YES FOR SKILLS PDF produktai – kas tai ir kuo jie ypatingi vaikams?

 • YES FOR SKILLS PDF produktai – kas tai ir kuo jie ypatingi vaikams?

  Šiais laikais, kai viskas yra skaitmenizuota, nenuostabu, jog tėvai ieško savo vaikams alternatyvų realioms mokymosi ir įvairių įgūdžių lavinimo priemonėms. Bene geriausias pasirinkimas šiai alternatyvai - YES FOR SKILLS PDF produktai, kurie yra skirti vaikams.

  Šie PDF formatu pateikti produktai nėra fiziniai, o skaitmeniniai – visi parengti spausdinimui atsisiuntus savarankiškai. Jie lavina visų mažamečių skaitymo, skaičiavimo, rašymo, savarankiškumo, moko viso pasaulio gyvūnų, spalvų, geometrinių formų ir kitų objektų pavadinimų bei dar daug visko – nesvarbu kuriame pasaulio kampelyje būtumėte. Šiame straipsnyje pristatysime savo skaitmeninius produktus ir atskleisime kuo minėti produktai yra ypatingi vaikams.

  YES FOR SKILLS PDF produktai – kas tai ir kuo jie ypatingi vaikams?

  Ar pamenate mūsų realias lavinamąsias, vaikams skirtas, įvairias priemones – lavinamąsias knygas su daugkartinio naudojimo lipdukais, korteles, lavinamuosius kortų žaidimus, įvairias lavinamąsias užduotis – visa tai nuo šiol tampa skaitmeniniu pdf formatu. Šis variantas itin patrauklus pasirinkimas tėvams su mažamečiais vaikais, gyvenantiems ar tiesiog atostogaujantiems bet kurioje pasaulio šalyje – įsigijus juos tereikia tik atsisiųsti, atspausdinti ir jau galite naudoti.

  • Lavinamosios knygos su daugkartinio naudojimo lipdukais ir knygos su lavinamosiomis užduotimis ypatingos tuo, jog leidžia vaikams pažinti ir suprasti kuo skiriasi metų laikai, pateikiamos jų spalvų paletės, mįslės, moko pažinti ir atskirti įvairius visų metų laikų augalus ir gyvūnus, suskaičiuoti kiek tam tikrų objektų mato, karpymo ir klijavimo įgūdžių. Taip pat kiekvienas vaikas, naudojant minėtas knygas, išmoksta, pavyzdžiui, tokių veiklų kaip: mergaitės ir berniuko aprengimas, batraiščių suvarstymas ar kūno dalių pažinimas.
  • Lavinamosios kortelės ypatingos tuo, kad jos moko kūdikius (6 – 12 mėnesių) pažinti įvairius gyvūnus. Taip pat turime tokias korteles, kurios moko vyresnius vaikus pasakyti komplimentus kitiems, turime ir tokių, kurios leidžia pažinti miško gėles, pasaulio žemynus, žmogaus organus ir kitus svarbius objektus.
  • Lavinamieji kortų žaidimai ypatingi tuo, jog jie apimantys visas pagrindines temas: pavyzdžiui, žmonės, emocijos, veido / kūno dalys, veiksmažodžiai (pavaizduoti simboliais), profesijos ir jų atributai, artimos aplinkos daiktai (baldai, buities prietaisai, indai, įrankiai, higienos reikmenys) bei daugelį kitų veiklų, paukščių, transporto priemonių temas.
  • Superherojų, įvarių gyvūnų kaukės, helovinui skirtos pirštų lėlės ypatingos tuo, jog lavina kūrybiškumą, kruopštumą, vaizduotę, karpymo įgūdžius.

  *Daugkartiniam naudojimui rekomenduojame veiklos lapus prieš kirpimą įlaminuoti. Iškerpami lapai, užduotys, gali būti pritvirtintos velcro lipdukais. Rašytinėms užduotims naudokite nusivalančius žymeklius. Priedus reikia įsigyti atskirai.

  Apibendrinant, galima teigti, jog YES FOR SKILLS PDF produktai yra pateikti skaitmeniniu formatu - atsisiųsti juos galėsite iškart patvirtinus apmokėjimą. Leiskite vaikui lavinti įgūdžius šiuolaikiškai, įdomiai iš bet kurios pasaulio vietos!

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Jeigu jums aktualu vaikų emocinio intelekto ir pykčio priepuolių valdymas, kviečiame plačiau apie tai skaityti straipsnyje - vaikų emocinė raida.

  Taip pat rekomenduojame straipsnį bei naudingus patarimus besimokant skaičiuoti - kaip išmokyti vaiką skaičiuoti?

  Kuo svarbus vaikų stambiosios bei smulkiosios motorikas lavinimas? Daugiau informacijos straipsniuose - Stambioji motorika arba smulkioji motorika.

  Yesforskills skaitymo kortelės gali būti puikus pasirinkimas jums, plačiau straipsnyje - Kodėl verta rinktis YES FOR SKILLS skaitymo korteles?

  Kaip geriausia naudoti YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Kviečiame skaityti šiame straipsnyje - lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas naudoti?

  Kaip išsirinkti geriausiai tinkančias YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Patarimus skaitykite čia.

  Ieškote papildomos informacijos, pavyzdžiui kokius įgūdžius ugdo lavinamosios kortelės? Pateikiame detalią informaciją šiame straipsnyje.

  Turime didelį kiekį straipsnių apie rekomendacijas ir patarimus kaip išmokyti vaikus skaičiuotiskaitytipasiruošti darželiui ar lavinti vaiko kalbą.

  Papildomą ir naudingą informaciją apie YES FOR SKILLS produktus pateikiame šiuose straipsniuose - kaip naudoti YES FOR SKILLS PDF produktus? ir Magnetinės lentos prie sienos - jų privalumai ir išskirtinumai.