YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos – kodėl verta rinktis jas?

 • YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos – kodėl verta rinktis jas?

  Naujos kartos vaikai vis dažniau yra tikri padaužos – ne visada klauso savo tėvų, nėra labai pareigingi. YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos – visada geriausias sprendimas, gebantis puikiai išspręsti visas su vaiko elgesiu kylančias problemas. Kitaip tariant, ši šiuolaikiška, moderni vaiko elgesio korekcijos priemonė  – tai trys skirtingos lentelės, kuriose surašytos vaiko pareigos, draudžiamas elgesys, dienos ir savaitės sėkmingumo vertinimo kriterijai ir privilegijos, kurias vaikas gali pelnyti tinkamu elgesiu.

  Prieš pradėdami taikyti bet kurią is trijų elgesio ugdymo sistemų, pasistenkite lentelę sudaryti kuo paprasčiau ir tiksliau. Jei paliekate nors truputį vietos neaiškumams, vaikai gali nepaisyti taisyklių, jas keisti, kaip panorėję. Geriau, kad būtų viskas iki smulkmenų aišku, ką ir kaip vaikas turi padaryti. Šiame straipsnyje pateiksime įvairių priežasčių, dėl kurių verta rinktis mūsų sukurtas vaiko elgesį koreguojančias sistemas.

  YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos – kodėl verta rinktis jas?

  Elgesio ugdymo sistemos „Vaiko dienotvarkė“, „Mano apdovanojimai“ ir „Savaitės tvarkaraštis“ – naudojant jas vaikas pats gali užsirašyti su specialiu žymekliu arba su lipdukais, dienos ar visos savaitės jam tėvų priskirtas užduotis. Nustatykite tokius standartus ir taisykles, kurios atitiktų vaiko gebėjimus, pavyzdžiui, laiku pasikloti lovą, išsivalyti dantis ar sutvarkyti savo kambarį, tai padės „Vaiko dienotvarkė“ lentelėje esantis laikrodis, ant kurio mažametis pats nupiešia rodykles – taip mokosi pažinti valandas ir nurodytu laiku atlikti užduotis.  O lentelėse „Mano apdovanojimai“ ir „Savaitės tvarkaraštis“ vaikas gali mokytis, tarkime, mandagaus kalbėjimo su suaugusiais, geranoriškai paruošti visus namų darbus ir tėvų nurodytu laiku grįžti namo iš lauko.

  Atliktas  tinkamai ar netinkamai užduotis minėtose lentelėse galima kiekvienos savaitės pabaigoje įvertinti įvairiais būdais – tarkime, linksmais ar liūdnais veidukais, žvaigždutėmis ar tuščiais magnetukais, pliusų ir minusų magnetukais. Vėliau apskaičiavus kiek mažametis surinko atitinkamų įvertinimo ženklų – galima jam skirti tėvų sugalvotą prizą ar nuobaudą.

  Visos šios lentelės yra prilimpančios prie sienos ar bet kurio kito kieto paviršiaus, pavyzdžiui, durų ar spintelės. Mūsų atlikti testai įrodė, jog ši moderni priemonė nepažeidžia paviršiaus ir ją bet kada galima perklijuoti kitur. O jei vis dėlto, turite dvejonių dėl sienos ar kito paviršiaus kokybės – tuomet naudokite dvipusius silikoninius lipdukus, kurie yra šios priemonės rinkinyje. Pasirinkę lentos tvirtinimo būdą su lipdukais, nenuplėškite lentos apsauginės plėvelės, lipdukus tvirtinkite prie jos ir tuomet lentą su plėvele priklijuokite prie norimo paviršiaus. Už bet kokius paviršių pažeidimus gamintojas ir pardavėjas neatsako, atsakomybę prisiima vartotojas.

  Apibendrinant, galima teigti, jog YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos tikrai vertos dėmesio. Jų dėka Jūsų vaikas taps savarankišku ir geraširdžiu!

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Jeigu jums aktualu vaikų emocinio intelekto ir pykčio priepuolių valdymas, kviečiame plačiau apie tai skaityti straipsnyje - vaikų emocinė raida.

  Taip pat rekomenduojame straipsnį bei naudingus patarimus besimokant skaičiuoti - kaip išmokyti vaiką skaičiuoti?

  Kuo svarbus vaikų stambiosios bei smulkiosios motorikas lavinimas? Daugiau informacijos straipsniuose - Stambioji motorika arba smulkioji motorika.

  Yesforskills skaitymo kortelės gali būti puikus pasirinkimas jums, plačiau straipsnyje - Kodėl verta rinktis YES FOR SKILLS skaitymo korteles?

   Papildomą ir naudingą informaciją apie YES FOR SKILLS produktus pateikiame šiuose straipsniuose - kaip naudoti YES FOR SKILLS PDF produktus? ir Magnetinės lentos prie sienos - jų privalumai ir išskirtinumai

   Ieškote galimybės kokybiškai praleisti laiką su vaikais? Rekomenduojame šiuos straipsnius - Geriausi SPA su vaikaisdraugiškos kavinės vaikams VilniujeLankytinos vietos Vilniuje.