YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams – ką būtina žinoti apie jas?

 • YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams – ką būtina žinoti apie jas?

  Šiais, sparčiai tobulėjančiais, laikais visi tėvai siekia, kad jų vaikai būdami vos metukų ar dviejų jau pradėtų ugdyti ateityje labai reikalingus įgūdžius, tokius kaip: gyvūnų garsų, spalvų, emocijų, raidžių, skaičių pažinimas, mokymasis kalbėti, skaityti, skaičiuoti, rašyti ir dar daugybę įvairių gebėjimų lavinti.

  YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams būtent tam ir sukurtos – jos spalvingos, nuotaikingos, su įvairiomis aukštos kokybės įliustracijomis, todėl naudojant jas kiekvienas vaikas labai noriai ir su dideliu džiaugsmu, lavina visus, gyvenimui reikalingus, gebėjimus kiekvieną mielą dieną. Šiame straipsnyje atskleisime ką būtina žinoti ne tik visiems tėvams, bet ir pedagogams, kurie dirba, pavyzdžiui, darželiuose, apie mūsų sukurtas, smagias edukacines korteles.

  YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams – ką būtina žinoti apie jas?

  Pirmiausia, šios lavinamosios kortelės yra paremtos vaikus mokyti ir ugdyti įvairiausius jų įgūdžius pagal Montessori metodiką – ji leidžia pažinti įvairius objektus, mokytis jų pavadinimus, skaityti, spręsti įvairias užduotėlės – visa tai daryti smagiai ir atsipalaidavus, pasinerti tarsi į žaidimų pasaulį. Garantuojame teigiamų emocijų užtaisą – įvairių gyvūnų, geometrinių formų ar kitų objektų spalvingi paveikslėliai vaiko dieną paverčia dar labiau pozityvesne ir smagesne. Be abejonės, vaikai nuolat tobulėja, mokosi tik per tam tikrą, tikslingai nukreiptą veiklą ir priemones. Tad lavinamosios kortelės tampa ta priemone, kuri leidžia pasinerti į įdomią ir smagią vaikų lavinamąją veiklą. Mes užtikriname, kad jos patinka ne tik vaikams, bet ir jų tėvams bei pedagogams.

  Daugelis lavinamųjų kortelių yra universalios, suskirtytos į atskirus rinkinius pagal mokymosi poreikį, pavyzdžiui, norint mokytis skaityti – reikia rinktis skaitymo kortelių rinkinį, skaičius – su skaičiais susijusius kortelių rinkinius ir taip toliau. Visus kortelių rinkinius galima naudoti su įvairaus, ikimokyklinio amžiaus, vaikais. O jų panaudojimo galimybės yra beribės – pavyzdžiui, galima ne tik mokytis, bet ir spręsti įvairias užduotėles, žaisti įvairius žaidimus.

  Šios kortelės visada padeda ugdyti ir lavinti vaiko vaizduotę, kūrybiškumą, skatina vaiko savarankiškumą, prisideda prie skaitymo ir rašymo įgūdžių, ugdo vaiko pasitikėjimą savo jėgomis bei išlaisvina jo mintis, leidžia įdomiai ir smagiai leistis į pažinimo kelionę ne tik jam pačiam, bet ir visai šeimai.

  Visos asortimente esančios kortelės yra saugios naudoti, neturi aštrių kampų ar detalių, kurios galėtų sužeisti vaiką. Naudojant mažyliams iki 3 metų – rekomenduojame tėvams prižiūrėti savo vaikus.

  Visi, šių edukacinių kortelių, rinkiniai pagaminti Lietuvoje.

  Apibendrinant, drąsiai galima teigti, jog YES FOR SKILLS lavinamosios kortelės vaikams sukurtos mokymosi pasaulį pažinti be jokio vargo. Ugdykite savo vaiką pagal Montessori metodiką – lengvai ir smagiai!

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Jeigu jums aktualu vaikų emocinio intelekto ir pykčio priepuolių valdymas, kviečiame plačiau apie tai skaityti straipsnyje - vaikų emocinė raida.

  Taip pat rekomenduojame straipsnį bei naudingus patarimus besimokant skaičiuoti - kaip išmokyti vaiką skaičiuoti?

  Yesforskills skaitymo kortelės gali būti puikus pasirinkimas jums, plačiau straipsnyje - Kodėl verta rinktis YES FOR SKILLS skaitymo korteles?

  Ieškote galimybės kokybiškai praleisti laiką su vaikais? Rekomenduojame šiuos straipsnius - Geriausi SPA su vaikaisdraugiškos kavinės vaikams VilniujeLankytinos vietos Vilniuje.

  Turime didelį kiekį straipsnių apie rekomendacijas ir patarimus kaip išmokyti vaikus skaičiuotiskaitytipasiruošti darželiui ar lavinti vaiko kalbą.

  Papildomą ir naudingą informaciją apie YES FOR SKILLS produktus pateikiame šiuose straipsniuose - kaip naudoti YES FOR SKILLS PDF produktus? ir Magnetinės lentos prie sienos - jų privalumai ir išskirtinumai.