Yes For Skills lavinamasis lietuviškai kalbantis plakatas "Abėcėlė"

 • Yes For Skills lavinamasis lietuviškai kalbantis plakatas "Abėcėlė"

  Kodas: 4779053232961
  Kaina 25 
  Likutis: 0 vnt.

  Kalbančio plakato veikimui reikalingos 3 AAA baterijos (nepridedamos).

  Matmenys: 410 * 580mm

 • A, B, C, D, F, G.. Ar pastebėjai, kuri lietuvių kalbos abėcėlės raidė sekoje buvo praleista? Sugalvok gyvūno pavadinimą, prasidedantį raide B! Lengva užduotis? Tuomet ištark gyvūno pavadinimą, prasidedantį raide H! Yes For Skills lietuviškai kalbantis plakatas ,,Abėcėlė“ – skirtas tam, kad mokytis būtų įdomiau ir paprasčiau!

  Kalbančio plakato ,,Abėcėlė” panaudojimo galimybės yra neribotos, tereikia šiek tiek fantazijos.

  •    Plakatą įjunk viršuje, dešiniajame plakato kampe, esančiu įjungimo mygtuku.
  •    Garsą reguliuok garso reguliavimo mygtuku, esančiu viršuje, kairiajame plakato kampe.
  •    Paspausk raidės paveikslėlį plakate ir išgirsi, kaip taisyklingai ją ištarti.
  •    Kiekviename langelyje, šalia raidės, pamatysi ir gyvūną, paukštį ar augalą, kurio pavadinimas prasideda būtent ta raide. Pabandyk jį įsiminti!
  •    Išklausyk visą lietuvių kalbos abėcėlę ir pabandyk ją atkartoti!
  •    Kalbančio plakato viršuje rasi ir papildomų galimybių, įdomių žaidimų.
  •    Paspaudęs pirmąjį mygtuką išgirsi frazę: ,,Pasimokykime abėcėlės ir skaičių”. Tuomet paspaudęs ant bet kurios raidės mygtuko ar skaičiaus klavišo išgirsi jo pavadinimą.
  •    Paspaudęs antrąjį mygtuką išgirsi frazę: ,,Pasimokykime skaičių ir spalvų”. Tuomet paspaudus ant raidės išgirsi žodį, prasidedantį šia raide, o paspaudus skaičių – išgirsi klavišo spalvos pavadinimą.
  •    Paspaudus trečiąjį mygtuką išgirsi frazę: ,,Labas, ar dar prisimeni raides ir skaičius? Pažaiskime žaidimą.” Išgirsi nurodymą plakate surasti ir paspausti tam tikrą raidę ar skaičių. Turėsi tris bandymus!
  •    Paspaudus ketvirtąjį mygtuką išgirsi frazę: Labas, ar dar prisimeni žodžius ir spalvas? Pažaiskime žaidimą.“ Išgirsi nurodymą plakate surasti atitinkamą žodį ar paspausti tam tikros spalvos klavišą. Turėsi tris bandymus!
  •    Paspaudęs penktąjį mygtuką spaudinėk spalvotus klavišus ir grok pianinu!

  Mažylių ugdymui

  Spalvingo dizaino lietuviškai kalbantis plakatas patrauks ir mažylių dėmesį. Ryškios spalvos, liečiami raidžių langeliai, raidžių įgarsinimas ir muzikos fragmentai puikiai tiks mažylio sensorinei integracijai gerinti. Patogu tai, kad augdamas vaikas gali pradėti mokytis abėcėlės, objektų pavadinimų, skaičių, net natų! Kalbantis plakatas – kartu su vaiku auganti lavinimo ir žaidimų priemonė.

  Šiek tiek vyresniems vaikams ir ikimokyklinukams

  Kartu su vaiku naudodamiesi kalbančiuoju plakatu paprašykite vaiko: ,,Parodyk, kur katė“. Norėdami vaiką labiau įtraukti į mokymosi procesą galite jo paklausti: ,,Ką sako katė?“. Šiek tiek vyresnio vaiko paprašykite parodyti, kur yra raidė D. Tai paprastos, tačiau vaiko raidai svarbios komandos. Kalbančio plakato ,,Abėcėlė“ naudojimas naudingas tiek atminties įgūdžiams, objektų atpažinimui, logikai lavinti, tiek rašybai ir kitiems gebėjimams ugdyti.

  Įdomesnis mokymasis

  Kartais nerimaujate, nes mokydamasis vaikas greitai pradeda nuobodžiauti? Pakabinamas kalbantis plakatas yra patogi, moderni mokymosi ir žaidimų priemonė. Įtraukiantis, spalvingas dizainas ir lietuviškas įgarsinimas sukuria smagią, vaiko tobulėjimui palankią mokymosi aplinką.

  Puiki dovana

  Vaikui skirtos dovanos paieška gali būti sudėtingas procesas. Kalbantis plakatas ,,Abėcėlė“ - tai universali dovana, tinkanti tiek vaiko gimtadienio, tiek kitų švenčių proga. Mokytis kur kas smagiau naudojant kalbantį plakatą, nei vartant tradicinį vadovėlį! Nepraleiskite progos nustebinti savo vaikus.

  Puiki priemonė ugdymo įstaigoms ir žaidimų erdvėms

  Kalbantys plakatai išsiskiria patraukliu, spalvingu dizainu, o lietuviškas įgarsinimas prikausto kiekvieno vaiko dėmesį. Tai ne tik puiki ugdymo priemonė, bet ir kiekvieno vaikų darželio ar žaidimų kambario interjero detalė.

  SVARBU: įsigijus plakatą rekomenduojame jį kuo greičiau išimti iš pakuotės, kad nesusilankstytų ir nepakistų jo forma. Jei iš pakuotės išėmę plakatą pastebite, kad jis susiglamžęs, prispauskite jį kietu daiktu, ištiesinkite ir tik tuomet tvirtinkite prie sienos. Kalbantį plakatą prie sienos ar kito lygaus paviršiaus pritvirtinkite silikoniniu kabliuku, kurį rasite plakato komplektacijoje.