YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos – kaip jos tvirtinamos prie sienos?

 • YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos – kaip jos tvirtinamos prie sienos?

  Šiais laikais, kai vaikai labai judrūs, dažnai neklausantys savo tėvų, neretai sunku atrasti priemonę, kuri pagelbėtų pakoreguotų jų elgesį tinkama linkme. Pristatome visų tėvų dėmesiui geriausią priemonę minėtam elgesiui sutvarkyti – YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos. Įsigijus šias interaktyvias priemones, kurios ugdo vaikų elgesį tinkamai, dažnai tėvai nežino kaip reikia jas taisyklingai pritvirtinti prie sienos.

  Tad, šiame straipsnyje atskleisime kaip reikia taisyklingai tvirtinti prie sienos ar kokio kito kieto paviršaus minėtas elgesio ugdymo sistemas – lenteles, kurios yra prilimpančios. Taip pat patarsime kaip galima derinti prie kambario interjero šias spalvingas elgesio ugdymo priemones.

  YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos – kaip jos tvirtinamos prie sienos?

  Mūsų sukurtos elgesio ugdymo sistemos „Vaiko dienotvarkė“, „Mano apdovanojimai“ bei „Savaitės tvarkaraštis“, būtina tvirtinti šitaip:

  • Pirmiausia jos yra magnetinės, apdorotos specialia technogija, kuri joms suteikia galimybę lengvai prikibti prie sienos ar bet kurio kito kieto, lygaus, švaraus paviršiaus, tad  prieš tvirtinant lenteles ant paviršaus, būtina nuvalyti sieną šluoste, kad būtų pašalinti visi nešvarumai ir dulkelės.
  • Taip pat prieš tvirtinant lenteles ant Jūsų pasirinkto lygaus, švaraus paviršiaus, būtina jas pamatuoti vis dar nenuklijuojant apsauginės plėvelės.
  • Mūsų atlikti testai įrodė, jog šias lentas galima naudoti pakartotinai, t. y. galima jas perklijuoti ant kito paviršiaus,  nes jos nepažeidžia sienų ar kitų baldų. O jeigu Jūsų sienos turi trūkumų ar dažai nėra geros kokybės, negarantuojame, kad nuėmus jas, siena bus nepažeista. Tačiau, jei vis tiek turite abejonių dėl įvairių galimų pažeidimų ant sienų ar kitų paviršių, tuomet klijuojant siūlome naudoti silikoninius lipdukus, kurie yra rinkinyje.
  • Renkantis šių lentelių tvirtinimo būdą su lipdukais, nenuplėškite lentų apsauginių plėvelių, lipdukus tvirtinkite prie jos ir tuomet lentą su plėvele priklijuokite prie norimo paviršiaus. Už bet kokius paviršių pažeidimus gamintojas ir pardavėjas neatsako, tad už savo pasirinkimą montuojant šią priemonę atsakote patys.

  Kaip galima derinti prie kambario interjero šias spalvingas elgesio ugdymo priemones?

  • Derinant interaktyvias lenteles prie kambario interjero, renkitės šia taisykle „60-30-10“
  • 60% kambario erdvės užima pagrindinė spalva, 30% – antroji spalva, o 10% atitenka akcentą kuriančiai spalvai.
  • Pavyzdžiui, balta spalva gali būti pagrindinė, tarkime, ruda, rožinė ar violetinė spalva - sekcijos ar miegamosios lovos rėmo paviršius, o žalia – augalai,  nes mūsų elgesio ugdymo sistemos – lentelės yra spalvingos, todėl deri prie visų interjero spalvų.

  Apibendrinant, galima teigti, jog YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos lengvai tvirtinamos – įsidėmėkite žingsnius, kuriuos pasakėme. Turint jas – vaikas nuolatos džiugins sparčiai tobulėjančiu elgesiu!

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Jeigu jums aktualu vaikų emocinio intelekto ir pykčio priepuolių valdymas, kviečiame plačiau apie tai skaityti straipsnyje - vaikų emocinė raida.

  Taip pat rekomenduojame straipsnį bei naudingus patarimus besimokant skaičiuoti - kaip išmokyti vaiką skaičiuoti?

  Kuo svarbus vaikų stambiosios bei smulkiosios motorikas lavinimas? Daugiau informacijos straipsniuose - Stambioji motorika arba smulkioji motorika.

  Yesforskills skaitymo kortelės gali būti puikus pasirinkimas jums, plačiau straipsnyje - Kodėl verta rinktis YES FOR SKILLS skaitymo korteles?

  Kaip geriausia naudoti YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Kviečiame skaityti šiame straipsnyje - lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas naudoti?

  Kaip išsirinkti geriausiai tinkančias YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Patarimus skaitykite čia.

  Ieškote papildomos informacijos, pavyzdžiui kokius įgūdžius ugdo lavinamosios kortelės? Pateikiame detalią informaciją šiame straipsnyje.

  Jeigu jums aktualu vaiko kalbos lavinimas namuose, patarimus rasite šiame straipsnyje - Kaip lavinti vaiko kalbą namuose?

  Ieškote galimybės kokybiškai praleisti laiką su vaikais? Rekomenduojame šiuos straipsnius - Geriausi SPA su vaikaisdraugiškos kavinės vaikams VilniujeLankytinos vietos Vilniuje