Yes For Skills lavinamasis lietuviškai kalbantis plakatas "Gyvūnai"

 • Yes For Skills lavinamasis lietuviškai kalbantis plakatas "Gyvūnai"

  Kodas: 4779053232978
  Kaina 25 
  Likutis: 0 vnt.

  Kalbančio plakato veikimui reikalingos 3 AAA baterijos (nepridedamos).

  Matmenys: 410 * 580mm

 • Ar ir tu domiesi gyvūnais? Ar žinai, koks mažas gyvūnėlis yra dygliuotas ir minta vabzdžiais? Ar numanai, kas galėtų būti apibūdintas kaip ,,didelis, net iki 50 metų gyvenantis agresyvus žinduolis“? Ar lengvai ištartum pavadinimą H-I-P-O-P-O-T-A-M-A-S? Yes For Skills lietuviškai kalbantis plakatas ,,Gyvūnai“ – skirtas tam, kad mokytis gyvūnų pavadinimų ir teisingo jų tarimo būtų paprasčiau!

  Lietuviškai kalbančio plakato ,,Gyvūnai” panaudojimo galimybės yra neribotos, tereikia šiek tiek fantazijos.

  • Plakatą įjunk viršuje, dešiniajame plakato kampe, esančiu įjungimo mygtuku, o garsą reguliuok žemiau esančiais garso reguliavimo mygtukais su ,,+” ir ,,–“ simboliais.
  • Paspaudęs viršuje, kairėje pusėje, esantį mygtuką su žmogeliuku išgirsi frazę: ,,Pasimokykime gyvūnų pavadinimų. Paspausk mygtuką“. Paspaudęs pasirinktą mygtuką su tam tikro gyvūno paveikslėliu išgirsi jo pavadinimą.
  • Paspaudęs langelį su knygos simboliu, esantį plakato viršuje išgirsi frazę: ,,Pabandykime perskaityti“. Tuomet išgirsi visų gyvūnų pavadinimus iš eilės! Išklausyk visą plakato gyvūnų seką ir pabandyk ją atkartoti!
  • Paspausk langelį su klaustuku plakato viršuje ir žaisk žaidimą ,,Surask gyvūną“. Išgirsi klausimą, pvz. ,,Kur yra karvė?“. Paspaudęs ant mygtuko, kurio paveikslėlyje pavaizduota karvė, išgirsi paskatinimą: ,,Tikrai taip!“. Paspaudęs mygtuką su neteisingu gyvūnu išgirsi frazę: ,,Neteisingai. Pabandyk dar kartą!“. Iš viso turėsi 3 bandymus!

  Mažylių ugdymui

  Spalvingo dizaino lietuviškai kalbantis plakatas patrauks ir mažylių dėmesį. Ryškios spalvos, liečiami langeliai su pavaizduotais gyvūnais, įgarsinti gyvūnų pavadinimai puikiai tiks mažylio sensorinei integracijai gerinti. Patogu tai, kad augdamas vaikas gali pradėti mokytis gyvūnų pavadinimų, juos lengviau atpažinti. Kalbantis plakatas – kartu su vaiku auganti lavinimo ir žaidimų priemonė.

  Ikimokyklinukams, pradinukams, vyresniems vaikams

  Kartu su vaiku naudodamiesi kalbančiuoju plakatu paprašykite vaiko: ,,Parodyk, kur Žirafa“. Norėdami vaiką labiau įtraukti į mokymosi procesą galite jo paprašyti parodyti 3 namuose gyvenančius gyvūnus ir pasakyti jų pavadinimus. Vyresnio vaiko, kuris domisi gyvūnais, galite paprašyti parodyti 3 kačių šeimos žinduolius. Sugalvokite skirtingų užduočių ir žaidimų. Kalbančio plakato ,,Gyvūnai“ naudojimas naudingas atminties įgūdžiams, gyvūnų pažinimui, dėmesio koncentracijai, suvokimui lavinti.

  Įdomesnis mokymasis

  Kartais nerimaujate, nes mokydamasis vaikas greitai pradeda nuobodžiauti? Pakabinamas kalbantis plakatas yra patogi, moderni mokymosi ir žaidimų priemonė. Įtraukiantis, spalvingas dizainas ir lietuviškas įgarsinimas sukuria smagią vaikų tobulėjimui palankią mokymosi aplinką. Kalbantis plakatas gali padėti sužadinti vaikų susidomėjimą gyvūnais.

  Puiki dovana

  Vaikui skirtos dovanos paieška gali būti sudėtingas procesas. Kalbantis plakatas ,,Gyvūnai“ - tai universali dovana, tinkanti tiek vaiko gimtadienio, tiek kitų švenčių proga. Mokytis kur kas smagiau naudojant kalbantį plakatą, nei vartant tradicinį vadovėlį! Nepraleiskite progos nustebinti savo vaikus.

  Puiki priemonė ugdymo įstaigoms ir žaidimų erdvėms

  Kalbantys plakatai išsiskiria patraukliu spalvingu dizainu, o lietuviškas įgarsinimas prikausto kiekvieno vaiko dėmesį. Tai ne tik puiki ugdymo priemonė, bet ir kiekvieno vaikų darželio ar žaidimų kambario interjero detalė.

  SVARBU: įsigijus prekę rekomenduojame ją kuo greičiau išimti iš pakuotės, kad plakatas nesusilankstytų ir nepakistų jo forma. Jei iš pakuotės išėmę plakatą pastebite, kad jis susiglamžęs, prispauskite jį kietu daiktu, ištiesinkite ir tik tuomet tvirtinkite prie sienos. Kalbantį plakatą prie sienos ar kito lygaus paviršiaus pritvirtinkite silikoniniu kabliuku, kurį rasite plakato komplektacijoje.