46 Kalėdinės užduotys vaikams (PDF)

 • 46 Kalėdinės užduotys vaikams (PDF)

  Kodas: PDF4
  Kaina
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 989 vnt.
  Į krepšelį 
 • DĖMESIO. Tai ne fizinis, o skaitmeninis produktas PDF formatu (parengtas spausdinimui atsisiuntus savarankiškai).

  ĮSIGYKITE – ATSISIŲSKITE – ATSISPAUSDINKITE – NAUDOKITE!

  Žaidimai padės sukurti linksmą kalėdinę nuotaiką ir suteiks šiai gražiai šventei daugiau magijos. Gaminyje yra mielas linksmas Kalėdų Senelis, gyvūnai, žaisliukai ir kalėdinio advento scenos. Pasinerkite į raminančią žiemos atmosferą ir dalinkitės šiomis nepamirštamomis akimirkomis.

  Produktą sudaro populiariausios vaikų užduočių rūšys: labirintai, stalo žaidimas, paieškos žaidimai, derinimo ir skaičiavimo užduotys (įskaitant šešėlių derinimą), karpyk ir klijuok, kryžiažodžiai ir žodžių paieškos dėlionės, atminties žaidimo kortelės, skirtumų paieškos, "kryžiukai ir nuliukai" lentelės ir dėlionės. Žaidimų elementai turi bendrą spalvų paletę ir stilių, todėl juos itin lengva derinti. Žaidimai yra A4 formato.

  NAUDOJIMO SĄLYGOS

  Visos teisės saugomos. Visi failai yra skirti tik asmeniniam naudojimui, draudžiama bet kokia forma juos atgaminti, naudoti komerciniais tikslais, padaryti viešai prieinamus, viešai platinti arba perparduoti jo originalą ar kopijas.

  KAIP GAUTI PREKĘ?

  Viskas paprasta ir greita!

  ĮSIGYKITE – ATSISIŲSKITE – ATSISPAUSDINKITE – NAUDOKITE!

  Užduočių failus (PDF formatu) greitai ir patogiai galėsite atsisiųsti kai tik bus patvirtintas mokėjimas.

  Skaitmeninės prekės yra negrąžinamos ir nekeičiamos. Jeigu kyla klausimų dėl užsakymo – visada galite susisiekti su mumis.