Pozityvių žinučių, afirmacijų kortelės vaikams

 • Pozityvių žinučių, afirmacijų kortelės vaikams

  Kodas: 4779053230202
  Kaina 10 
  13  * Sutaupykite
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2021-11-08 iki 2021-11-15.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 32 vnt.
  Į krepšelį 

  Tegul kiekviena diena prasideda pozityviai! Tai iliustruotos, nuotaikingos ir pozityvios kortelės vaikams (afirmacijos). Kortelės sukurtos vaikams, ugdyti jų savivertę, pasitikėjimą, padėti siekti tikslų bei suteikti teigiamos energijos, kai jos kartais pritrūksta. Pozityvūs teiginiai aktyvina vaikų „emocinę“ smegenų dalį. Dėl to tampa paprasčiau spręsti problemas, valdyti impulsus ir emocijas bei siekti tikslų.

   

  Afirmacijos korteles iki 3 metų rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

  Pagaminta Lietuvoje.

   

  Rinkinį sudaro:

  30 dvipusių iliustruotų kortelių su pozityviomis žinutėmis (afirmacijomis), 10 x 14 cm.

  Kortelės tvirtos, užapvalintais kraštais.

  Saugios naudoti vaikams.

 • Sakoma, kad kasdien trokštant, svajojant – tai ima ir išsipildo. Bet norint pasiekti savo tikslų, reikia veikti ir tikėti tuo, ką darai. Afirmacijos – tai trumpos, pozityvios frazės, kurios padeda siekti savo tikslų bei suteikia pozityvią energiją visai dienai. Į afirmacijos korteles galima žiūrėti ir linksmai, ir labai rimtai, kiekvieną dieną kartojant pozityvias frazes, svajonės neabejotinai gali virsti realybe.

  Pozityvių kortelių rinkinyje rasite net 30 dvipusių afirmacijos kortelių su teigiamomis trumpomis frazėmis. Kortelės sukurtos specialiai vaikams, ugdyti jų savivertę, pasitikėjimą, padėti siekti tikslų bei suteikti pozityvios energijos, kai jos kartais pritrūksta. Kiekvieną dieną garsiai tardamas pozityvias frazes vaikas gali išmokti įveikti abejones, pradėti tikėti savimi ir savo jėgomis. Garsiai kartojant frazes vaiko pasąmonėje tarsi užsitvirtina pozityvi energija, troškimai. Pozityvūs teiginiai aktyvina vaikų „emocinę“ smegenų dalį. Dėl to tampa paprasčiau spręsti problemas, valdyti impulsus ir emocijas bei siekti tikslų.

  Afirmacijos kortelių nauda kūdikiams

  •    Kortelės padeda neigiamas mintis paversti teigiamomis.
  •    Padeda vaikams pozityviau mąstyti.
  •    Frazės padeda įveikti rūpesčius.
  •    Padeda siekti savo tikslų, paskatina sėkmę.
  •    Padeda ugdyti savigarbą.
  •    Suteikia pasitikėjimo.

  Kaip naudotis pozityvių žinučių (afirmacijos) kortelėmis?

  Kortelės tinkamos naudoti įvairaus amžiaus vaikams: net jeigu vaikas ir neskaito, šias frazes jam gali tarti tėveliai, broliai, sesės, jos gali būti naudojamos darželiuose ar bet kurioje kitoje vietoje. Kad šios kortelės iš tiesų nuteiktų pozityviai, padėtų siekti tikslų ir ugdytų vaiko pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis, korteles reikia skaityti garsiai, kiekvieną bent po keletą kartų.

  Kasdien galite perskaityti tam tikrą skaičių kortelių, arba jas visas kartu – čia nėra jokių griežtų taisyklių. Skaitydami korteles pasistenkite susikaupti ir tikėti tuo, kas parašyta. Esame tikri, kad šios pozityvios frazės padės įveikti abejones, rūpesčius, suteiks pasitikėjimo siekti didžiausių norų ir tikslų.
  Vaikams iki trejų metų rekomenduojama kortelėmis prižiūrint suaugusiesiems.