite: orginalią skandinavišką karstynę su Pandų nameliais ir kamuoliukų baseinu, pripučiamą batutą, kuris patiks mažiausiems, o atskira batutų erdvė pažengusiems nepaliks abejingo nei vieno! Čia kiekvienas galės pasijusti tikru vairuotoju už tikro automobilio Mini Cooper vairo. Transporto priemonių parke ir mediniai balansiniai dviratukai 2-6 m. vaikams. Mažuosius džiugins vigvamas, medinė virtuvėlė ir Lego Duplo kolekcija. Xbox žaidimų pasaulyje: boulingas, lenktynės, futbolas, šokiai ir daug kitų veiklų! Draugus vaišinsime Pandos mėgiamais ledais!

Žaidimų kambaryje galima apsilankyti padūkti arba švęsti privatų gimtadienį. Gimtadienio trukmė – 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 2-6 m.

Kaina. 7-10 Eur (vienkartinis įėjimas). Gimtadieniai nuo 120 Eur.

Adresas:Baltų pr. 40, Kaunas.

Daugiau informacijos: http://www.pandaplay.lt/

4.    „Dėžutis“

Žaidimų kambarys – tai vaikų smagiausia „Dėžučio” erdvė. Jeigu norite linksmos privačios vaikų šventės žaidimų kambaryje, „Dėžučio“ erdvė gali jums puikiai tikti.
Mažųjų čia laukia: unikalus šviečiantis tunelių labirintas, tikra policijos mašina, parduotuvė su tikra atsiskaitymo kasa, grožio salonas, batutas, meškučių namas, krepšinis ir futbolas.

„Dėžučio“ žaidimų kambarys labai spalvingas, erdvus ir šviesus, pritaikytas įvairaus amžiaus vaikams.

Amžius: įvairaus amžiaus vaikams

Kaina. Nuo 109 Eur

Adresas: Savanorių pr. 266.

Daugiau informacijos: http://dezutis.lt/

5.    „Opopo“

250 m2 ploto užimantys spalvingi batutai, esantys Aušros gatvėje bei Raudondvario pl leis Jūsų vaikams ir jų draugams prisidūkti iki soties. Visos šventės yra privačios be pašalinių lankytojų. Švenčių dalyvių skaičius neribojamas.

Pramonės pr. 25 Jums priklausys visos bendro parko erdvės, kurios sudaro >1300 m2. Juose rasite tiek jau pamėgtus ir naujausius atrakcionus: futbolo aikštė, lenktynių batutas, didžioji čiuožykla, mažiesiems skirta didžiulė dinozauro batuto erdvė, batutas krepšinis. O kad įspūdžių būtų dar daugiau, čia rasite: italų dizainerių projektuotą batutą kalną, automatinį batutą/karuselę, kuris sužavės ir vyresnius vaikus. Didžiulio kamuolio batutas leis ne tik tobulinti lygsvaros įgudžius bet ir varžytis su draugais.
Įkurta net 150m2 interaktyvi erdvė, kuri sužavės ne tik vaikus bet ir suaugusius. Kiekvienas šventės organizatorius turės savo 50m2 priklausančią erdvę, kur tiek mažiesiems tiek suaugusiems netruks vietos skanauti vaišėmis.

Amžius: įvairaus amžiaus vaikams.

Kaina: Nuo 79 Eur.

Adresas: Aušros g. 18, Kaunasl Raudondvario pl. 86A, Kaunas bei Pramonės pr. 25, Kaunas.

Daugiau informacijos: https://dezutis.lt/

6.    „Basa blusa“

Erdvi vaikų žaidimų aikštelė su didžiausia atrakcionų gausa vienoje vietoje bei aukščiausiais atrakcionais Kaune. Žaidimų kambarys džiugina pačius mažiausius burbuliukų baseinu, mašinėlėmis, sūpynėmis bei batutu. Didieji (net 12 metų vaikai) bus nustebinti įvairiais kliūčių ruožais, triguba aukšta čiuožykla, uždara sukta čiuožykla, batutu, “beždžionėlių” tiltu, tinkliniu kopimo cilindru, permatomais bei uždarais pralindimo koridoriais ir kitomis įvairiomis pramogomis.

Vaikų žaidimų kambarys užima virš 200 kv. metrų plotą, o pati atrakcionų aikštelė yra net 5m aukščio ir net 100 kv. metrų ploto.

Vaikų žaidimo erdvė turi dvi atskiras zonas skirtas Jūsų gimtadieniams ir kitoms šventėms. Tuo tarpu mieli tėveliai galės prisėsti ir atsikvėpti prie puodelio kvapnios kavos tėvelių poilsio zonoje bei naudotis nemokamu WiFi ryšiu. Vaikai galės atsigaivinti įvairiais gėrimais.

Rekomenduojamas amžius: tinka įvairaus amžiaus vaikams.

Kaina: 3 Eur vienkartinis įėjimas. Nuo 135 Eur gimtadienis.

Adresas: Jonavos g. 62a.

Daugiau informacijos: http://www.basablusa.lt/kainos/

7.    „Draugus“

Šioje 240 kv. m. studijoje atrasite dvi erdves: Svetainę ir Slėptuvę. Galite švęsti visoje studijoje arba rinktis Jums patinkančią erdvę. Visos šventės tik privačios. Visos šventės individualios pagal Jūsų norus ir galimybes.

Rekomenduojamas amžius: „Svetainės“ erdvė skirta 0-8 m. vaikam, o „Slėptuvės“ erdvė vaikams nuo 8 m.

Kaina: Nuo 88 Eur.

Adresas: K. Petrausko g. 13.

Daugiau informacijos: http://www.draugus.lt/?page_id=53

8.    „SMUFLANDAS“

Vaikų pramogų kambarys turi būti didelis, erdvus su smagia ir saugia žaidimų aikštele, kokios vaikučiai neturi  namuose. Daugelis vaikų  yra aktyvūs, drąsūs ir mėgsta čiuožinėti nuo ilgų, suktų čiuožyklų, nusileisti į baseiną pilną kamuoliukų ir maudytis jame, šokinėti ant batutų, laipioti karstyklėmis. Visos šios pramogos yra neatsiejamos nuo SMUFLANDO

SMUFLANDO žaidimų aikštelė yra orientuota į 1-12 metų vaikus, įrengta saugiai, yra nuolat prižiūrima.  Laukiami yra ir mažyliai iki 1 metukų, kurie prižiūrimi tėvelių, galės smagiai ropinėti po kambarį, kartu su tėveliais nučiuožti nuo čiuožyklų ar maudytis didžiuliame kamuoliukų baseine.

Patalpos išplanuotos taip, kad savo vaiką visada matytumėte, todėl įsitaisę minkštuose sėdmaišiuose galėsite ramiai gurkšnoti kavą  ar arbatą ir bendrauti su svečiais.

Mums labai svarbu, kad mūsų kambaryje Jūs jaustumėtės patogiai, Jus suptų švari, jauki ir graži aplinka.

Siekiant privatumo ir jaukumo, gimtadienio šventėms SMUFLANDAS turi du jaukius, uždarus kambarius, kurie yra priešais žaidimų aikštelę. Viename gimtadienio kambaryje patogiai susėsti gali apie 15 vaikų. Smuflande vienu metu gali vykti du gimtadieniai. Didesnių švenčių metu ar norint privatumo savo šventei, galima rezervuoti visą pramogų kambarį tik Jūsų šventei.

Rekomenduojamas amžius: 1m.-12 m.

Kaina: nuo  5 Eur vienkartinis apsilankymas. Nuo 140 Eur gimtadieniai.

Adresas: Savanorių pr. 271, Kaunas.

Daugiau informacijos: https://www.smuflandas.lt/Pramog-kainos/

9.    „Elfų slėnis“

Originali skandinaviško stiliaus laipynė pagaminta išskirtinai Elfų slėniui.

Retro stiliaus mašinėlės, medinių traukinukų stalas, lėlių namelis, medinė virtuvėlė, batutas, stalo futbolas, krepšinis, Xbox šokių ir žaidimų pramogos. Kiemelyje džiugins čiuožykla ir sūpynės.

Rekomenduojamas amžius: nėra rekomendacijų.  

Kaina. Nuo 80 Eur.

Adresas: Trakų g. 31, Kaunas

Daugiau informacijos: https://elfuslenis.lt/

10.    „Džiunglės“

Vaikų žaidimų kambarys „Džiunglės“ – kitoks vaikų žaidimo kambarys įsikūręs Garliavoje, Jūsų vaiko šventei, nei gali pasiūlyti kiti. Čia nerasite plastmasinių žaislų, jūsų vaiko šventei siūlomas ekologiškas vaikų žaidimų kambarys.

Žaislai ir rungtys yra mediniai, dauguma unikalūs, rankų darbo. Jūsų vaikai turės išskirtinę galimybę pasijausti lyg tikrose džiunglėse, galės išmėginti įvairias kliūtis, beždžionių tiltelį, pasinerti į povandeninį gyvenimą prie įspūdingo 3 metrų ilgio akvariumo.

Visi gimtadieniai vyksta privačiai.

Rekomenduojamas amžius: tinka įvairaus amžiaus vaikams.

Kaina. Nuo 3,8 Eur už vienkartinį apsilankymą. Nuo 80 Eur už gimtadienį.

Adresas: Vytauto g. 109A, Garliava

Daugiau informacijos: http://www.dziungles.com/#Header_wrapper

11.    „Žaidimų namas“

„Žaidimų namas” kurtas taip, kad skatintų vaikų lavinimą, bendradarbiavimą, socialinius įgūdžius. Juk pati svarbiausia ir prasmingiausia veikla vaikystėje – žaidimai.  Gyvenantys “Žaidimų name” žaislai yra kruopščiai parinkti, leidžiantys vaikams patirti, jausti, pažinti…

Šis namas, toks kaip Jūsų namučiai, tačiau nuolat kupinas pramogų ir skardaus mažųjų juoko.

“Žaidimų name” kviečiame džiaugtis išskirtiniu vaiko gimtadieniu ar išleistuvių švente, krikštynomis ar kita jūsų šeimai džiugia diena. „Žaidimų namas“ – nauja švenčių vaikams vieta Ringauduose!

Rekomenduojamas amžius: tinka įvairaus amžiaus vaikams.

Kaina: nuo 100 Eur.

Adresas: Šakių pl. 1, Ringaudai, Kauno r.

Daugiau informacijos: https://www.zaidimunamas.lt/sventes

12.    „Linksmandija“

Tai erdvus, jaukus, žaismingas švenčių klubas, kuriame įkurtos specialios zonos tiek mergaitėms – lėlių namelis su virtuvėle, tiek berniukams – dirbtuvėlės, su mašinėlėmis. Vyresnieji vaikai šventės metu galės žaisti kompiuterinius žaidimus, įvairius stalo žaidimus, stalo futbolą ir kt.

Šiame švenčių klube įrengta apie 30 kv2 saugi, sertifikuota žaidimų aikštelė su lipynėmis, kamuoliukų baseinu, čiuožykla, bokso kriaušėmis, batutu, beždžionių tiltu. Taip pat daugybė kitų žaislų įvairaus amžiaus vaikams.

Rekomenduojamas amžius: nėra rekomendacijų.

Kaina: Nuo 5 Eur vienkartinis apsilankymas. Nuo 65 Eur gimtadieniui.

Adresas: Veiverių g. 150C , Kaunas

Daugiau informacijos: http://www.linksmandija.lt/

13.    „Švęsk, juokis ir voliokis“

Erdvi, jauki, spalvinga kavinės zona tikrai jus privers prisėsti, užsisakyti puodelį skanios kavos ir pamiršti visus gyvenimo vargus. Iš virtuvės sklindantis šviežios picos kvapas, suvilios paragauti ir neapsigauti.

Pavalgius vietoje šviežiai keptų gardžių picų, būtina pasportuoti. Sporto zonoje jūsų visų lauks futbolo aikštė su didele sirgalių minia, bokso ringas, krepšinis ir stalo tenisas.

Vaikus linksmina du Geltonpilviai vėžliukai ir Bengalijos žiurkėnė vardu Endė. Vėžliukų vardus sužinosite atvykę, jūsų laukia linksma staigmena.

Mažieji svečiai galės pažaisti kamuoliukų uoloje su laipiojimo sienele, gydytojų namelyje išgydyti savo meškiuką, ar lėlytę. Fėjų dvare jūsų lauks princesių rūmai, gaisrinėja ir mašinų remonto dirbtuvėse galės vaikai pataisyti savo automobilį.

Taip pat jūsų laukia piratų laivas, kino salė, vamzdine čiuožykla, batutą į putų baseiną.

Rekomenduojamas amžius: nėra rekomendacijų.

Kaina: nuo 99 Eur

Adresas: Savanorių pr. 435, Kaunas

Daugiau informacijos: https://sokjuokisirvoliokis.lt/kainorastis/

14.    „Curiocity“

Analogų Baltijos šalyse neturintis edukacinis pramogų centras sukurtas šeimoms, auginančioms 1-13 metų vaikus bei mokyklų ir darželių grupėms. Daugiafunkcinio miesto įspūdį kuriančioje edukacinio centro erdvėse yra integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Rekomenduojamas amžius: 1-13 m.

Kaina: nuo 4,5 Eur už vienkartinį apsilankymą. Nuo 115 Eur gimtadieniui.

Adresas: Islandijos pl. 32, Kaunas (PC Mega)

Daugiau informacijos: https://curiocity.lt/

15.    „Maži basi“

Atsinaujinusi ir prasiplėtusi „Maži basi“ studijos erdvė kviečia švęsti nepamirštamas vaikų gimtadienio šventes kartu.

Scena ant kurios kiekvienas gimtadienio svečias galės pasijusti žvaigžde, pasakų namelis, nuo kurio linksmai nučiuoš ekstremalių pojūčių mažieji mėgėjai, lėlių namelis, mažųjų šeimininkių kampelis; stilingos retro mašinėlės, spalvotų kamuoliukų baseinas, batutas, kuriame straksėti gali net tėveliai, alpinistų sienelė, X-box kinect žaidimai, mėgstantiems dainuoti – karaokė, uždaras lauko kiemelis, kūrybinės valandėlės (lėlyčių, puodelių dekoravimas, žvakučių liejimas), mėgstamiausio personažo vizitas

Rekomenduojamas amžius: nėra rekomendacijų.

Kaina: nuo 80 Eur.

Adresas: Žemaičių pl. 37, Kaunas

Daugiau informacijos: https://www.mazibasi.lt

16. "Monkey" žaidimų kambarys

"Monkey" Žaidimų kambarys - dirbantis Kaune, laukia jūsų ir jūsų vaikų žaisti, švęsti, pramogauti!

Žaidimų kambarys "Monkey" siūlo vienkartinį apsilankymą arba švęsti savo įpatingą progą pas juos.

Moderni erdvė kurioje rasite, daug įvairių lavinančių žaislų, spalvinimo žurnalų, knygelių, paspiriamų mašinėlių, muzikinį kampelį, oro ritulio stalą. Bei didelė vaikų žaidimų aikštelė su kliūčių ruožais, "beždžionėlių" tiltu, batutu, čiuožykla į didelį kamuoliukų baseiną.

Kol vaikai pramogaus tėveliai galės ramiai atsikvėpti su knygą rankose ar prie puodelio kvapnios kavos/arbatos tėvelių poilsio zonoje bei naudotis nemokamu WiFi ryšiu.
"Monkey" Žaidimų kambarys dirba kiekvieną dieną nuo I-V 10:00-20:00, VI-VII 10:00-21:00

Adresas: SAVANORIŲ PR. 419, KAUNAS.

Tel. nr.: +37060488884

Ateik į beždžionėlės namus - pramogos ir nuotaikos bus!

Daugiau informacijos:https://www.facebook.com/profile.php?id=61554788173570

Rekomenduojame prieš vienkartinį apsilankymą žaidimų kambaryje, pasiskambinti į žaidimų kambarį ir įsitikinti, kad jis yra laisvas. Šiais laikais dominuoja privačios vaikų šventės ir žaidimų kambariai gali jūsų neįsileisti, jeigu ateisite tik pašėlti.

Tegul linksmybės džiugina jūsų vaikų širdis. Ir nepamirškite, kad vaikui ypatingai svarbu lavinamieji žaidimai, todėl visuomet turėkite, ką pasiūlyti savo vaikams namuose. Nesvarbu, kas tai būtų: lavinamosios knygelės, magnetinės lentos, lavinamosios kortelės ar kiti lavinamieji žaidimai.

Gero ūpo! 

Papildomai kviečiame skaityti

Ieškote daugiau galimybių kokybiškai praleisti laiką su vaikais? Rekomenduojame šiuos straipsnius - Geriausi SPA su vaikaisdraugiškos kavinės vaikams VilniujeLankytinos vietos Vilniuje.

 Turime didelį kiekį straipsnių apie rekomendacijas ir patarimus kaip išmokyti vaikus skaičiuotiskaitytipasiruošti darželiui ar lavinti vaiko kalbą.

Papildomą ir naudingą informaciją apie YES FOR SKILLS produktus pateikiame šiuose straipsniuose - kaip naudoti YES FOR SKILLS PDF produktus? ir Magnetinės lentos prie sienos - jų privalumai ir išskirtinumai.