Lavinamųjų kortelių rinkinys "Mano pirmieji gestukai" (virš 140 kortelių) (PDF)

 • Lavinamųjų kortelių rinkinys "Mano pirmieji gestukai" (virš 140 kortelių) (PDF)

  Kodas: PDF2
  Kaina
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 9999999950 vnt.
  Į krepšelį 
 • DĖMESIO. Tai ne fizinis, o skaitmeninis produktas PDF formatu (parengtas spausdinimui atsisiuntus savarankiškai).

  ĮSIGYKITE – ATSISIŲSKITE – ATSISPAUSDINKITE – NAUDOKITE!

   

  Pristatome korteles, kurios padės Jums ir Jūsų vaikams, mokiniams išmokti net šimtą pirmųjų lietuvių gestų kalbos gestų, lietuvių gestų pirštų abėcėlę bei skaičius iki dešimt. Kiekvienos kortelės vienoje pusėje rasite gesto paveikslėlį ir QR kodą, kurį nuskanavę, galėsite pamatyti, kaip teisingai parodyti gestą, o kitoje kortelės pusėje išvysite gestą atitinkantį paveikslėlį. Gestai atrinkti atlikus dažniausiai vartojamų ikimokyklinio amžiaus vaikų žodžių analizę, tačiau visi vaikai skirtingi ir jų žodyno turtingumas varijuoja. Tad esant poreikiui išmokti daugiau gestų, kviečiame naudotis Lietuvių gestų kalbos žodynu, kurį rasite pagal šią nuorodą: http://gestai.ndt.lt/

  Gestų mokymasis naudingas visiems vaikams ir gali būti pradėtas nuo pat kūdikystės. Tai puikus būdas užmegzti ryšį su kūdikiu ar vaiku, ypač, jei jis patiria kokių nors komunikacijos sunkumų (pvz. autistiški vaikai ar vaikai su klausos sutrikimais).

  Naudokite šias korteles besimokydami naujų žodžių, plėsdami ikimokyklinio amžiaus vaikų žodyną ir komunikacinius gebėjimus, įtraukdami juos į aktyvią, kūrybingą veiklą miklindami pirštukus. Šių kortelių panaudojimo ir pritaikymo galimybės yra plačios, pasinaudokite savo kūrybiškumu ir fantazija! „Mano pirmieji gestukai“

  Sėkmės!

  Dėmesio! Kai spausdinsite korteles, spausdinkite dvipusiu spausdinimu.

  Leidinio spausdinimas spausdintuvu, palaikančiu dvipusį spausdinimą

  Norėdami spausdinti ant abiejų popieriaus lapo pusių, atlikite šiuos veiksmus:
  Spustelėkite Failas > Spausdinti.
  Sąraše Spausdintuvas pasirinkite norimą naudoti spausdintuvą.
  Dalyje Parametrai, pasirinkite Spausdinti ant abiejų npusių – versti lapus palei ilgąją kraštinę arba Spausdinti ant abiejų pusių – versti lapus palei ilgąją kraštinę.

  Leidinio spausdinimas spausdintuvu, nepalaikančiu dvipusio spausdinimo

  Dauguma spausdintuvų palaiko dvipusį spausdinimą, tačiau ne visuose dvipusio spausdinimo parinktis vienodai pasiekiama. Kai kuriuose staliniuose
  spausdintuvuose, dvipusis spausdinimas reiškia, kad spausdintuvas išspausdins visas pirmos puslapio pusės kopijas, tada pristabdys spausdinimą ir paragins apversti ką tik išspausdintus lapus ir grąžintis juos į spausdintuvą. Tada spausdinamos visos antros pusės kopijos.

  Norėdami rankiniu būdu spausdinti ant abiejų popieriaus lapo pusių, atlikite šiuos veiksmus:
  Spustelėkite Failas > Spausdinimas.
  Sąraše Spausdintuvas pasirinkite norimą naudoti spausdintuvą.
  Spausdinkite pirmą puslapį Puslapių lauke įrašę 1 ir spustelėję Spausdinti.
  Išspausdinus pirmąją pusę, apverskite lapą, tada iš naujo įterpkite jį į spausdintuvą. Spausdinkite kitą pusę įvesdami 2 lauke puslapiai.

  NAUDOJIMO SĄLYGOS

  Visos teisės saugomos. Visi failai yra skirti tik asmeniniam naudojimui, draudžiama bet kokia forma juos atgaminti, naudoti komerciniais tikslais, padaryti viešai prieinamus, viešai platinti arba perparduoti jo originalą ar kopijas.

  KAIP GAUTI PREKĘ?

  Viskas paprasta ir greita!

  ĮSIGYKITE – ATSISIŲSKITE – ATSISPAUSDINKITE – NAUDOKITE!

  Užduočių failus (PDF formatu) greitai ir patogiai galėsite atsisiųsti kai tik bus patvirtintas mokėjimas.

  Skaitmeninės prekės yra negrąžinamos ir nekeičiamos. Jeigu kyla klausimų dėl užsakymo – visada galite susisiekti su mumis.