YES FOR SKILLS PDF produktai – kodėl juos verta rinktis šeimoms, auginančioms mažamečius?

 • YES FOR SKILLS PDF produktai – kodėl juos verta rinktis šeimoms, auginančioms mažamečius?

  Jaunos šeimos, kurios augina dar ikimokyklinio amžiaus vaikus, nuolat ieško naujovių – ypač tų, kurios padeda lengviau ir žaidimų forma lavinti įvairiausius įgūdžius, reikalingus tolimesniems gyvenimo etapams. Viena geriausių naujovių - YES FOR SKILLS PDF produktai. Šie modernūs produktai leidžia vaikus lavinti ne tik namuose, bet ir, pavyzdžiui, keliaujant automobiliu, lėktuvu ar net plaukiant laivu.

  Šiame straipsnyje pateiksime įvairiausias priežastis, į kurias atsižvelgus tikrai verta rinktis minėtus įgūdžių lavinimo produktus, pateikiamus skaitmeniniu, PDF formatu, visoms šeimoms, auginančioms mažamečius.

  YES FOR SKILLS PDF produktai – kodėl juos verta rinktis šeimoms, auginančioms mažamečius?

  Mūsų skaitmeniniai produktai lavina visus reikalingiausius gyvenimui įgūdžius – pavyzdžiui, atlikdamas visokiausias lavinamąsias užduotis su daugkartinio naudojimo lipdukais vaikas, pavyzdžiui, ugdo šiuos įgūdžius: skaitymas, skaičiavimas, rašymas, įvairių spalvų, pasaulio gyvūnų, geometrinių formų, žmogaus organų, miško gėlių ir kitų objektų pavadinimų bei priešingų žodžių reikšmių, emocijų, nuotaikų, jausmų pažinimas ir atskyrimas. Taip pat suteikia įgūdžius įvairioms veikloms, pavyzdžiui, tokioms kaip: žmogaus aprengimas, batraiščių suvarstymas ar įvairių, veikloms skirtų, kortelių iškirpimas ir jų priklijavimas reikiamose vietose.

  Šių produktų įsigijimas ir jų naudojimas labai paprastas ir greitas – įsigijus juos, turite tik: atsisiųsti, atsispausdinti ir jau galite naudoti visose vietose kur tik Jums patogiausia, pavyzdžiui, keliaujant automobiliu pas vaikų taip nemėgstamą specialistą – stomatologą, kad mažamečių mintys būtų nukreiptos ir būtų puiki nuotaika. Visus užduočių failus (PDF formatu) greitai ir patogiai galėsite atsisiųsti kai tik bus patvirtintas mokėjimas. Skaitmeninės prekės yra negrąžinamos ir nekeičiamos. Jeigu kyla klausimų dėl užsakymo – visada galite susisiekti su mumis.

  Visi PDF formato produktai yra ryškiaspalviai, nuotaikingi, suteikiantys tik pačias geriausias emocijas kiekvieną dieną, bet kurioje situacijoje.

  Šie skaitmeniniai produktai gali būti naudojami daug kartų, todėl rekomenduojame veiklos lapus prieš kirpimą įlaminuoti. Iškerpami lapai, užduotys, gali būti pritvirtintos velcro lipdukais. Rašytinėms užduotims galite naudoti nusivalančius žymeklius. Tiek velcro lipdukai, tiek nusivalantys įvairių spalvų žymekliai – parduodami atskirai, tad juos rekomenduojame įsigyti kartu su mūsų lavinamosios užduotimis. Atkreipkite dėmesį, kad PDF produktų spalva gali šiek tiek skirtis dėl skirtingų ekrano konfigūracijų.

  *VISŲ MŪSŲ KLIENTŲ DĖMESIUI SKIRTA SVARBI INFORMACIJA : visi įsigyti failai yra skirti tik asmeniniam naudojimui, draudžiama bet kokia forma juos atgaminti, naudoti komerciniais tikslais, padaryti viešai prieinamus, viešai platinti arba perparduoti jo originalą ar kopijas.

  Apibendrinant, drąsiai galima teigti, jog YES FOR SKILLS PDF produktai yra modernūs, jie pateikiami skaitmeniniu formatu – įsigijus juos tereikia tik atsisiųsti, atsispausdinti ir galite naudoti. Leiskite vaikams ugdyti įgūdžius kad ir kur bebūtumėte!

   

  Papildomai kviečiame skaityti

  Jeigu jums aktualu vaikų emocinio intelekto ir pykčio priepuolių valdymas, kviečiame plačiau apie tai skaityti straipsnyje - vaikų emocinė raida.

  Taip pat rekomenduojame straipsnį bei naudingus patarimus besimokant skaičiuoti - kaip išmokyti vaiką skaičiuoti?

  Kuo svarbus vaikų stambiosios bei smulkiosios motorikas lavinimas? Daugiau informacijos straipsniuose - Stambioji motorika arba smulkioji motorika.

  Kaip geriausia naudoti YES FOR SKILLS lavinamąsias korteles? Kviečiame skaityti šiame straipsnyje - lavinamosios kortelės vaikams – kaip jas naudoti?

  Ieškote papildomos informacijos, pavyzdžiui kokius įgūdžius ugdo lavinamosios kortelės? Pateikiame detalią informaciją šiame straipsnyje.

  Papildomą ir naudingą informaciją apie YES FOR SKILLS produktus pateikiame šiuose straipsniuose - kaip naudoti YES FOR SKILLS PDF produktus? ir Magnetinės lentos prie sienos - jų privalumai ir išskirtinumai.