Mokymasis skaityti – tarsi žaidimas su YES FOR SKILLS skaitymo kortelėmis

Mokymasis skaityti –  tarsi žaidimas su YES FOR SKILLS skaitymo kortelėmis

Išmokti skaityti labai svarbu. Tai ne tik praturtina vaiko kalbos žodyną, keičia jo suvokimą apie supantį pasaulį ir kitus žmones, tai ugdo vaizduotę ir kūrybiškumą - labai svarbias savybes sėkmingai asmenybei.

Išmok skaityti linksmiau ir įdomiau

Pamirškime tradicines priemones, mokymąsi skaityti paverskime nuotaikingu ir įtraukiančiu žaidimu su YES FOR SKILLS skaitymo kortelėmis. Lietuvoje sukurtos kortelės, įkvėptos Montessori filosofijos, padės išmokti raidžių, skiemenų jungimo įdomiau ir linksmiau, skaitymo nepaverčiant nuobodžia ar neįdomia veikla.


Pirmuosius žingsnius mokantis skaityti ženkite su dviskiemenių žodžių kortelėmis

mokykite raidžių, garsų, po truputį junkite raides į skiemenis, o du skiemenis į žodį. Atraskite perskaitytus žodžius spalvingose kortelių iliustracijose. Smagu, kad su šiomis kortelėmis galite lavinti ir visai mažus vaikučius – leiskite paveikslėliuose atpažinti kasdienius mėgstamus objektus, o smalsiems pirščiukams sujungti korteles!

,,Išgliaudžius” dviskiemenius žodžius – Jūsų rankose trijų skiemenų žodžių kortelės! Sudėtingesni trijų skiemenų žodžiai skaitymo įgūdžiams lavinti. Atraskite jau pažįstamus ir naujus objektus, praturtinkite savo vaiko/šeimos žodyną, į kasdienius pokalbius įsileiskite naujų ir įdomių žodžių. Tėvelių įsitraukimas mokymąsi skaityti gali paversti dar įdomesne ir labiau įtraukiančia, kasdienybėje greitai pritaikoma veikla.

Išmok skaityti žaidžiant


Skaitymo kortelės – ne tik mokymosi skaityti priemonė. Tai daugybė būdų žaisti! Pasitelkite vaizduotę, žaiskite savo ir vaikų sugalvotus žaidimus. Nuo suplojimo skiemenuojant žodžius iki žodžio perskaitymo ir radimo mus supančioje aplinkoje.  

Mokymąsi skaityti paverskite nuotaikinga ir linksma veikla. Jungiant korteles lavinkime ne tik skaitymo įgūdžius bet ir smulkią motoriką bei akies-rankos koordinaciją. Išbandykite YES FOR SKILLS skaitymo korteles jau šiandien ir džiaukitės įdomiu mokymosi skaityti procesu!