YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos – kaip jas galima prižiūrėti?

 • YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos – kaip jas galima prižiūrėti?

  Netinkamam vaikų elgesiui koreguoti šiais laikais yra daug įvairių priemonių bei būdų, bene geriausia priemonė - YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos.

  Kitaip tariant, tai yra specialios lentelės, kurių dėka galima sparčiai bei įdomiai neklaužadų vaikų elgesį paversti tinkamu. Ant jų mažamečiai gali užsirašyti dienos ar savaitės įvairias veiklas – jas atlikdami ugdo visokius gebėjimus ir mokosi pažinti, pavyzdžiui, metų laikus, savaitės dienas ar orą, esantį už lango. O įsigijus šią interaktyvią priemonę, reikia tėvams žinoti kaip būtina ją prižiūrėti, kad tarnautų ilgus metus, tad šiame straipsnyje aptarsime šių sistemų – lentelių taisyklingą priežiūrą. Taip pat atskleisime nuo kokio amžiaus vaikas gali gyventi pagal taisykles ir suprasti elgesio ribas, nes mūsų minėta priemonė padeda į vaiko gyvenimą įvesti taisykles ir suprasti koks elgesys yra priimtinas namuose ir viešumoje.


  YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos – kaip jas galima prižiūrėti?

  • Jų paviršių galite nuvalyti naudodami švelnią šluostę ar šiek tiek drėgno mikropluošto šluostę.
  • Šios elgesiui koreguoti skirtos sistemos – lentelės yra magnetinės, todėl jos nemėgsta drėgmės ir jas nuvalius, tiesiog yra būtina gerai nusausinti.
  • Rekomenduojame kartą per mėnesį keisti kempinėles. Ant jų kaupiasi dulkės, nuvalytas rašalas, tad seniai nekeista šluostė ar kempinėlė taip pat gali išpurvinti lentą. Tokiu atveju ją nuvalyti bus daug sunkiau.
  • Nenaudokite kreidos, nes ji gali pažeisti lenteles. Naudokite tik lengvai nutrinamus žymeklius, kurie yra komplektacijoje.
  • Jei lieka žymės nuvalius šias interaktyvias priemones, pabandykite pavalyti su trupučiu indų ar kitokio ploviklio ir vėliau nusausinti.

  *Prieš klijuojant elgesio ugdymo lenteles ant sienos, reikia jas pamatuoti norimoje vietoje dar nenuklijavus apsauginės plėvelės. Mūsų atlikti bandymai įrodė, kad klijuojant jas – siena nepasižeidžia, bet jei turite tam tikrų abejonių dėl sienos kokybės, visada naudokite dvipusius silikoninius lipdukus, kuriuos rasite rinkinyje. Už pažeidimus klijuojant pirmu ar antru būdu – gamintojas ar pardavėjas neatsako, tad už savo pasirinkimą atsakingi esate patys.

  Nuo kokio amžiaus vaikas gali gyventi pagal taisykles ir suprasti elgesio ribas?

  Nuo penkerių metų vaikai jau geba tiesiogiai suprasti kokios elgesio taisyklės kokioje vietoje galioja ir kad jų laikytis reikia. Nuo tokio amžiaus vaikas labai jautriai reaguoja, jei jis pats ar kažkas kitas pažeidinėja taisykles, skundžia vieni kitus tėvams ir darželio auklėtojoms.

  Apibendrinant, galima teigti, jog YES FOR SKILLS elgesio ugdymo sistemos padeda vaikui suprasti kaip galima elgtis tiek namuose, tiek viešumoje. Lentelių priežiūra nėra sudėtinga – įsidėmėkite straipsnyje minėtus patarimus. Leiskite savo vaikui išmokti elgtis tinkamai bet kurioje vietoje!

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Jeigu jums aktualu vaikų emocinio intelekto ir pykčio priepuolių valdymas, kviečiame plačiau apie tai skaityti straipsnyje - vaikų emocinė raida.

  Taip pat rekomenduojame straipsnį bei naudingus patarimus besimokant skaičiuoti - kaip išmokyti vaiką skaičiuoti?

   Ieškote galimybės kokybiškai praleisti laiką su vaikais? Rekomenduojame šiuos straipsnius - Geriausi SPA su vaikaisLankytinos vietos Vilniuje.

   Turime didelį kiekį straipsnių apie rekomendacijas ir patarimus kaip išmokyti vaikus skaičiuotiskaitytipasiruošti darželiui ar lavinti vaiko kalbą.