Žaidimų kambariai vaikams Vilniuje pagal rajonus

 • Žaidimų kambariai vaikams Vilniuje pagal rajonus

  Lavinamieji žaislai smagus ir naudingas užsiėmimas namuose. Tačiau kartais norisi tiesiog padūkti, o žaidimų kambariai vaikams yra puikus būdas leisti laiką su draugais ar šeima. Žaidimų kambariai vaikams yra puikus pasirinkimas, jei norite praleisti laiką su savo vaikais arba sukurti įsimintiną gimtadienio šventę. Šiame straipsnyje pateikiame Vilniaus mieste esančius žaidimų kambarius vaikams.

  Akivaizdu, kad šiuolaikiniai žaidimų kambariai vis dažniau pradeda galvoti ne tik apie nutrūktgalviškus nuotykius, bet ir apie edukacines priemones vaikams. Tirkite, stebėkite, kas tinka ir patinka jūsų vaikui bei pasirūpinkite, kad lavinamieji žaidimai, lavinamosios knygelės ar lavinamosios kortelės būtų atrandami ne tik žaidimų kambariuose, bet ir jūsų namuose.

  Žaidimų kambariai pateikti atsitiktine tvarka. Reitingo įvertinimas – Google žmonių atsiliepimai. Visuose žaidimų kambariuose galima užsisakyti šventės paslaugas, tačiau kai kurie žaidimų kambariai siūlo TIK švenčių paslaugą ir valandinis apsilankymas nėra galimas.

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI CENTRE / ŠNIPIŠKĖSE

  1.    „Mažųjų karalystė“ (CUP, Upės g. 9)

  Jauki, saugi, stilinga šeimos švenčių ir laisvalaikio erdvė pačiame sostinės centre. Čia mažieji galės smagiai žaisti, švęsti gimtadienius, krikštynas ir kitas įvairias šeimos šventes.

  Šiame žaidimų kambaryje rasite sertifikuotą ir saugią žaidimų aikštelę su daug linksmų komponentų: sūpynėmis, batutu, tiesia čiuožykla, spiraline čiuožykla, dideliu kamuoliukų baseinu, diržiniu pralindimo tuneliu, voro bokštu, kuris pakeitė tradicinius laiptelius į antrą aukštą.  

  Taip pat čia galima ne tik žaisti, bet ir lavintis, nes žaidimų kambaryje yra daug lavinamųjų, kokybiškų, medinių žaislų. Atkreipkite dėmesį, kokie lavinamieji žaidimai domina jūsų vaiką, galite pasirūpinti, kad panašius vaikas turėtų namuose.

  Ką dar rasite? WC, virtuvėlę. Erdvė pritaikyta mažesniems vaikams. Tėvai vaikus nuo 2 m. gali palikti, o patys eiti apsipirkti į prekybos centrą.

  Maistas ir gėrimai. Jeigu išalksite ar ištrokšite, galite nueiti į šalia esančias kavines pavalgyti ir atsigerti. Vaikui išalkus ir nuėjus užkąsti, jo žaidimo laikas sustabdomas, todėl sotus vaikas galės tęsti nuotykius žaidimų kambaryje. Šventės atveju, galima atsinešti savo vaišes arba užsisakyti iš žaidimų kambario maisto tiekėjų.

  Privatumas. Švenčiant gimtadienius, erdvė uždaroma, todėl prieš ateinant pažaisti be šventės, galite susisiekti su administracija, kad sužinotumėte apie kambario užimtumą ir galimybę tuo metu atvykti pažaisti.

  Siūlomos  papildomos paslaugos: animatorius, šventės dekoravimas, maisto ir torto užsakymas, pristatymas, stalo paruošimas, gimtadienio fotosesija.

  Reitingas 4,4

  Amžius. Labiau tinkamas ikimokyklinio amžiaus vaikams.

  Kaina: 8-10 Eur/1 val. Kambario nuoma gimtadieniui nuo 110 Eur/2val.

  Daugiau informacijos

  2.    „Mažasis Genijus“ (Slucko g. 3)

  Jeigu lavinamosios knygelės ar lavinamieji žaislai jūsų namų kasdienybė, o ieškote žaidimų kambario, kuriame galėtumėte visiškai atitrūkti, Tai jaukus, fantasy stiliaus 100 kv.m. žaidimo kambarys, skirtas vaikų, paauglių ar visos šeimos šventėms. Talpinama iki 40 žmonių (20 vaikų ir 20 suaugusių).
  Kuo kambarys išskirtinis? Čia yra įvairių ir neįprastų pramogų: išskirtinis kliūčių ruožas vaikams nuo 5 metų, Sony playstation 4 Pro –  šokių čempionatai JUST DANCE 2017, Busy boar – pramogos mažiems (iki 5 metų) tyrinėtojams, sūpynės ir hamakai, neoninė diskoteka, atminties lavinimo ir loginio mąstymo žaidimai, populiariausi stalo žaidimai mažiems ir dideliems, siena piešimui, piešimas smėliu.

  Kambario šeimininkai siūlo 30 teminių programų įvairaus amžiaus šeimos nariams.

  Kambaryje yra virtuvėlė, todėl, jei norite šventei ruoštis savarankiškai, tam suteikiamos visos sąlygos.

  Privatumas. Galite jaustis ramūs, kad jūsų šventės netrikdys kiti vaikai, nes vienu metu patalpose vyksta tik viena šventė. Erdvė nuomojama tik šventėms.

  Maistas ir gėrimai. Galima atsinešti savo arba užsisakyti iš žaidimų kambario partnerių.

  Siūlomos papildomos paslaugos: pramoginės programos, lėlių – milžinių sveikinimas, piešimas ant veidų, chna tatuiruotės, muilo burbulų mašina, pramoga „virtuali realybė“, helio balionai, stalo serviravimas, spragėsiai, cukraus vata, pinjata, fotografas, šventinis vaizdo klipas, animatoriai.

  Reitingas: 4,5

  Amžius. Įvairus. Tinka mažiausiems ir suaugusiems.

  Kaina: nuo 100 Eur/2 val.

  Daugiau informacijos

  3.    „Wild kids“  (Kalvarijų g. 28)

  Jeigu esate Montessori pedagogikos gerbėjai, užsukite į „Wild kids“ žaidimų kambarį. Mėgstate stilingą aplinką, pastelinius tonus ir kad viskas būtų skoninga? „Wild kids“ siūlo 120 kv. m. patalpas jūsų šventėms, kuriose vaikai galės praleisti laiką linksmai ir naudingai. Šis žaidimų kambarys įrengtas, remiantis Montessori ugdymo principais. Orientuota į ikimokyklinio amžiaus vaikus (0-7 m.)
  Kambaryje yra virtuvė, todėl galite pasiruošti šventei savarankiškai.

  Privatumas
  . Užsisakius šventę, ji bus visiškai privati. Žaidimų kambarys priima tik privačioms šventėms.

  Maistas ir gėrimai. Galite išsinuomoti kavos aparatą už 15 Eur. Į šią kainą įeina skanios kavos pupelės, pienas, cukrus. O jeigu norite dar ir sočiai pavalgyti arba užkąsti, galite kreiptis į „Wild kids“, kad pasirūpintų vaišėmis.

  Papildomos paslaugos. Šventės dekoravimas ir koordinavimas.

  Reitingas
  : 5

  Amžius. Orientuota į ikimokyklinio amžiaus vaikus (0-7 m.)

  Kaina: nuo 190 EUR/3 val.

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI ŠEŠKINĖJE

  4.    „Adventica“ (PC Ozas, Ozo g. 18)

  Tai didžiulis pramogų, žaidimų parkas skirtas jūsų laisvalaikiui arba šventei.  

  Čia rasite Nindzių taką „Alfa run iššūkis“.  Kas tai? Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) sukurto American Ninja Warrior ekstremalaus kliūčių ruožo atitikmuo Lietuvoje. 100 metrų fizinės ištvermės ir atkaklumo reikalaujanti trasa, skirta fiziškai aktyviems vaikams nuo 1,30 m. ūgio bei suaugusiems su 15 kliūčių ruožu. Ekstremalus laipiojimas su kliūtimis nuo pradedančiųjų iki elitinių sportininkų. Karstynės, laipynės, leidimasis lynu ir tinklais, laipiojimo sienelė ir kitos rankų jėgos ir kūno balanso reikalaujančios užduotys.  

  Norisi kažko įprastesnio? Uždarose patalpose įrengtas šiuo metu didžiausias vientisas pripučiamas batutas Baltijos šalyse. Batutas turi kliūčių ruožą, taip pat rasite net 4 itin  vaikų mylimas nusileidimo čiuožyklas, didelę laipiojimo aikštelę, 2 krepšinio stovus ir aktyvų dviejų šeimų judesių žaidimą – „nustumk kliūtis“.

  Laipynės nuotykių parkas – 55 metrų laipynių ir karstyklių takas su 9 kliūčių ruožu: lipimas tinklu ore, beždžionių tiltas balansuojant „virš bedugnės“ su ore kabančiomis kliūtimis, trumpa poilsio stotelė, karstymasis pro labirintą, pusiausvyros takas, kopimas tinklu žemyn, aukščio tunelis, lynas ir kiti nuotykiai.

  Karstynės nuotykių, pramogų ir žaidimų labirintas skirtas vaikams nuo 3 m. Milžiniškoje, iš visų pusių matomoje tėvams, saugioje ir šiuolaikiškoje nuotykių, pramogų ir žaidimų aikštelėje vaikai patys atras daugiau nei 10 įdomių pramogų: sūpynes, įvairių aukščių spalvotas čiuožynes, pneumatinių oro šautuvų erdvę su minkštais kamuoliukais, trampoline tipo saugius šokinėjimo batutus, dviejų takų nusileidimo padangomis čiuožyklą – kalną, labirintus.

  Šeimos pramogų parko „Adventica“ patirčių ir žaidimų erdvė yra skirta visų amžiaus grupių vaikams ir suaugusiems. Šioje erdvėje: interaktyvūs žaidimai vaikams, edukaciniai užsiėmimai šiuolaikiniam vaikui, patyriminės veiklos, aktyvūs žaidimai, konstruktoriai, dėlionės, magnetinės sienos.

  Prisimenate TV šou „Takaši Pilis“, kuomet žmonės varžydavosi ant batutų? Galite pajausti jų patirtį. „Adventica“ šeimos pramogų parko žaidimų ir patirčių erdvėje – milžiniškas 7 metrų skersmens pripučiamas batutas, kai kuriems žinomas kaip „Wipe-out“, o čia vadinamas tiesiog „Eliminatoriumi“. Žaidimo dalyviai sustoja ant specialių bokštelių, paleidžiamas sukimosi mechanizmas ir veiksmas prasideda. Užduotis dalyviams – greitai reaguoti: šokti arba lenktis, kad du minkšti buomai neišverstų iš kojų.

  Taip pat čia rasite kartodromą ir mažylių erdvę. O nenorintiems atsitraukti nuo telefonų, yra paruoštas alternatyvus pasaulis.

  Šioje didelėje pramogų oazėje pramogų ras mažyliai ir jų tėvai. Tačiau tėveliai gali vaikų laukti erdvioje tėvų poilsio zonoje arba kavinėje. Taip pat nereikės rūpintis dėl daiktų, nes šiuos galima saugiai palikti spintelėje.

  Privatumas. Jeigu norite čia švęsti gimtadienį, galėsite rinktis net iš 14 teminių kambarių. Tuo pačiu metu gali vykti keli gimtadieniai. Šiame parke leidžiami ir paprasti apsilankymai, todėl gali būti ramūs, kad atvykus praleisti laiką su vaiku, žaidimų kambarys bus atviras.

  Maistas ir gėrimai. Šalia yra kavinė. Maistą šventei galite atsivežti arba paprašyti, kad juo pasirūpintų „Adventicus“. Jeigu vaišėmis rūpinatės patys, turėkite vienkartinių indų.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, maisto paruošimas.

  Amžius. Įvairus. Tinkama mažiausiems ir suaugusiems.

  Kaina: 8 Eur/1 val. Dienos bilietas – 15 Eur. Lydintiems tėvams taikomas simbolinis 3 Eur mokestis. Kambario nuoma gimtadieniui nuo 149 Eur/2,5 val.

  Reitingas. 4,7

  Daugiau informacijos

  5.    „Džiaugsmoteka“ (Saltoniškių g. 9)

  Zip line čiuožykla suteiks vaikams adrenalino, kamuoliukų baseinas toks didelis, kad jame pasislėpti galės netgi tėvai, tinklų bokštas, laipynių siena sukurs iššūkį, mažylių kavinėje vaikai galės tapti kepėjais, konditeriais ir pardavėjais, besisukanti čiuožykla – minkštos ir linksmos čiuožyklos pradžiugins, o mažasis kliūčių ruožas, kurį sudaro minkšta čiuožykla ir tinklinės kopėčios padės išgyventi tikrą nuotykį.

  Šiame žaidimų kambaryje rasite erdvę ugdomajai veiklai. Magnetinė lenta gali būti naudojama įvairiai: Skaičiuoti, rašyti, kurti istorijas. Lavinamosios magnetinės lentos šių laikų must have kiekvieno vaiko namuose. Todėl, jeigu dar neturite šios daugiafunkcinės ugdomosios priemonės namuose, šis žaidimų kambarys puiki proga ją išbandyti. Didžiulė magnetinė siena ir galybė detalių – žaiskite, mokykitės ir kurkite tuo pačiu metu!

  Jeigu švęsite gimtadienį, galite rinktis iš 4 kambarių.

  Maistas ir gėrimai. Šioje erdvėje nėra kavinių, tačiau galima atsinešti gėrimų iš šalia esančių kavinių. Valgyti galima užkandžius, kurie netrupa ir netepa paviršių. Taip pat vietoje galima įsigyti LABU skanėstų. Gimtadienio kambariukuose vartoti maistą – galima.

  Privatumas
  . Tuo pat metu gali vykti kelios šventės. Vaikai gali atvykti pažaisti ir gimtadienių metu.

  Papildomos paslaugos
  : animatoriai, dekoravimas, maisto užsakymas, momentinės nuotraukos, helio balionai, įvairios pramogos (pavyzdžiui, burbulinės arbatos dirbtuvės, magnetukų gamyba, piešimas smėliu ir t. t.)

  Amžius. Įvairaus amžiaus vaikams.

  Kaina 3-10 Eur/val. Kambario nuoma gimtadieniui nuo 60 Eur/2 val.

  Reitingas 4,2

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI BALTUPIUOSE

  6.    „Ledinukas ir  Ledinuko pasaka“  (Kalvarijų g. 206)

  Šis kambarys tinkamiausia vaikams 2-7 m. amžiaus. Žaidimų kambario „Ledinukas“ erdvė yra funkcionali ir padalinta į du segmentus. Vienas skirtas vyresniems vaikams – aukštos čiuožyklos/kalneliai, „spurgų“ nusileidimo takas. Antras segmentas universalus –  pritaikytas ir mažesniems ir vyresniems vaikams (batutas, žema čiuožykla, kamuoliukų baseinas, tilteliai, Tarzano laipynė, įvairūs laipteliai ir pan.).

  Vaikai šventės metu gali džiaugtis ir besisukančia spalvinga karusele, stalo futbolu, nevaržomai važinėtis mašinėlėmis ar žaisti gaudynių, nes vietos pas mus daug ir erdvė neapkrauta nereikalingais daiktais.

  Žaidimų kambario „Ledinuko Pasaka“ aikštelė yra net trijų aukštų –  pirmajame aukšte vaikai suras batutą, naujuosius suktukus, įvairias kliūtis bei didžiulį kamuoliukų baseiną, kuriame  nardyti bei mėtytis kamuoliukais visada labai smagu. Antrajame aukšte vaikų lauks dar daugiau kliūčių (tiltelis, kriaušės, tinklo tunelis ir pan..) ir žinoma čiuožyklos - vamzdinė čiuožykla ir naujoji rolerių čiuožykla į didžiulį kamuoliukų baseiną. O pasiekus trečiąjį žaidimų aikštelės aukštą, vaikai įveikę tinklo tunelį, ritinius, pintą tiltelį ir kitas vaikiškas kliūtis, pasieks ilgą dvipusę čiuožyklą. Patys mažiausieji svečiai taip pat turės veiklos – jie laiką galės leisti mažylių zonoje su minkštu dideliu kilimu, žaidimų virtuvėle ir žaislais.

  Privatumas. Jeigu norėtumėte čia švęsti gimtadienį, žaidimų kambarys uždaromas, kad šventė būtų visiškai privati. Todėl prieš ateinant pažaisti, geriau susisiekti ir sužinoti, ar tuo metu žaidimų kambaryje nevyksta gimtadienis.

  Maistas ir gėrimai. Jeigu ateinate į žaidimų kambarį tik pažaisti ir nerimaujate, kad išalksite, pasiimkite užkandžių, nes šioje vietoje nusipirkti kavos ar užkandėlės negalėsite.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, stalo dekoravimas, vaišių stalas.

  Amžius. Šis kambarys tinkamiausias 2-7 m. amžiaus vaikams.

  Kaina 7 Eur/1 val.  Kambario nuomos kaina gimtadieniui nuo 175 Eur/ 2,5 val.

  Reitingas: 4,7

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI ŽVĖRYNE

  7.    „Pasakų šalis“ (PC PANORAMA, Saltoniškių g. 9)

  Pramogų imperijos žaidimų kambariai turi dideles, jaukias ir saugias erdves vaikams išsidūkti. Vaikai visada yra matomi, tad tėveliai gali ramiai atsipūsti prie puodelio kavos. Vaikų pramogoms skiriamas visas vaikų centras, tad užsiėmimų ras tiek patys mažiausi kūdikiai, tiek vyresni vaikai.
  Šiame žaidimų kambaryje vaikai tikrai nenuobodžiaus, nes jų  laukia įvairios linksmos pramogos: kamuoliukų baseinai, čiuožyklos, minkštas batutas, mašinytės, nameliai, virtuvėlės, laiveliai, minkštos kaladėlės, dėlionės.

  Mažesnieji mėgsta kamuoliukų baseiną, namelius ir virtuvėles su maisto produktais, minkštas  dėliones. Jie gali pasisupti ant linguojančių laivelių arba sėsti ant arkliuko muzikinėje karuselėje. Didesniems vaikams yra skirtos visos laipynės, čiuožyklos, didelis kamuoliukų baseinas, boulingas ir kitos pramogos. Visus vaikus nudžiugins minkštas batutas smagiam pašokinėjimui!

  Tėveliai patogioje zonoje galės pasirinkti žurnalą arba naudotis nemokamu WiFi.

  Privatumas.
  Švenčiant gimtadienius, galima užsisakyti kambarėlį ir turėti uždarą šventę nuo nepažįstamų žmonių. Vaikai gali atvykti pažaisti ir gimtadienių metu.

  Maistas ir gėrimai. Čia galima užsisakyti kavos, arbatos ar sulčių. Taip pat suvalgyti ledų.

  Papildomos paslaugos.
  Animatoriai, helio balionai, lankstomi balionai, torto užsakymas.

  Amžius. Įvairaus amžiaus vaikams.

  Kaina
  nuo 6 Eur/1 val. Kambario nuoma gimtadieniui nuo 120 Eur/ 2,5 val.

  Reitingas
  : 4,7

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI JERUZALĖJE

  8. „Kikilio lizdas“ (Jeruzalės g. 4)

  „Kikilio lizdas“ tai ne tik smagi žaidimų erdvė vaikams, bet ir šauni vieta skaniai pavalgyti, švęsti gimtadienius, krikštynas, organizuoti įvairius renginius, įmonių vakarėlius ar draugų susitikimus.

  Privatumas. Vyksta privačios šventės. Tuo metu pašaliniai neįleidžiami. Vaikai gali atvykti pažaisti ne gimtadienių metu.

  Maistas ir gėrimai. „Kikilio lizde“ galite mėgautis mūsų gaminamais gardžiaisiais belgiškais vafliais, čirviniais blyneliais ir kitais patiekalais!

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, maisto gamyba arba tiekimas iš maisto tiekėjų, šventės dekoravimas, helio balionai.

  Reitingas: 4,6

  Amžius. Rekomenduojama iki 7 m. vaikams

  Kaina 5 Eur neribotam laikui. Kambario nuoma gimtadieniui nuo 130 Eur/ 2 val.

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI ŠIAURĖS MIESTELYJE / ŽIRMŪNUOSE

  9.    „Alisa“ (OUTLET PARK, Verkių g. 31C)

  Žaidimų šalis „Alisa“ kasdien laukia mažųjų lankytojų ir jų tėvelių. Erdvioje 200 kv. m. žaidimų šalyje įrengtos 3 laisvalaikio erdvės: „išdykėlių oazė“ (žaidimų aikštelė, su įvairiomis čiuožyklomis, batutu, kamuoliukų baseinu ir kliūčių ruožu, kurioje vienu metu gali dūkti iki 40 vaikų), „gyvasis kampelis“ (atskiroje erdvėje įsikūrę augintiniai: triušiukai, jūrų kiaulytės ir kt) bei „gudručių kampelis“ (kūrybinės dirbtuvėlės, su smagiausiomis užduotėlėmis įvairaus amžiaus lankytojams).

  „Alisoje“ mažieji taip pat ras mini  kino teatrą, kur, patogiai įsitaisę, galės žiūrėti savo mėgstamus filmukus. Žaidimų kambaryje įkurta erdvi ir jauki įvairiausių žaislų ir žaidimų zona, kurioje ne tik pramogos vaikams, bet ir poilsio erdvė tėveliams.

  Mažieji padaužos išdykaus saugioje žaidimų aikštelėje: šokinės ant batuto, nuo čiuožyklos leisis į spalvingąjį kamuoliukų baseiną, kops alpinistų siena, supsis ant beždžioniukų tiltelio, bandys įveikti įvairiausias kliūtis, supsis ant sūpynių ir atras begalę naujų užsiėmimų.

  Mėgstantys lavinamuosius žaidimus arba trumpų pertraukėlių tarp išdykavimų metu, vaikai galės ramiai žaisti su specialiai šiai erdvei parinktais lavinamaisiais žaislais. Kai kuriems vaikams labai patinka lavinamosios kortelės. Čia tokių nerasite, tačiau galite pasiimti savo, nes ši erdvė puikiai tiks žaisti su kortelėmis. Taip pat čia rasite daug žaisliukų bei tinkamų sūpynių patiems mažiausiems lankytojams!

  Gyvojoje zonoje  susipažinsite su gyvūnėliais. Tai vieta, kurioje net didžiausi lankytojai sugrįžta į vaikystę, į gyvąją gamtą. Šiame jaukiame kampelyje straksi triušiukai ir jūrų kiaulytės, ratelyje nenuilstančiai sukasi voverytės Degu, akvariumus naršo įvairiaspalvės žuvelės kviečiančios kartu pasinerti į povandeninį pasaulį. Mažieji gamtininkai turės galimybę iš arti stebėti ir tyrinėti šių gyvūnėlių ypatumus, rūpintis ir globoti triušiukus bei jūrų kiaulytes, linksmai juoktis ir žiūrėti į mažąsias voveres, išdykaujančias savo narvelyje, stebėti augalus ir jų prisitaikymą prie besikeičiančios aplinkos.

  Privatumas. Jeigu sugalvotumėte gimtadienį švęsti čia, tuomet visa erdvė bus uždaryta tik jums. Būtent dėl šios priežasties tie, kurie norėtų atvykti tik pažaisti, turėtų paskambinti, kad sužinotų, ar žaidimų kambarys nėra uždarytas kieno nors šventei.

  Maistas ir gėrimai. Karšta kava, arbata ir užkandžiais iš specialaus meniu.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, šventės dekoras, vaišių stalo ir torto paruošimas, fotografas, vaikų priežiūra, pramogos.

  Amžius. Įvairaus amžiaus vaikams.

  Kaina 7 Eur/val. Kambario nuoma gimtadieniui nuo 140 Eur/1 val.

  Reitingas: 4,6

  Daugiau informacijos

  10.     SKYPARK (Ogmios miestas, Verkių g. 29B ir  Vilnius Outlet, V. Pociūno g. 8)

  1600 kv.m. ploto erdvėje rasite didžiausias batutų platformas Europoje, kempinių baseinus, įvairias pramogas. Galėsite išbandyti individualias batutų fitneso treniruotes su patyrusiais treneriais. Jūsų laukia net 13 skirtingų temų gimtadienio kambariai.

  Skypark – puiki vieta ne tik mažiesiems aktyviai leisti laiką, bet ir ekstremalams nutrūktgalviams saugiai pasimokinti naujų triukų.

  Nuo šiol parką galite rasti ir Pilaitės mikrorajone.

  Privatumas. Tuo pačiu metu gali vykti keli gimtadieniai ir ateiti pramogauti pavieniai lankytojai.

  Maistas ir gėrimai. Galima pasistiprinti picerijoje, esančioje parke. Švenčių metu leidžiama į rezervuotą kambarį atsinešti savo maistą ir gėrimus (išskyrus alkoholį).

  Papildomos paslaugos. Žaidimų kambariai jau yra dekoruoti, todėl papildomai negalima nieko kabinti. Animatorių paslauga neteikiama, tačiau leidžiama atsivesti savo animatorių.

  Amžius. Įvairaus amžiaus vaikams.
   
  Kaina nuo 12 Eur už dienos bilietą. Kambario nuoma gimtadieniui nuo 115 Eur/2,5 val.

  Reitingas
  : 4,5

  Daugiau informacijos

  11.    „Kibir Vibir“  (Žirmūnų g. 2)

  O kur švęsti gimtadienį Žirmūnuose? Visiškai privačią šventę galite susikurti „Kibir Vibir“ žaidimų kambaryje. Čia rasite daug privalumų: jauki aplinka, žaislų įvairovė, pramogos vaikams, kampas tėveliams prie vaikų žaidimų aikštelės, patogus privažiavimas, automobilių stovėjimo aikštelė prie pat durų, atskiras įėjimas, WC pritaikytas ir mažiesiems lankytojams, patalpose įrengta rekuperacinė sistema.

  Privatumas. Žaidimų kambarys skirtas tik privačioms šventėms.

  Maistas ir gėrimai. Tėveliai galės pasigardžiuoti kava, arbata arba alkoholiu. Šiame žaidimų kambaryje prekiaujama įvairiais gėrimais. Maistą galima užsisakyti iš meniu arba rekomenduojamų tiekėjų. Taip pat galite atsinešti savo užkandžius.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, vaišių stalas, helio balionai, fotografas.

  Amžius. Įvairaus amžiaus vaikams.

  Reitingas: 4,6

  Kaina nuo 100 Eur/2 val.

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI VILNIUJE PILAITĖJE

  12. SKYPARK (Vilnius Otlet, V. Pociūno g. 8))

  Šio batutų žaidimo kambario aprašymą rasite Nr. 10 punkte.

  13. „Zuikių miestas“ (Vilnius Outlet, V. Pociūno g. 8)

  Itin stilinga ir jauki vieta. Laipynių zona, čiuožykla su burbuliukų jūra. Tinkama mažesniems vaikams (iki 3-5 m.).

  Privatumas. Jeigu norite švęsti gimtadienį „Zuikių mieste“, galėsite pasirinkti net iš 4 kambarių. Tuo pačiu metu gimtadienius gali švęsti keli vaikai. Todėl žaidimų kambarys atviras ir vaikams, atvykusiems tiesiog pažaisti.

  Maistas ir gėrimai. Tėvai galės rasti, kur pavalgyti aplinkinėse kavinėse.

  Papildomos paslaugos. Šventės tema, dekoravimas, vaišių stalo padengimas, jeigu užkandžiai užsakomi iš žaidimų kambario tiekėjų.

  Amžius. Tinkama mažesniems vaikams (iki 3-5 m.).

  Kaina nuo 10 Eur neribotam laikui. Kambario nuoma gimtadieniui nuo 150 Eur/2,5 val.

  Reitingas: 4,3

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI VILNIUJE NAUJAMIESTYJE

  14. „Du peliūtai“ (Kauno g. 30)

  Čia rasite ir smėliadėžę, kurioje vaikai gali kepti smėlio tortus, ir laipynes, ir kamuoliukų baseiną, ir daug žaidimo priemonių – tiek transporto, tiek edukacinių. Ši erdvė pilnai ir išskirtinai pritaikyta mažiesiems lankytojams: jauki, spalvinga ir saugi bėgioti ar ropinėti, nes žaidimų kambario grindinys padengtas minkšta kilimine danga.

  Erdvė taip pat tinka ir kiek paūgėjusiems: kupina nuotykių ir įvairovės, kviečianti plaukti laivu, lipti ant aukščiausios pakopos laiptelių ar statyti įspūdingas smėlio pilis.

  Žaidimų kambarį sudaro dvi erdvės: jau aprašyta žaidimų erdvė ir atskiras kambarys, atskirtas stikline siena, kuriame galėsite ramiai mėgautis karštais gėrimais bei vis dar stebėti savo žaidžiančius mažuosius.

  Privatumas. Galite užsisakyti privačią šventę. Tuo atveju žaidimų kambarys uždaras ne šventės dalyviams.

  Maistas ir gėrimai. Atvykus pažaisti, tėvai galės mėgautis karštu gėrimu.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, fotografai, dekoravimas, batuto nuoma, maisto patiekimas, užsisakius maistą iš žaidimo kambario partnerių.

  Amžius. Pritaikyta labiau mažesniems vaikams (iki 3-5 m.)

  Kaina nuo 7 Eur/2 val. Kambario nuoma gimtadieniui nuo 110 Eur/3 val.

  Reitingas: 5

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI VILNIUJE PAŠILAIČIUOSE

  15. „Skraiduolis“ (Laisvės pr. 58)

  Jeigu ieškote kambario, kur atšvęsti gimtadienį Pašilaičiuose, tuomet šis žaidimų kambarys gali būti nepamirštama vieta jūsų vaiko šventei. Skraiduolį galima užsisakyti privačiai šventei, kad tuo pačiu metu nedalyvautų kiti vaikai.

  Čia rasite erdvią žaidimų zoną su batutu, dviguba čiuožykla, kamuoliukų baseinu, kliūčių ruožais ir vyresniųjų pamėgta „Tarzano“ čiuožykla. Mažųjų lankytojų laukia sūpynės, žaidimų namelis, virtuvėlė, lėlių namelis, mašinytės, įvairūs jau pamėgti bei dar neatrasti lavinamieji žaidimai. Na o patys mažiausieji galės užsiimti įdomia veikla atskiroje zonoje šalia tėvelių. Mažiausiųjų buvimą gali palengvinti lavinamosios knygos arba lavinamosios kortelės, todėl nepamirškite pasiimti šių lavinamųjų pramogų, jei keliausite ir su pačiais mažiausiais.

  Renovuotos patalpos, įrengta moderni kondicionavimo bei vėdinimo sistema, WC patalpa pritaikyta vaikams.

  Privatumas. Kambarys skirtas tik privačioms šventėms.

  Maistas ir gėrimai. Gimtadieniui galite atsinešti savo užkandžius arba šią misiją patikėti žaidimų kambario darbuotojams.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, dekoravimas, fotografas, vaišių stalas.

  Google reitingas: 4,8

  Amžius. Įvairaus amžiaus vaikams.

  Kaina nuo 120 Eur/2 val.

  Daugiau informacijos

  16. „Tiny Houses“ (Eitminių g. 20-116)

   

  Išskirtinis ir stilingas, net 200kv. žaidimų kambarys privačioms šventėms! Čia galite švęsti gimtadienius, krikštynas, darželių išleistuves ar tiesiog susitikti su draugais privačiam pasibuvimui !

  Žaidimų kambays turi savo 4 privačius parkingus.

  Žaidimų kambaryje Tiny Houses rasite išskirtinę, dar nematytą spalvotų šautuvų pramogą, kuri įskaičiuota į šventės kainą ! Taip pat šiame žaidimų kambaryje yra stilingai įrengta medinė žaidimų aikštelė, kurioje yra čiuožykla, kamuoliukų baseinas, įvairiausi tuneliai, gaisrininko stulpas, kliūčių ruožas, alpinisto sienelė.

  Žaidimų kambarys yra išplanuotas taip, kad būnant prie švenčių stalo matysite žaidžiančius vaikus skirtinguose žaidimų kambario vietose.

  Taip pat nameliuose vaikai ras skirtingo amžiaus ir skirtingiems pomėgiams skirtų žaislų, tokių kaip: virtuvėlė, ledainė, lėlių namas, parduotuvėlė, mašinėlių garažas, mašinėlės, mažojo meistro kampelį. Žaidimų kambarys Tiny Houses napamiršo ir apie pačius mažiausius, prie pat pagrindinio stalo įrengta erdvė ( kad tėveliai galėtų tuo pačiu metu ir bendrauti su svečiais ir kartu prižiūrėti savo mažiausiuosius ), kurioje rasite veiklos staliuką, virtuvėlę ir kitus žaisliukus, o svarbiausiai čia yra ir Baby bjorn gultukas.

  Žaidimų kamabryje yra wc, klientų virtuvėlė, žindymo vieta.

  Šventės vyksta tik privačios, užklausas rezervacijoms galite pateikti www.tinyhouses.lt, facebook, instagram paskyrose arba susisiekę telefonu.

  Kartais skelbiamos atvirų durų dienos, kai galima atvykti pažaisti už valandinį mokestį (apie tai pranešame Facebook ir Instagram paskyrose ).

  Kad šventė būtų be rūpesčių, Tiny Huses žaidimų kambarys gali suoraganizuoti šventę iki pat smulkmenų, galimos paslaugos: šventės dekoras, vienkartiniai indai, balionai, animatoriai, maisto ir saldaus stalo užsakymas, fotografas.

   

  Privatumas. Šis žaidimų kambarys skirtas tik privačioms šventėms. Tačiau kartais taiko „Atviras durų dienas“, kai leidžia ateiti pažaisti vaikams. Apie šias dienas skelbiama „Tiny House“ facebook puslapyje.

  Maistas ir gėrimai. Kavą, arbatą galima užsisakyti „Tiny houses“ žaidimų kambaryje, švenčių metu galima naudoti ir arbatinuką (bet kava, arbata reikėtų pasirūpinti patiems). Maistą galima atsinešti arba patikėti žaidimo kambario maisto tiekėjams.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, dekoravimas, fotografas, vaišių stalas.

  Reitingas: 4,8

  Amžius. Šis žaidimų kambarys tinka įvairaus amžiaus vaikams.

  Kaina nuo 165 Eur/3val.

  Daugiau informacijos

  17. „Nykštukų pasaulis“ (Laisvės pr. 88)

  „Nykštukų pasaulis“ taip pat kviečia švęsti šventes. 3 aukštai laipynių zonos, 3 čiuožyklos, spalvotu rutuliukų baseinas, mini batutai, laipynės, tuneliai, apžvalgos bokštelis, kabantis tiltas.

  50 kv. 2. ploto patalpose telpa 100 vaikų, o prie stalų susėsti gali net 80 svečių. Patiems mažiausiems yra skirtos dvi maitinimo kėdutės, tvirtinamos prie stalo.
  Privatumas. Kambarys skirtas tik privačioms šventėms.

  Maistas ir gėrimai. Galima atsinešti savo arba užsisakyti.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, dekoravimas, vaišių stalas.

  Google reitingas: 4,1

  Amžius. Įvairaus amžiaus vaikams.

  Kaina nėra nurodyta.

  Daugiau informacijos

  18. „Mumukas“ (Eitminių g. 12)

  „Mumukas“ siūlo kurti privačią šventę ne tik su gyvais personažais, tačiau ir vaikų pamėgtomis pramogomis. Šiame žaidimų kambaryje rasite „PS 4 pro“ žaidimų konsolę su itin smagiu „Kinect“ sistemos žaidimu – „Just Dance 2020“. Jo tikslas – atkartoti šokių judesius matomus ekrane. Smagu ir paprasta visiems – mažiems ir dideliems.

  Žinoma, čia rasite ir įprastas pramogas. Žaidimų aikštelė su kamuoliuku baseinu, čiuožykla, batutu, kliūčių ruožu. Didelė žaislų įvairovė.

  Jūsų poreikiams: Virš 2 metrų didelis TV vaiko nuotraukoms (slide show).

  Rakinamos spintelės daiktams susidėti. Virtuvė su buitine technika, kavos aparatu ir indais. Akustinė garso sistema. Patiems mažiausiems: gultukas, vystymo stalas, maitinimo kėdutė. WC su dušu, vystymo stalu.

  Privatumas. Organizuojamos tik privačios šventės.

  Maistas ir gėrimai. Galima naudotis kavos aparatu.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, dekoravimas, vaišių stalas, fotografas.

  Reitingas: 4,8

  Amžius. Įvairaus amžiaus vaikams.

  Kaina nuo 40 Eur

  Daugiau informacijos

  19. „Lobio sala“ (Eitminių g. 12)

  Jeigu ieškote privačios erdvės, kurioje būsite tik jūs ir jūsų artimieji, galite rinktis išsilaipinti „Lobio saloje“. Čia rasite įdomią ir saugią žaidimų aikštelę su kamuoliukų jūra, lipynėmis, čiuožykla, batutu, dar niekur nematytu sraigtasparniu bei kliūčių ruožais. Taip pat vaikai itin mėgsta nemokamą karuselę. Jie mielai žaidžia prie natūralaus medžio stalo su traukinukų trasa, virtuvėje gamina skanius pietus, iš gigantiškų kaladėlių statosi namus, važinėja motociklais ir mašinytėmis

  Vyresni vaikai ir tėvai linksmai bei turiningai leidžia laiką prie didelio futbolo stalo, monopolio, šaškių, šachmatų bei kitų lavinamųjų žaidimų.

  Šventės metu nemokamai galėsite naudotis visais reikiamais serviravimo indais (puodeliais kavai/arbatai, stiklinėmis, didelėmis lėkštėmis bei lėkštelėmis tortui, šaukšteliais, šakutėmis, pjaustymo įrankiais, tortine, indais vaisiams ir saldumynams, ąsočiais), virduliu, „Dolce Gusto“ kavos aparatu, mikrobangų krosnele. Kiekvienai šventei nemokamai paruošiama geriamojo vandens ąsotis su kraneliu.

  Mažiausiųjų svečių patogumui rasite: maitinimo kėdutę, gultuką, šokliuką ir stumduką su lavinamąja lenta.

  Erdvės patalpose įrengtas vonios kambarys su visomis reikiamomis priemonėmis (vystymo lenta, puoduku, žiedu, palypėjimo kėdute, visomis higienos priemonėmis bei plaukų džiovintuvu).

  Šiltuoju metų laiku galėsite naudotis prie pat patalpų įrengta bendro naudojimo pavėsine bei lauko krepšinio aikštele (krepšinio kamuolys yra paruoštas mūsų erdvės svečiams).

  Privatumas. Organizuojamos privačios šventės. Tačiau laisvu nuo švenčių metu, suteikiama galimybė kasdienėms pramogoms. Norint sužinoti apie galimybę ateiti pažaisti, reikia susisiekti su žaidimų kambariu.

  Maistas ir gėrimai. Galima naudotis kavos aparatu, paruošiama geriamojo vandens ąsotis.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, fotografai, dekoravimas, vaišių stalas.

  Reitingas: 4,7

  Amžius. Labiau tinkamas mažesniems vaikams, tačiau vyresni gali žaisti stalo žaidimus.

  Kaina nuomotis kambarį gimtadieniui nuo 75 Eur/2 val.

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI VILNIUJE RASOSE

  20. „Linksmadienis“ (Panerių g. 39)

  Kur švęsti vaikų gimtadienius – pasirinkimas iš tiesų didelis. „Linksmadienis“ siūlo jūsų privačiai vaiko šventei erdvias (150 kv. m.), skoningai įrengtas patalpas, linksmybes vaikams, puikią poilsio zoną tėveliams, atskirą virtuvę bei mamos ir kūdikio erdvę.

  Į gimtadienius dažnai susirenka labai skirtingo amžiaus vaikai, todėl normalu, kad juos domina skirtingos veiklos. „Linksmadienis“ siūlo pačių įvairiausių pramogų, kurios tinka ir siautėti norintiems 3-7 m. vaikams, ir 1,5-2 m. individualistams, ir patiems mažiausiems (greta tėvų zonos yra kilimas su patiems mažiausiems skirtais žaislais, palapine).

  Daugelis vaikų žaidžia karstynių, kamuolių ir balionų zonose, tačiau vaikai, kurie labiau mėgsta individualius žaidimus, smagiai leis laiką namelyje, kuriame yra virtuvėlė, ledų kioskelis, medinis miestas ir t.t. Čia stovi net žaidimų aparatas, kuris sudomins tiek paauglius, tiek tėvelius.

  Privatumas. Žaidimų kambarys skirtas tik privačioms šventėms.

  Maistas ir gėrimai. Galima atsinešti savo maistą arba užsisakyti užkandžius iš žaidimų kambario rekomenduojamų tiekėjų.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, dekoravimas, vaišių stalas, fotografas.

  Reitingas: 4,9

  Amžius. Ikimokyklinio amžiaus vaikams.

  Kaina nuo 100 Eur/3 val.

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI DIDŽIOJOJE RIEŠĖJE

  21. „Kakadu karuselė“ (Molėtų g. 13)

  Dar viena vieta vaikų šventėms. Žaidimų kambarys orientuotas į 3-9 metų vaikus. Šiame žaidimų kambaryje rasite didelę 200 kv. m. erdvę, kuri suplanuota ir išdėstyta taip, kad visi jaustųsi komfortabiliai.

  Didelė moderni laipynė, kamuoliukų baseinas, čiuožykla, Tarzano nusileidimas trasa ir vaikų mėgstama karuselė. Taip pat mažieji galės džiaugtis didžiule piešimo lenta, didelėmis Lego bei Jungle kaladėlėmis ir daugybe kitų įdomių žaidimų.

  Tėvų zona: virtuvėlė (čia rasite visus būtiniausius įrankius: tortinę, serviravimo padėklus, įrankius, puodelius, virdulį), didelis stalas vaišėms, minkšti patogūs foteliai.

  Privatumas. „Kakadu Karuselėje“ galima švęsti tik privačias šventes.

  Maistas ir gėrimai. Galima atsinešti savo užkandžius arba užsisakyti maistą iš rekomenduojamų tiekėjų.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, žaidimų kambario dekoravimas ir stalo serviravimas.

  Reitingas: 4,6

  Amžius. Žaidimų kambarys orientuotas į 3-9 metų vaikus.

  Kaina nuo 140 Eur/2,5 val.

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI PERKŪNKIEMYJE

  22. „Šypsenų miškas“ (Perkūnkiemio g. 47)

  Jeigu ieškote erdvės mažylių gimtadieniams, tuomet „Žaidimų Miške“ jūsų vaiko gimtadienis bus kupinas šypsenų! Čia patogu švęsti pačių mažiausių vaikučių šventes.

  Žaidimų kambarys išklotas kilimine danga, tad patogu ropoti ir pavargus nuo dūkimo tiesiog prigulti kur tik norisi. Viena patogi erdvė žaidimams, tad vaikučiai visada bus Jūsų akiratyje. Saugi laipynė ir čiuožykla, kuria patogiai savarankiškai naudojasi jau 1 metų vaikučiai.

  Virtuvėlė, kurioje rasite arbatinuką ir Dolce gusto kapsulinį kavos aparatą. Muzika bei mirgančios švieselės suteiks Jūsų šventei žaismingumo. Tėvelių zona, kur jie patogiai galės sėdėti, mėgautis vaišėmis ir laimingų vaikų šypsenom.

  Privatumas. Rengiamos tik privačios šventės. Tačiau jei ieškote, kur praleisti laiką su pačiais mažiausiais eilinę dieną, tuomet šis žaidimų kambarys turi specialių laikų. Kiekvieną antradienį ir penktadienį 10.30 – 12.30 „Šypsenų miške“ vyksta vaikų iki 2,5 metų susitikimai.

  Maistas ir gėrimai. Žaidimų kambaryje rasite kavos aparatą. Maistu rūpintis reikia savarankiškai.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai.

  Reitingas: 4,8

  Amžius. Pritaikyta patiems mažiausiems (maždaug iki 3 m. amžiaus).

  Kaina nėra nurodyta.

  Daugiau informacijos

  23. „Maža kopa“ (Girulių g. 14)

  Pirmasis žaidimų kambarys su 6 tonomis smėlio. Žaidimų kambarys nuomojamas tik privačioms šeimos šventėms. Jūsų lauks net 150 m. kv. bendro ploto, o šventės metu jūsų netrukdys jokie pašaliniai asmenys, tad privatumas garantuotas. Žaidimų kambaryje įrengtos dvi erdvės, erdvė be smėlio, su stalais ir kiek toliau net 6 tonų smėlio ir žaidimų erdvė.

  Žaidimų kambarys tinkamas vaikams nuo 1 iki 5 metų. Smėlis skirtas specialiai vaikams, plautas ir sertifikuotas, atlikti laboratoriniai tyrimai.

  Privatumas. Organizuojamos tik privačios šventės.

  Maistas ir gėrimai. Šventėms galima užsisakyti užkandžius iš žaidimo kambario partnerių.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, dekoravimas, vaišių stalas.

  Reitingas: 4,9

  Amžius. Žaidimų kambarys tinkamas vaikams nuo 1 iki  5 metų.

  Kaina nuo 185 Eur/3 val.

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI VILNIUJE NAUJOJE VILNIOJE

  24. „Safari“ (Karklėnų g. 23)

  Galite švęsti privatų gimtadienį žaidimų kambaryje „Safari“ su vaikais nuo 1 iki 8 metų.

  Galite pasidairyti po žaidimų kambarį virtualiame ture: https://vtc.virtualtourscreator.com.au/share/dd7b5d485a73af7b28a8fd87471a8974

  Privatumas. Rengiamos tik privačios šventės.

  Maistas ir gėrimai. Maistu reikės pasirūpinti patiems. Nežinant, kur užsisakyti maistą, „Safari“ gali pateikti rekomendacijų. Tėvai nemokamai vaišinami juoda kava.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, vaišių stalas.

  Reitingas: 4,7

  Amžius. Žaidimų kambarys tinkamiausias nuo 1m.  iki 8 m. vaikams.

  Kaina nuo 95 Eur/2,5 val.

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI VIRŠULIŠKĖSE / FABIJONIŠKĖSE

  25. „Saulutė vaikams“ (PC Mada, Viršuliškių g. 40 ir PC „Mandarinas“ Ateities g. 49)

  „Saulutė vaikams“ turi du žaidimų kambarius Vilniaus mieste. PC „Mada“ esantis vaikų žaidimų kambarys tinkamas ir privačioms šventėms, ir kasdienėms pramogoms. Šiame kambaryje yra: kliūčių ruožas, trys čiuožyklės su kamuoliukų baseinu, edukacinė zona su interaktyviais žaidimais, mega kaladėlių zona ir neseniai atkeliavęs batutas-ringas.

  Jūsų patogumui įrengta virtuvėlė, WC, vystymo stalas, maitinimo kėdutės, virdulys, mikrobangų krosnelė ir šaldytuvas. Tėvams – biliardo stalas.

  PC „Mandarinas“ žaidimų kambarys skirtas tik privačioms šventėms. Šiame žaidimų kambaryje yra didelis žaislynas su daug atrakcijų vaikams: batutas, dvi skirtingos čiuožyklės, kamuoliukų baseinas, labirintas, kliūčių ruožas, mini miestelis, kuriame parduotuvė, ligoninė ir kitos atrakcijos. Šis žaidimų kambarys itin erdvus.

  Privatumas. Šventės organizuojamos tik privačios. PC „Mada“ galimi kasdieniai apsilankymai, tačiau švenčių atveju, kambarys uždaromas privačiam renginiui ir vaikai neįleidžiami.

  Maistas ir gėrimai. Galima atsinešti savo vaišes arba užsisakyti iš žaidimų kambarių partnerių.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, dekoravimas, šventinis maistas, balionai.

  Reitingas: 4,5

  Amžius. Įvairaus amžiaus vaikams.

  Kaina nuo 6 Eur/1 val. Kambario nuoma gimtadieniui nuo 120 Eur/2 val.

  Daugiau informacijos

  26. „Papūgėlė” (Fabijoniškių g. 5c-1021A)

  Edukacinės programos, linksmybės, vaišės. Kambaryje vaikai ras įvairių užduočių bei lavinančių užsiėmimų. Šiame kambaryje esantys žaislai ne tik linksmina, bet ir edukuoja. Stebėkite, kas labiausiai traukia jūsų vaiko dėmesį ir pasirūpinkite, kad lavinamieji žaislai atsidurtų ir jūsų namuose. Tai gali būti ne mažesnė pramoga nei kamuoliukų jūra.

  Taip pat vaikus džiugins kamuoliukų baseinai, čiuožynės, laipynės, batutai, tuneliai, sūpynės, minkštų bokso kriaušių zona. O animatoriai neleis nuobodžiauti. Teminiai gimtadieniai gali sukurti dar smagesnę vaikų gimtadienių atmosferą.

  Tėvų patogumui – virtuvėlė.

  Privatumas. Organizuojamos tik privačios šventės.

  Maistas ir gėrimai. Tėvai galės atsigerti kavos. Galima atsinešti savo užkandžius arba maisto užsakymą patikėti „Papūgėlės“ kolektyvui.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, dekoravimas, vaišių stalas.

  Reitingas: 4,9

  Amžius. Žaidimų kambarys tinkamas 2-8 m. vaikams.

  Kaina nuo 115 Eur/3 val.

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI LAZDYNUOSE

  27. „Linksmuolis“ (Architektų g. 152)

  Žaidimų kambarys „Linksmuolis“ – tai jauki erdvė vaikams ir suaugusiems Lazdynuose, puikiai pritaikyta gimtadieniams ar kitoms privačioms šventėms.

  Patogiai suplanuota virš 100 kv.m aplinka, pripildyta smagiausių atrakcionų ir turinti poilsio erdvę, leis patogiai jaustis tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

  Žaidimų zona suskirstyta į dvi zonas: didesniesiems (iki 10 metų vaikams) galima rinktis kliūčių ruožą, batutą, dvigubą čiuožyklą ir net „Tarzano“ nusileidimą. Mažieji džiaugsis daugybe lavinamųjų žaislų, vandens batutu, kamuoliukų baseinu, sūpynėmis bei karusele.

  Privatumas. Šiame kambaryje organizuojamos privačios šventės, tačiau, jeigu kambarys nėra rezervuotas, galima ateiti padūkti visiems vaikams.

  Maistas ir gėrimai. Visiškai šalia, vos per tinklą, veikianti picerija pradžiugins vaikų mėgstamu meniu nuo užkandžių ar picų iki desertų bei įvairių gėrimų. Joje sočiai pavalgys tiek tėvai, tiek vaikai.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, dekoravimas, vaišių stalas, fotografas, speciali gimtadienio programa „Gimtadienis su picų kepimu“.

  Reitingas: 4,6

  Amžius. Įvairaus amžiaus vaikams.

  Kaina nuo 135 Eur/3 val.

  Daugiau informacijos

  28. „Kvadratinis“ (Architektų g. 59-101)

  „Kvadratinis“ žaidimų kambarys orientuotas į ikimokyklinio amžiaus vaikus, tačiau veiklos ras ir vyresni broliai, sesės ir net visai maži kūdikiai. Todėl čia švęsdami privačius gimtadienius, galite pasikviesti įvairaus amžiaus giminaičius ar draugus.

  Kūdikiams rasite visą reikalingą įrangą, maitinimo kėdutę, sūpuoklę, lavinančius žaisliukus, vystymo staliuką ir reikmenis. Vyresnieji galės smagiai pajudėti žaisdami Xbox žaidimus su kinect konsole atskirame kambaryje.

  Vaikai čia taip pat ras laipynę, kamuoliukų baseiną, čuožynę, sūpuokles, piešimo kampelį, virtuvėlę, vaikų biblioteką, stalo žaidimus, kino sale, įrengtą ant laiptų, mergaitės atras princesių erdvę su daugybe suknelių ir aksesuarų persirengimui. Berniukams įkurtas kampelis su mašinytėmis ir traukinukų trasa. Patalpose kelios sienos išdažytos dažais, kurie leis vaikams piešti su kreidelėmis tiesiai ant jų.

  Tuo tarpu tėvai ras visą reikalingą įrangą, kad būtų patogu suruošti gimtadienio vaišes. Žaidimų kambarys turi įrengtą virtuvę su visais reikalingais stalo indais ir įrankiais, elektriniu virduliu, mikrobangų krosnele, šaldytuvu ir indaplove.

  Žaidimų erdvės patalpos įsikūrusios miško apsuptyje, todėl po šventės galite neskubėdami laiką praleisti gamtoje ar šalia esančioj vaikų žaidimų aikštelėje.
  Buvę lankytojai tvirtina, kad šiame žaidimų kambaryje nereikia susitvarkyti po gimtadienio, kas kituose žaidimų kambariuose yra privaloma arba paslauga taikoma už papildomą mokestį.

  Privatumas. Rengiamos tik privačios šventės.

  Maistas ir gėrimai. Galėsite pasivaišinti kava ar arbata, tačiau užkandžius reiks atsinešti patiems.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai.

  Reitingas: 4,6

  Amžius. Žaidimų kambarys orientuotas į ikimokyklinio amžiaus vaikus, tačiau veiklos ras taip pat vyresni broliai, sesės ir net visai maži kūdikiai.

  Kaina nuo 80 Eur/3 val.

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI ANTAKALNYJE

  29. „Debesų miestas“ (V. Grybo g. 17)

  Jaukus žaidimų kambarys pačių mažiausiųjų privatiems gimtadieniams ar kitoms šventėms. Čia rasite saugią čiuožynę į kamuoliukų baseiną, įvairių žaislų, landžiojimo erdvių, batutą.

  Rašoma, kad erdvė tinkama 1-8 m. vaikams. Vis dėlto, reikėtų atsižvelgti, kad žaidimų aikštelė praktiškai pritaikyta mažesniems vaikams 1-3 m. amžiaus, todėl vyresni gali nuobodžiauti.

  Privatumas. Jeigu užsisakysite žaidimų kambarį šventei, jis bus uždaromas privačiai jūsų šventei.

  Maistas ir gėrimai. Galima užsisakyti iš pateikto meniu (siūlomų tiekėjų).

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, dekoravimas, spragėsių mašina, cukraus vata, piešiniai ant veidų, balionai.

  Reitingas: 4,8

  Amžius. Rašoma, kad erdvė tinkama 1-8 m. vaikams. Vis dėlto, reikėtų atsižvelgti, kad žaidimų aikštelė praktiškai pritaikyta mažesniems vaikams 1-3 m. amžiaus, todėl vyresni gali nuobodžiauti.

  Kaina nuo 120 Eur/3 val.

  Daugiau informacijos

  ŽAIDIMŲ KAMBARIAI NAUJAMIESTYJE

  30. „Juokų maišelis“ (Kedrų g. 3)

  Šiame žaidimų kambaryje kiekvienas vaikas nuo 1 iki 8 metų ras būtent tai, kas jam labiausiai patinka. Vienus sužavės labirinto tyrinėjimas, kitus – tylūs žaidimai, lavinantys lytėjimo pojūčius ir erudiciją. Čia įrengta žaidimų aikštelė su batutu, laipynėmis, čiuožykla ir margaspalvių kamuoliukų baseinu.

  Privatumas. Jeigu čia švęsite savo gimtadienį ar kitą šeimos šventę, būkite ramūs, kad visa erdvė priklausys tik jums. Čia organizuojamos tik privačios šventės.

  Maistas ir gėrimai. Į „Juokų maišelį“ galite atsinešti savo vaišes arba kreiptis į organizatorius, kad pasirūpintų vaišių stalu.

  Papildomos paslaugos. Animatoriai, dekoravimas, vaišių stalas, fotografas.

  Reitingas: 4,3

  Amžius. Žaidimų kambarys tinkamas 1-8 m. vaikams.

  Kaina nuo 75 Eur/2,5 val.

  Daugiau informacijos

  Vilniuje yra gausybė pramogų parkų vaikams. Dūkti ir šėlti smagu, tačiau nepamirškite rūpintis savo vaikų gebėjimų ugdymu. Edukacinį pramogų parką ne tik galite, bet ir turėtumėte susikurti savo namuose: lavinamosios knygos, žaidimai, kortelės, magnetinės lentos – priemonės, padėsiančios sukurti žaidimų parką savo namuose.

  Informacija ir kainos tikrintos 2023 m. kovo 17 d.

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Ieškote galimybės kokybiškai praleisti laiką su vaikais? Rekomenduojame šiuos straipsnius - Geriausi SPA su vaikaisdraugiškos kavinės vaikams VilniujeLankytinos vietos Vilniuje.