Pozityvių žinučių, afirmacijų kortelės vaikams (PDF)

 • Pozityvių žinučių, afirmacijų kortelės vaikams (PDF)

  Kodas: PDF53
  Kaina
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 990 vnt.
  Į krepšelį 

  Tegul kiekviena diena prasideda pozityviai! Tai iliustruotos, nuotaikingos ir pozityvios kortelės vaikams (afirmacijos). Kortelės sukurtos vaikams, ugdyti jų savivertę, pasitikėjimą, padėti siekti tikslų bei suteikti teigiamos energijos, kai jos kartais pritrūksta. Pozityvūs teiginiai aktyvina vaikų „emocinę“ smegenų dalį. Dėl to tampa paprasčiau spręsti problemas, valdyti impulsus ir emocijas bei siekti tikslų.

  Rinkinį sudaro:

  30 dvipusių iliustruotų kortelių su pozityviomis žinutėmis (afirmacijomis), 10 x 14 cm.

 • DĖMESIO. Tai ne fizinis, o skaitmeninis produktas PDF formatu (parengtas spausdinimui atsisiuntus savarankiškai).

  ĮSIGYKITE – ATSISIŲSKITE – ATSISPAUSDINKITE – NAUDOKITE!

  Sakoma, kad kasdien trokštant, svajojant – tai ima ir išsipildo. Bet norint pasiekti savo tikslų, reikia veikti ir tikėti tuo, ką darai. Afirmacijos – tai trumpos, pozityvios frazės, kurios padeda siekti savo tikslų bei suteikia pozityvią energiją visai dienai. Į afirmacijos korteles galima žiūrėti ir linksmai, ir labai rimtai, kiekvieną dieną kartojant pozityvias frazes, svajonės neabejotinai gali virsti realybe.

  Pozityvių kortelių rinkinyje rasite net 30 dvipusių afirmacijos kortelių su teigiamomis trumpomis frazėmis. Kortelės sukurtos specialiai vaikams, ugdyti jų savivertę, pasitikėjimą, padėti siekti tikslų bei suteikti pozityvios energijos, kai jos kartais pritrūksta. Kiekvieną dieną garsiai tardamas pozityvias frazes vaikas gali išmokti įveikti abejones, pradėti tikėti savimi ir savo jėgomis. Garsiai kartojant frazes vaiko pasąmonėje tarsi užsitvirtina pozityvi energija, troškimai. Pozityvūs teiginiai aktyvina vaikų „emocinę“ smegenų dalį. Dėl to tampa paprasčiau spręsti problemas, valdyti impulsus ir emocijas bei siekti tikslų.

  Afirmacijos kortelių nauda kūdikiams

  •    Kortelės padeda neigiamas mintis paversti teigiamomis.
  •    Padeda vaikams pozityviau mąstyti.
  •    Frazės padeda įveikti rūpesčius.
  •    Padeda siekti savo tikslų, paskatina sėkmę.
  •    Padeda ugdyti savigarbą.
  •    Suteikia pasitikėjimo.

  Kaip naudotis pozityvių žinučių (afirmacijos) kortelėmis?

  Kortelės tinkamos naudoti įvairaus amžiaus vaikams: net jeigu vaikas ir neskaito, šias frazes jam gali tarti tėveliai, broliai, sesės, jos gali būti naudojamos darželiuose ar bet kurioje kitoje vietoje. Kad šios kortelės iš tiesų nuteiktų pozityviai, padėtų siekti tikslų ir ugdytų vaiko pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis, korteles reikia skaityti garsiai, kiekvieną bent po keletą kartų.

  Kasdien galite perskaityti tam tikrą skaičių kortelių, arba jas visas kartu – čia nėra jokių griežtų taisyklių. Skaitydami korteles pasistenkite susikaupti ir tikėti tuo, kas parašyta. Esame tikri, kad šios pozityvios frazės padės įveikti abejones, rūpesčius, suteiks pasitikėjimo siekti didžiausių norų ir tikslų.
  Vaikams iki trejų metų rekomenduojama kortelėmis prižiūrint suaugusiesiems.

  NAUDOJIMO SĄLYGOS

  Visos teisės saugomos. Visi failai yra skirti tik asmeniniam naudojimui, draudžiama bet kokia forma juos atgaminti, naudoti komerciniais tikslais, padaryti viešai prieinamus, viešai platinti arba perparduoti jo originalą ar kopijas.

  KAIP GAUTI PREKĘ?

  Viskas paprasta ir greita!

  ĮSIGYKITE – ATSISIŲSKITE – ATSISPAUSDINKITE – NAUDOKITE!

  Užduočių failus (PDF formatu) greitai ir patogiai galėsite atsisiųsti kai tik bus patvirtintas mokėjimas.

  Skaitmeninės prekės yra negrąžinamos ir nekeičiamos. Jeigu kyla klausimų dėl užsakymo – visada galite susisiekti su mumis.